Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 26 z 47 1 2 24 25 26 27 28 46 47
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
także tego, Fechu popraw się. bo Daniel się obrazi w najmniej oczekiwany dla MNIE momencie wink
a tego nie chcemy smile
coś dla Pacyfka:
Waldemar Fornalik na celowniku kolejnego klubu

Wal­de­mar For­na­lik nie ma za­mia­ru przyj­mo­wać pierw­szej lep­szej ofer­ty. Swoje usłu­gi wy­ce­nia na 100 tys. zło­tych mie­sięcz­nie

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Originally Posted by Danielsan
tuco podejmij wyzwanie actimela i przenieś się do private picks,

założe się, że jednego miesiąca nie zrobisz na plus

moge sie przeniesc, ale tylko i wylacznie wklejajac moje bety ktore gram od ok. tygodnia. Wczesniejsze sobie daruje. Tutaj tez chce boksowac, nie jest moja wina ze wiele osob zlapalo zajawke na Tuco i sami wklejaja foty, tajt-tajuja itd smile Ja tu nie widze zadnej zenady, jest porzadek , jest czasem wesolo, mniej jest zaczepek i wzajemnych wymian zdan ( mowie o tych mniej uprzejmych)

jakiego actimela? smile


Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Originally Posted by fechnerinho
Fajnie wygląda Paderborn, tylko strasznie dziwi mnie kurs @2,00. Coś tu śmierdzi. Gdyby to nie była 2 bundes to spokojnie bym ci polecił zagranie 1X tutaj po kursie jaki chcesz wink

tu sie zgodze, o co biega z tym kursem, ja myslalem ze z 1.6 wystawia. Nie ruszam tego ale myslalem o tym tosc mocno

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Fechu nie jestem krolem typerow tylko krolem rodziny Tuco laugh
Do krola typerow duzo mi brakuje a wiadomo tez kto nim tu jest smile ( nie ja )

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Witam dawno mnie tu nie było smile

Co inwestorzy myślą o :
Reims ? - ? Marseille ....?

Dołączył: Aug 2013
Posty: 486
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Aug 2013
Posty: 486
zna się ktoś na 3 austryackiej ? chodzi mi o mecz passing - KSV, druga gra z ostatnią, krótka piłka powinna być, a kurs zatrważająco wysoki bo ok. 1,2. jak dla mnie value ale może macie jakies newsy z teamów ?

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Originally Posted by Danielsan
tuco podejmij wyzwanie actimela i przenieś się do private picks,

założe się, że jednego miesiąca nie zrobisz na plus

na jakiej podstawie to stwierdzasz, zobacz wszystkie moje wklejone kupony tutaj i sobie sprawdz i sam odpowiedz smile

Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Witam inwestorów i grupę Tuco!

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by analityk
jakiego actimela? smile
laugh Nie znasz wyzwania actimela?


actimel był Typerem Roku tutaj na mecz.pl w 2006 roku. Karał wszystkich, którzy twierdzili, że są lepszymi inwestorami od niego rzucając im wyzwanie. Stąd termin "wyzwanie actimela".


Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Originally Posted by moldefk
zna się ktoś na 3 austryackiej ? chodzi mi o mecz passing - KSV, druga gra z ostatnią, krótka piłka powinna być, a kurs zatrważająco wysoki bo ok. 1,2. jak dla mnie value ale może macie jakies newsy z teamów ?

3 austryjacka ? może lepiej poszukaj jescze

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by analityk
jakiego actimela? smile
laugh Nie znasz wyzwania actimela?


actimel był Typerem Roku tutaj na mecz.pl w 2006 roku. Karał wszystkich, którzy twierdzili, że są lepszymi inwestorami od niego rzucając im wyzwanie. Stąd termin "wyzwanie actimela".

nie znałem bez kitu hehe
ale faktycznie mu szlo czy byl tym typerem dobrym w cudzyslowiu?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by analityk
jakiego actimela? smile
laugh Nie znasz wyzwania actimela?


actimel był Typerem Roku tutaj na mecz.pl w 2006 roku. Karał wszystkich, którzy twierdzili, że są lepszymi inwestorami od niego rzucając im wyzwanie. Stąd termin "wyzwanie actimela".
dla ułatwienia ,jego brudnopis z typami
[Linked Image]

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
pamiętam że ten Actimel też zwracał pieniądze w razie wtopy

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Originally Posted by Biczu
także tego, Fechu popraw się. bo Daniel się obrazi w najmniej oczekiwany dla MNIE momencie wink
a tego nie chcemy smile
coś dla Pacyfka:
Waldemar Fornalik na celowniku kolejnego klubu

Wal­de­mar For­na­lik nie ma za­mia­ru przyj­mo­wać pierw­szej lep­szej ofer­ty. Swoje usłu­gi wy­ce­nia na 100 tys. zło­tych mie­sięcz­nie
luz blus,

Wenger szykuje wiosenną ofensywę grin

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Biczu
pamiętam że ten Actimel też zwracał pieniądze w razie wtopy
laugh piwo

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Originally Posted by Biczu
pamiętam że ten Actimel też zwracał pieniądze w razie wtopy
laugh

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
A to dlatego Danielsan taki nerwowy wink

Biczu już dawno wychlał twojego Jacka grin

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Piękny dzień inwestorzy piwo
Udanego weekendu wink

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
na razie mam tak: start był 7 marca ( nowa formuła bitnapowo-fechneriniowo-tucowa), nie no zarcik, zmniejszylem troche ilosc dubli, wiecej singli jest, oto wynik:

Stawka Wygrana na kuponie
100 235
100 0
100 0
100 340
100 0
100 0
100 0
100 390
100 0
100 195
100 200
100 195
100 200
100 285
100 0
100 225
100 0
100 256
100 220
100 285
100 0
100 0
100 324

YIELD
45,65%

Strona 26 z 47 1 2 24 25 26 27 28 46 47

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Lukasz111, forty, Akhu, rafal08, aker, rymoholik, Sensei, latajaca_holenderka, alfa, $-man, betowiec, kamel, bukma, 11kera11), 2,797 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,651
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1