Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11
#61905 16/06/2004 16:46
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
Quote
Oryginalnie wysłał Gherman:
[qb]lukasz654 proszę powiedz kiedy wykonałeś pzrelew.[/qb]
w niedziele 13 czerwca o 22 w nocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#61906 16/06/2004 17:26
Dołączył: Jun 2004
Posty: 36
U
newbie
newbie
U Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 36
lukasz654

Na stronce admiral nic nie ma o kosztach 15 Euro za przelew.

Napisz nam do jakiego 'polskiego' banku wypłacałeś!

Może to już "po naszej stronie" zabrali te 15 E?

#61907 16/06/2004 17:26
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
Mam pytanie czy da sie jakos zobaczyc stan swojego konta bankowego poprzez internet ? Jezeli tak to w jaki sposob.Z gory dzieki

#61908 16/06/2004 17:48
Dołączył: Sep 2003
Posty: 234
U
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 234
Witam:)
Czy ktoś się orientuje jak Admiral traktuje Krecze w tenisie? Stawiałem na zwycięstwo Van Lottuma - skreczował w 1 secie. Czy potraktuja to jako porażke czy zwrot po kursie 1.00?
Będę wdzięczny za info

#61909 16/06/2004 17:50
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
I
veteran
veteran
I Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
Zwrot!
Mecz musi byc w calosci dokonczony!
Zresztą wyraźnie na ich stronie pisze!
pozdr

#61910 16/06/2004 17:55
Dołączył: Sep 2003
Posty: 234
U
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 234
Dzieki Inspirator:)
Nie doczytalem:) Oby tak się stało:)

#61911 16/06/2004 17:59
Dołączył: May 2004
Posty: 31
N
newbie
newbie
N Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 31
A co trzeba tu wpisać jak sie ma konto w inteligo ?? Bo juz obróciłem kaske i chciałbym wypłacić.

Bank name:
Bank sort code:
Bank account:

#61912 16/06/2004 18:11
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Quote
Oryginalnie wysłał USER911:
[qb]lukasz654

Na stronce admiral nic nie ma o kosztach 15 Euro za przelew.

Napisz nam do jakiego 'polskiego' banku wypłacałeś!

Może to już "po naszej stronie" zabrali te 15 E?[/qb]
Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale to nie admiral ucina te 15E za przelew, tylko którys z banków. Więc nic dziwnego że na stronce Admirala nic o tym nie ma

#61913 16/06/2004 18:13
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129
G
member
member
G Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129
15E płaca za Czek a za przelew nie wiem

#61914 16/06/2004 18:14
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Quote
Mam pytanie czy da sie jakos zobaczyc stan swojego konta bankowego poprzez internet ? Jezeli tak to w jaki sposob.Z gory dzieki
Nie wiem jak w innych bankach,ale w Kredyt Bank wystarczy,żepoprosisz o założenie konta internetowego(z tego co pamiętam nie ma żadnych opłat)dostajesz hasła do twojego konta i możesz wykonywać wszystkie operacje przez neta

#61915 16/06/2004 18:23
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Quote
Oryginalnie wysłał żyła:
[qb]
Quote
Mam pytanie czy da sie jakos zobaczyc stan swojego konta bankowego poprzez internet ? Jezeli tak to w jaki sposob.Z gory dzieki
Nie wiem jak w innych bankach,ale w Kredyt Bank wystarczy,żepoprosisz o założenie konta internetowego(z tego co pamiętam nie ma żadnych opłat)dostajesz hasła do twojego konta i możesz wykonywać wszystkie operacje przez neta[/qb]
rowniez mBank , inteligo i slaski maja opcje zarzadzania kontem przez internet.

#61916 16/06/2004 18:43
Dołączył: May 2004
Posty: 31
N
newbie
newbie
N Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 31
A po co im adres banku ?? co ja mam tam wpisać jak mam konto w inteligo. Mam wpisać adres banku PKO w mojej miejscowości ?? No i w bank name to powinienem wpisać PKO BP ??

#61917 16/06/2004 18:52
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
zajebiscie szczesliwy ten buk zagralem wczoraj za 50 euro 3z5 i wszystko weszlo a dokladnie wzialem 250 na czysto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
mam nadzieje ze kadzemu bez problemu wyplaca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#61918 16/06/2004 18:53
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129
G
member
member
G Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129
Quote
Oryginalnie wysłał Naszek:
[qb]A po co im adres banku ?? co ja mam tam wpisać jak mam konto w inteligo. Mam wpisać adres banku PKO w mojej miejscowości ?? No i w bank name to powinienem wpisać PKO BP ??[/qb]
Mam ten sam problem nie wiem co wpisac w

Bank name:
Bank sort code:
Bank account

Mam konto w PKO. Ktos zna odpowiedz?

#61919 16/06/2004 18:58
Dołączył: Feb 2004
Posty: 73
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 73
A CZY KTOS WIE CZY MOZNA NA WBK WYPLACIC ???

#61920 16/06/2004 19:07
Dołączył: May 2004
Posty: 31
N
newbie
newbie
N Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 31
A jak wygląda wypłata czekiem ?? (przychodzi mi na aders domowy czek który realizuje w banku ? czy jak ) i do obu rodzajów wypłat trzeba wysyłać scan dowodu ??

#61921 16/06/2004 19:57
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,275
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,275
Quote
Oryginalnie wysłał Naszek:
[qb]A jak wygląda wypłata czekiem ?? (przychodzi mi na aders domowy czek który realizuje w banku ? czy jak ) i do obu rodzajów wypłat trzeba wysyłać scan dowodu ??[/qb]
Na pierwsze pytanie sam sobie odpowiedziałeś.
Na drugie, tak trzeba przy obu operacjach wysłać skan.

#61922 16/06/2004 20:00
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129
G
member
member
G Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129
Quote
Oryginalnie wysłał grabiu:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Naszek:
[qb]A po co im adres banku ?? co ja mam tam wpisać jak mam konto w inteligo. Mam wpisać adres banku PKO w mojej miejscowości ?? No i w bank name to powinienem wpisać PKO BP ??[/qb]
Mam ten sam problem nie wiem co wpisac w

Bank name:
Bank sort code:
Bank account

Mam konto w PKO. Ktos zna odpowiedz?[/qb]
Ponawiam pytanie

#61923 16/06/2004 21:41
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Wypłacił ktoś ? doszła juz komus kasa z admiralu pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#61924 16/06/2004 21:48
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Generalnie np dla konta oznaczonego

xx yyyy yyyy zzzz zzzz zzzz zzzz i nazwy to wpisujemy o ile się nie mylę w taki sposób :

Bank name : Nazwa
Bank sort code : yyyy yyyy
Bank account : zzzz zzzz zzzz zzzz

Jeśli się mylę proszę o poprawkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, burbon, aker, poozon), 2,581 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,214
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1