Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 28 z 47 1 2 26 27 28 29 30 46 47
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
jakie szczescie? wtedy Polska grala na prawde przyjemny dla oka futbol i co najwazniejsze skuteczny. smiem twierdzic, ze gdyby wtedy trenerem byl kto inny, to bysmy nie awansowali.

co do Schalke, to dzis wcale nie musi wygrac. Augsburg ostatnio bardzo dobrze giercuje. remis wielce prawdopodobny

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by hallik
jakie szczescie? wtedy Polska grala na prawde przyjemny dla oka futbol i co najwazniejsze skuteczny. smiem twierdzic, ze gdyby wtedy trenerem byl kto inny, to bysmy nie awansowali.

co do Schalke, to dzis wcale nie musi wygrac. Augsburg ostatnio bardzo dobrze giercuje. remis wielce prawdopodobny

to jest moje zdanie ,razem mozemy pieknie sie roznic
jestesmy 2 swiatem jesli chodzi o pilke i z tej polki szybko nie zejdziemy ,obojetnie czy bedzie selekcje robil Mourinho czy Michniewicz

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,673
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,673
Likes: 10
Po pierwsze piłkarze muszą czuć respekt przed trenerem ale też trener musi być to ktoś z głową i ktoś kto umie złapać za mordę.

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Originally Posted by pacyfista
co do Schalke, to dzis wcale nie musi wygrac. Augsburg ostatnio bardzo dobrze giercuje. remis wielce prawdopodobny

to jest moje zdanie ,razem mozemy pieknie sie roznic
jestesmy 2 swiatem jesli chodzi o pilke i z tej polki szybko nie zejdziemy ,obojetnie czy bedzie selekcje robil Mourinho czy Michniewicz [/quote]
oczywiście piwo

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
o cos sie zle zedytowalo smile

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Arka Gdynia 2,00 boks

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
istres - clermont remis #2.88

troszkę za popularny typ się robi, ale miejmy nadzieję, że Biszop wie co robi

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
fechnerinhohoho dobrowolnie nie mam specjalnej ochoty go czytac smile

pytanie za 1000pkt, czemu nie grasz auxerre? grin

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Na forum Biszopa, ten wymiatacz z francuskiej odradzał więc odpuściłem. Chociaż na pierwszy rzut oka typ wydaje się mieć ręce i nogi smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
galata
schalke dnb

boksboks

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Originally Posted by fechnerinho
Na forum Biszopa, ten wymiatacz z francuskiej odradzał więc odpuściłem. Chociaż na pierwszy rzut oka typ wydaje się mieć ręce i nogi smile

jeśli liczyć że trzeci bramkarz Auxerre, który dziś zagra po raz pierwszy w sezonie niczym się dla gospodarzy nie zasłuży, to owszem

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by pacyfista
przestan sensei ,mielismy szczescie i wywalczylismy awans

pozniej juz byl powrot do normalnosci

czy to bylby leo ,wdowiec czy inny ojrzynski byloby tak samo

smuda,fornalik,nawalka rozni sie tylko wiekiem

graja ci sami zawodnicy ,nie ma lidera ,nie ma chemii nie ma nic

jest tylko kasa i dmuchanie na gwiazdy


Czołem!

Zupełnie się z Tobą nie zgodzę. Naszej kadrze jest właśnie potrzebny Hiddink, Capello albo inny selekcjoner z prawdziwego zdarzenia. Niech weźmie nawet 5 melonów ojro rocznie ale zrobi drużynę. Wtedy związek sobię ten wydatek odbije z gruuuubą nawiązką.

A nie Nawałka za 1 mln peelenów rocznie co to jest przydupas z nadania Bońka. I gówno z tego będzie - czytaj bańka wyjebana w pizdu.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
pacyfek jest wobec siebie bardzo bezkrytyczny i uważa, że ma patent na nieomylność

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
pacyfek pieprzysz jak potluczony, nie mow mi, ze z lewych, blaszczow, glikow, krychowiakow nie mozna zlepic ekipy ktora uleje chocby dwukrotnie pastuchow z czarnogory

nie mamy potencjalu, zeby lac hiszpanow czy niemcow, ale nie przechodzmy do porzadku dziennego nad porazkami z ekipami na papierze slabszymi

bo potem takie podejscie skutkuje tym, ze kopacze czuja sie rozgrzeszeni juz przed pierwszym gwizdkiem, nawet jak graja u siebie z biedakami

Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869
zacznijmy od zakazu powolywania do kadry kopaczy z naszej ligi bo oni inna dyscypline uprawiają.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by vindom
Originally Posted by fechnerinho
Na forum Biszopa, ten wymiatacz z francuskiej odradzał więc odpuściłem. Chociaż na pierwszy rzut oka typ wydaje się mieć ręce i nogi smile
jeśli liczyć że trzeci bramkarz Auxerre, który dziś zagra po raz pierwszy w sezonie niczym się dla gospodarzy nie zasłuży, to owszem
Mało istotny szczegół. Najważniejsze żeby nie był czarny, a tak to i mogą grać nawet 6-tym.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
dobra macie racje z hiddinkiem to cos kolo polfinalu ME mozemy sie zakrecic

bo niemcy i hiszpania bez szans

szanujmy sie dobry zespol gra bez trenera ,mam nadzieje ze ktos sie wypowie co chociaz kilka razy pogral na poziomie "miedzywojewodzkim "w pilke a nie tylko na kompie

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Kowala by wzieli natrenera to by wyniki byly lepsze i gra dla oka byla przyjemniejsza tongue

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
zobaczymy co dalej bedzie

nawalka niewypal

po tych eksperymentach w dwoch pierwszych meczach aut

przeciez kazdy wiedzial ze wroci do tych samych grajkow co smuda i fornalik

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Pomijając umiejętności czysto piłkarskie(uważam, że znalazłoby się u nas 11-14 grajków, którzy takowe posiadają) to wg mnie taki jest rozkład głównych 3 czynników mających wpływ na wyniki.

Atmosfera w drużynie - 40%

Przygotowanie fizyczne - 35%

Trener/Selekcjoner - 25%

Strona 28 z 47 1 2 26 27 28 29 30 46 47

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, rafal08, rymoholik, burbon, Akhu, bukma, latajaca_holenderka), 1,327 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,694
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1