|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
także tego, Fechu popraw się. bo Daniel się obrazi w najmniej oczekiwany dla MNIE momencie  a tego nie chcemy  coś dla Pacyfka: Waldemar Fornalik na celowniku kolejnego klubu Waldemar Fornalik nie ma zamiaru przyjmować pierwszej lepszej oferty. Swoje usługi wycenia na 100 tys. złotych miesięcznie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
tuco podejmij wyzwanie actimela i przenieś się do private picks,
założe się, że jednego miesiąca nie zrobisz na plus moge sie przeniesc, ale tylko i wylacznie wklejajac moje bety ktore gram od ok. tygodnia. Wczesniejsze sobie daruje. Tutaj tez chce boksowac, nie jest moja wina ze wiele osob zlapalo zajawke na Tuco i sami wklejaja foty, tajt-tajuja itd  Ja tu nie widze zadnej zenady, jest porzadek , jest czasem wesolo, mniej jest zaczepek i wzajemnych wymian zdan ( mowie o tych mniej uprzejmych) jakiego actimela? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
Fajnie wygląda Paderborn, tylko strasznie dziwi mnie kurs @2,00. Coś tu śmierdzi. Gdyby to nie była 2 bundes to spokojnie bym ci polecił zagranie 1X tutaj po kursie jaki chcesz  tu sie zgodze, o co biega z tym kursem, ja myslalem ze z 1.6 wystawia. Nie ruszam tego ale myslalem o tym tosc mocno
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
Fechu nie jestem krolem typerow tylko krolem rodziny Tuco  Do krola typerow duzo mi brakuje a wiadomo tez kto nim tu jest  ( nie ja )
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Witam dawno mnie tu nie było  Co inwestorzy myślą o : Reims ? - ? Marseille ....?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2013
Posty: 486 |
zna się ktoś na 3 austryackiej ? chodzi mi o mecz passing - KSV, druga gra z ostatnią, krótka piłka powinna być, a kurs zatrważająco wysoki bo ok. 1,2. jak dla mnie value ale może macie jakies newsy z teamów ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
tuco podejmij wyzwanie actimela i przenieś się do private picks,
założe się, że jednego miesiąca nie zrobisz na plus na jakiej podstawie to stwierdzasz, zobacz wszystkie moje wklejone kupony tutaj i sobie sprawdz i sam odpowiedz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240 |
Witam inwestorów i grupę Tuco!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
jakiego actimela?   Nie znasz wyzwania actimela? actimel był Typerem Roku tutaj na mecz.pl w 2006 roku. Karał wszystkich, którzy twierdzili, że są lepszymi inwestorami od niego rzucając im wyzwanie. Stąd termin "wyzwanie actimela".
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240 |
zna się ktoś na 3 austryackiej ? chodzi mi o mecz passing - KSV, druga gra z ostatnią, krótka piłka powinna być, a kurs zatrważająco wysoki bo ok. 1,2. jak dla mnie value ale może macie jakies newsy z teamów ? 3 austryjacka ? może lepiej poszukaj jescze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
jakiego actimela?   Nie znasz wyzwania actimela? actimel był Typerem Roku tutaj na mecz.pl w 2006 roku. Karał wszystkich, którzy twierdzili, że są lepszymi inwestorami od niego rzucając im wyzwanie. Stąd termin "wyzwanie actimela". nie znałem bez kitu hehe ale faktycznie mu szlo czy byl tym typerem dobrym w cudzyslowiu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
jakiego actimela?   Nie znasz wyzwania actimela? actimel był Typerem Roku tutaj na mecz.pl w 2006 roku. Karał wszystkich, którzy twierdzili, że są lepszymi inwestorami od niego rzucając im wyzwanie. Stąd termin "wyzwanie actimela". dla ułatwienia ,jego brudnopis z typami [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
pamiętam że ten Actimel też zwracał pieniądze w razie wtopy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
także tego, Fechu popraw się. bo Daniel się obrazi w najmniej oczekiwany dla MNIE momencie  a tego nie chcemy  coś dla Pacyfka: Waldemar Fornalik na celowniku kolejnego klubu Waldemar Fornalik nie ma zamiaru przyjmować pierwszej lepszej oferty. Swoje usługi wycenia na 100 tys. złotych miesięcznie luz blus, Wenger szykuje wiosenną ofensywę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
pamiętam że ten Actimel też zwracał pieniądze w razie wtopy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
pamiętam że ten Actimel też zwracał pieniądze w razie wtopy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
A to dlatego Danielsan taki nerwowy  Biczu już dawno wychlał twojego Jacka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Piękny dzień inwestorzy  Udanego weekendu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
na razie mam tak: start był 7 marca ( nowa formuła bitnapowo-fechneriniowo-tucowa), nie no zarcik, zmniejszylem troche ilosc dubli, wiecej singli jest, oto wynik:
Stawka Wygrana na kuponie 100 235 100 0 100 0 100 340 100 0 100 0 100 0 100 390 100 0 100 195 100 200 100 195 100 200 100 285 100 0 100 225 100 0 100 256 100 220 100 285 100 0 100 0 100 324
YIELD 45,65%
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|