|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
jakie szczescie? wtedy Polska grala na prawde przyjemny dla oka futbol i co najwazniejsze skuteczny. smiem twierdzic, ze gdyby wtedy trenerem byl kto inny, to bysmy nie awansowali.
co do Schalke, to dzis wcale nie musi wygrac. Augsburg ostatnio bardzo dobrze giercuje. remis wielce prawdopodobny
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
jakie szczescie? wtedy Polska grala na prawde przyjemny dla oka futbol i co najwazniejsze skuteczny. smiem twierdzic, ze gdyby wtedy trenerem byl kto inny, to bysmy nie awansowali.
co do Schalke, to dzis wcale nie musi wygrac. Augsburg ostatnio bardzo dobrze giercuje. remis wielce prawdopodobny to jest moje zdanie ,razem mozemy pieknie sie roznic jestesmy 2 swiatem jesli chodzi o pilke i z tej polki szybko nie zejdziemy ,obojetnie czy bedzie selekcje robil Mourinho czy Michniewicz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,673 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,673 Likes: 10 |
Po pierwsze piłkarze muszą czuć respekt przed trenerem ale też trener musi być to ktoś z głową i ktoś kto umie złapać za mordę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
co do Schalke, to dzis wcale nie musi wygrac. Augsburg ostatnio bardzo dobrze giercuje. remis wielce prawdopodobny to jest moje zdanie ,razem mozemy pieknie sie roznic jestesmy 2 swiatem jesli chodzi o pilke i z tej polki szybko nie zejdziemy ,obojetnie czy bedzie selekcje robil Mourinho czy Michniewicz [/quote] oczywiście 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
o cos sie zle zedytowalo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Arka Gdynia 2,00 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
istres - clermont remis #2.88
troszkę za popularny typ się robi, ale miejmy nadzieję, że Biszop wie co robi
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
fechnerinhohoho dobrowolnie nie mam specjalnej ochoty go czytac  pytanie za 1000pkt, czemu nie grasz auxerre? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Na forum Biszopa, ten wymiatacz z francuskiej odradzał więc odpuściłem. Chociaż na pierwszy rzut oka typ wydaje się mieć ręce i nogi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608 |
galata schalke dnb  
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Na forum Biszopa, ten wymiatacz z francuskiej odradzał więc odpuściłem. Chociaż na pierwszy rzut oka typ wydaje się mieć ręce i nogi  jeśli liczyć że trzeci bramkarz Auxerre, który dziś zagra po raz pierwszy w sezonie niczym się dla gospodarzy nie zasłuży, to owszem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
przestan sensei ,mielismy szczescie i wywalczylismy awans
pozniej juz byl powrot do normalnosci
czy to bylby leo ,wdowiec czy inny ojrzynski byloby tak samo
smuda,fornalik,nawalka rozni sie tylko wiekiem
graja ci sami zawodnicy ,nie ma lidera ,nie ma chemii nie ma nic
jest tylko kasa i dmuchanie na gwiazdy Czołem! Zupełnie się z Tobą nie zgodzę. Naszej kadrze jest właśnie potrzebny Hiddink, Capello albo inny selekcjoner z prawdziwego zdarzenia. Niech weźmie nawet 5 melonów ojro rocznie ale zrobi drużynę. Wtedy związek sobię ten wydatek odbije z gruuuubą nawiązką. A nie Nawałka za 1 mln peelenów rocznie co to jest przydupas z nadania Bońka. I gówno z tego będzie - czytaj bańka wyjebana w pizdu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
pacyfek jest wobec siebie bardzo bezkrytyczny i uważa, że ma patent na nieomylność
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
pacyfek pieprzysz jak potluczony, nie mow mi, ze z lewych, blaszczow, glikow, krychowiakow nie mozna zlepic ekipy ktora uleje chocby dwukrotnie pastuchow z czarnogory
nie mamy potencjalu, zeby lac hiszpanow czy niemcow, ale nie przechodzmy do porzadku dziennego nad porazkami z ekipami na papierze slabszymi
bo potem takie podejscie skutkuje tym, ze kopacze czuja sie rozgrzeszeni juz przed pierwszym gwizdkiem, nawet jak graja u siebie z biedakami
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869 |
zacznijmy od zakazu powolywania do kadry kopaczy z naszej ligi bo oni inna dyscypline uprawiają.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Na forum Biszopa, ten wymiatacz z francuskiej odradzał więc odpuściłem. Chociaż na pierwszy rzut oka typ wydaje się mieć ręce i nogi  jeśli liczyć że trzeci bramkarz Auxerre, który dziś zagra po raz pierwszy w sezonie niczym się dla gospodarzy nie zasłuży, to owszem Mało istotny szczegół. Najważniejsze żeby nie był czarny, a tak to i mogą grać nawet 6-tym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
dobra macie racje z hiddinkiem to cos kolo polfinalu ME mozemy sie zakrecic
bo niemcy i hiszpania bez szans
szanujmy sie dobry zespol gra bez trenera ,mam nadzieje ze ktos sie wypowie co chociaz kilka razy pogral na poziomie "miedzywojewodzkim "w pilke a nie tylko na kompie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Kowala by wzieli natrenera to by wyniki byly lepsze i gra dla oka byla przyjemniejsza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
zobaczymy co dalej bedzie
nawalka niewypal
po tych eksperymentach w dwoch pierwszych meczach aut
przeciez kazdy wiedzial ze wroci do tych samych grajkow co smuda i fornalik
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Pomijając umiejętności czysto piłkarskie(uważam, że znalazłoby się u nas 11-14 grajków, którzy takowe posiadają) to wg mnie taki jest rozkład głównych 3 czynników mających wpływ na wyniki.
Atmosfera w drużynie - 40%
Przygotowanie fizyczne - 35%
Trener/Selekcjoner - 25%
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|