|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869 |
analityk naucz sie odrozniac zawisc i zazdrosc od tepienia debilizmu. Patrzac na twoje wpisy strzelam ze jak zjezdzales z wysp to chodziles po dzielni pytajac wszystkich wokol ile zarabiaja bo ty na pewno wiecej. Takich agentow na pęczki wszedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 627
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2011
Posty: 627 |
I St Patrick gol.. jednak.. szkoda tej Droghedy heh
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Ja pierdole tyle postów o dupie Maryni i ani jednego betowca 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
Strupek bardzo krotko i zwiezle - celnosc 100% 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
ty widze Bitnap ze z toba to ludzie maja ciezkie zycie, jak ktos ci podpadnie to juz ni chu...a , po temacie
koles mi pojechal, ja mu pojechalem ale tez napisalem ze przesadzilem ale w koncu gadamy ze soba normalnie bo po co sie klocic, nawet nie ma o co
a ty idz na jakiegos prokuratora lub sedziego bo masz obsesje co mam fochem jebnac tak jak ty na wszystkich Siedziałem cicho, ale za to : "chlop strasznie niezrozumiale pisze, chyba musial miec problem z ukonczeniem szkoly chodz graty za typy ale tez uwazam ze długo tak nie pociągnie"; proponuję zastanowić się nad sobą, czytanie ze zrozumieniem przerabiam z moją młodszą córką - 4 klasa podstawówki. potwierdzam ale napisalem pozniej ze ze szkola pojechalem za bardzo, ale co w zwiazku z tym nie moge juz pozniej z chlopem normalnie gadac. Koles focha nie strzelil bo normalnie odpisuje. Jak on napisal ze Tuco i Biszopowcy mu do piet nie dorastaja to mam tez focha strzelic. Zapytalem ile wzlozyl w kupony i tyle. gdzie tu lizanie dupy? i falsz.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Ja pierdole tyle postów o dupie Maryni i ani jednego betowca  Aż przykro patrzeć, Kiedyś wchodziłem na to forum i czytałem z zaciekawieniem jak jakąś dobrą książkę a teraz co... Nie kumacie bazy, jesteście jeszcze za młodzi i za głupi żeby zrozumieć że jesteście jeszcze MŁODZI I GŁUPI!! over
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
analityk naucz sie odrozniac zawisc i zazdrosc od tepienia debilizmu. Patrzac na twoje wpisy strzelam ze jak zjezdzales z wysp to chodziles po dzielni pytajac wszystkich wokol ile zarabiaja bo ty na pewno wiecej. Takich agentow na pęczki wszedzie to sie mylisz? nikomu w portfel nie zagladam a jak ktos mnie pytal to tez nie mowilem, po co sie dzielic takimi informacjami. Mi chodzi o to ze jak bylem na kilku rozmowach o prace po powrocie i rozmawialem z osobami ktore rekrutuja to 805 zdziwieni po co wrocilem, to zawsze mowilem ze bo chcialem i taki byl plan, cel osiagnalem i jest OK. Jaki to cel był. To odpowiadalem grzecznie: mieszkanie. To qur..a komenty takie padaly ze opad szczeny z mojej strony
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Fech jesteś strasznym cynkiem. prowadzisz z tego jakieś kursy ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869 |
coś wspominales ze ktos chyba szkoly nie skonczyl bo nie idzie zrozumiec co pisze  "Jaki to cel był."
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869 |
Się pośmialim, buka pokaralim, trzeba zmykać. Uwaga brachol wchodzi na kompa  Dobrej nocy wszystkim
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
widzi mnie się, że Nantes jutro z Lille może sprawić niespodziankę
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
|
|
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120 |
panowie co to za pierdolenie jak dewotki? gdzie moj samolot?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
|
|
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120 |
granada lamiemy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Fech jesteś strasznym cynkiem. prowadzisz z tego jakieś kursy ?  Z ciebie też niezły potas. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
granada lamiemy  czołgu mecz się skończył 3 dni temu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Fech jesteś strasznym cynkiem. prowadzisz z tego jakieś kursy ?  Z ciebie też niezły potas.  a dziękuję tak rzadko zdarza się tu prawdziwy człowiek
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Tu jak u rzeźnika w 81  Naprawdę, raz Was zostawić, i robi się marnie  Poważniej, kilkorgu tak zwarło poślady, że jak do jutra nie wypróżnią nadmiaru chęci pokazanie swojego niewątpliwego geniuszu, to skończy się kilkoma absencjami w jutrzejszej odsłonie Żal się logować, idę liczyć sałatę 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|