|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215 |
Oryginalnie wysłał Gherman: [qb]lukasz654 proszę powiedz kiedy wykonałeś pzrelew.[/qb] w niedziele 13 czerwca o 22 w nocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2004
Posty: 36 |
lukasz654
Na stronce admiral nic nie ma o kosztach 15 Euro za przelew.
Napisz nam do jakiego 'polskiego' banku wypłacałeś!
Może to już "po naszej stronie" zabrali te 15 E?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302 |
Mam pytanie czy da sie jakos zobaczyc stan swojego konta bankowego poprzez internet ? Jezeli tak to w jaki sposob.Z gory dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 234
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2003
Posty: 234 |
Witam:) Czy ktoś się orientuje jak Admiral traktuje Krecze w tenisie? Stawiałem na zwycięstwo Van Lottuma - skreczował w 1 secie. Czy potraktuja to jako porażke czy zwrot po kursie 1.00? Będę wdzięczny za info
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209 |
Zwrot! Mecz musi byc w calosci dokonczony! Zresztą wyraźnie na ich stronie pisze! pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 234
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2003
Posty: 234 |
Dzieki Inspirator:) Nie doczytalem:) Oby tak się stało:)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2004
Posty: 31 |
A co trzeba tu wpisać jak sie ma konto w inteligo ?? Bo juz obróciłem kaske i chciałbym wypłacić.
Bank name: Bank sort code: Bank account:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Oryginalnie wysłał USER911: [qb]lukasz654
Na stronce admiral nic nie ma o kosztach 15 Euro za przelew.
Napisz nam do jakiego 'polskiego' banku wypłacałeś!
Może to już "po naszej stronie" zabrali te 15 E?[/qb] Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale to nie admiral ucina te 15E za przelew, tylko którys z banków. Więc nic dziwnego że na stronce Admirala nic o tym nie ma
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129 |
15E płaca za Czek a za przelew nie wiem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
Mam pytanie czy da sie jakos zobaczyc stan swojego konta bankowego poprzez internet ? Jezeli tak to w jaki sposob.Z gory dzieki Nie wiem jak w innych bankach,ale w Kredyt Bank wystarczy,żepoprosisz o założenie konta internetowego(z tego co pamiętam nie ma żadnych opłat)dostajesz hasła do twojego konta i możesz wykonywać wszystkie operacje przez neta
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Oryginalnie wysłał żyła: [qb] Mam pytanie czy da sie jakos zobaczyc stan swojego konta bankowego poprzez internet ? Jezeli tak to w jaki sposob.Z gory dzieki Nie wiem jak w innych bankach,ale w Kredyt Bank wystarczy,żepoprosisz o założenie konta internetowego(z tego co pamiętam nie ma żadnych opłat)dostajesz hasła do twojego konta i możesz wykonywać wszystkie operacje przez neta[/qb] rowniez mBank , inteligo i slaski maja opcje zarzadzania kontem przez internet.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2004
Posty: 31 |
A po co im adres banku ?? co ja mam tam wpisać jak mam konto w inteligo. Mam wpisać adres banku PKO w mojej miejscowości ?? No i w bank name to powinienem wpisać PKO BP ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
zajebiscie szczesliwy ten buk zagralem wczoraj za 50 euro 3z5 i wszystko weszlo a dokladnie wzialem 250 na czysto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> mam nadzieje ze kadzemu bez problemu wyplaca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129 |
Oryginalnie wysłał Naszek: [qb]A po co im adres banku ?? co ja mam tam wpisać jak mam konto w inteligo. Mam wpisać adres banku PKO w mojej miejscowości ?? No i w bank name to powinienem wpisać PKO BP ??[/qb] Mam ten sam problem nie wiem co wpisac w Bank name: Bank sort code: Bank account
Mam konto w PKO. Ktos zna odpowiedz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 73
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 73 |
A CZY KTOS WIE CZY MOZNA NA WBK WYPLACIC ???
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2004
Posty: 31 |
A jak wygląda wypłata czekiem ?? (przychodzi mi na aders domowy czek który realizuje w banku ? czy jak ) i do obu rodzajów wypłat trzeba wysyłać scan dowodu ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,275
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,275 |
Oryginalnie wysłał Naszek: [qb]A jak wygląda wypłata czekiem ?? (przychodzi mi na aders domowy czek który realizuje w banku ? czy jak ) i do obu rodzajów wypłat trzeba wysyłać scan dowodu ??[/qb] Na pierwsze pytanie sam sobie odpowiedziałeś. Na drugie, tak trzeba przy obu operacjach wysłać skan.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129 |
Oryginalnie wysłał grabiu: [qb] Oryginalnie wysłał Naszek: [qb]A po co im adres banku ?? co ja mam tam wpisać jak mam konto w inteligo. Mam wpisać adres banku PKO w mojej miejscowości ?? No i w bank name to powinienem wpisać PKO BP ??[/qb] Mam ten sam problem nie wiem co wpisac w Bank name: Bank sort code: Bank account
Mam konto w PKO. Ktos zna odpowiedz?[/qb] Ponawiam pytanie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Wypłacił ktoś ? doszła juz komus kasa z admiralu pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Generalnie np dla konta oznaczonego
xx yyyy yyyy zzzz zzzz zzzz zzzz i nazwy to wpisujemy o ile się nie mylę w taki sposób :
Bank name : Nazwa Bank sort code : yyyy yyyy Bank account : zzzz zzzz zzzz zzzz
Jeśli się mylę proszę o poprawkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka