|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718 |
zabrali mi cash in co za pajace z bet365 Też nie mam a po to zagrałem 2 seta Penetty aby szybko zamknąć bo krecz będzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783 |
wynik na rowni i nagle przestalo bolec  Pierdolnij sie w cymbał to podaj adres to ty bedziesz mial sam okazje
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
Ona w ogóle sił dzisiaj nie ma jakieś fatum chyba.. jak nie urok to sraczka... dziwne ze zawsze w najważniejszych momentach kariery (1/2 wimbla'13; 1/2 AO'14)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
rusty wyjasnij frajerze o co bijesz ?? pograles Isie i chcesz sie wyladowac na forum ?:) bywa, zycie  Przejrzyj moją historię sprzed 2-3 lat na tym forum. Doszukaj się postu, gdzie wyżywam się publicznie na forum. Swoje emocje potrafię tłamsić a stawkę dobierać, że porażka mnie nie dotyka. Taguję #januszetenisa hejterów Agi lub tych co mają najwięcej do powiedzenia w momencie, gdy im typ nie wchodzi. miej i 20 lat na forum mecz.pl ktore jest wyznacznikiem kultury - czy ja cie obrazilem czy ja przed toba?? nie a ty wyzywasz od kulfonow.. wiec koniec tematu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,671 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,671 Likes: 10 |
wynik na rowni i nagle przestalo bolec  Pierdolnij sie w cymbał to podaj adres to ty bedziesz mial sam okazje wyluzujcie kozaki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010 |
wynik na rowni i nagle przestalo bolec  Pierdolnij sie w cymbał to podaj adres to ty bedziesz mial sam okazje Ćwiartki 3/4
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
Panowie jak rozliczają handi w razie kreczu? zalezy jaki buk bet365 zwrot sprzedaj jesli mozesz szykuje sie chyba krecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510 |
Nie będzie żadnego kreczu. Niech to szlak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Ona w ogóle sił dzisiaj nie ma jakieś fatum chyba.. jak nie urok to sraczka... dziwne ze zawsze w najważniejszych momentach kariery (1/2 wimbla'13; 1/2 AO'14) dokładnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
tatus zlapal najwiekszy kurs.. i fosia do gry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
Ona w ogóle sił dzisiaj nie ma jakieś fatum chyba.. jak nie urok to sraczka... dziwne ze zawsze w najważniejszych momentach kariery (1/2 wimbla'13; 1/2 AO'14) dokładnie  hehe i tak duzo osiagnela, jak dla mnie na to co prezentuje  w meskim tenisie by sie platala kolo top 30
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783 |
wynik na rowni i nagle przestalo bolec  Pierdolnij sie w cymbał to podaj adres to ty bedziesz mial sam okazje wyluzujcie kozaki  niech gosciu nie obraza z przed monitora... gangster 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Iśka, jeszcze 2 gemy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,671 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,671 Likes: 10 |
Ona w ogóle sił dzisiaj nie ma jakieś fatum chyba.. jak nie urok to sraczka... dziwne ze zawsze w najważniejszych momentach kariery (1/2 wimbla'13; 1/2 AO'14) dokładnie  hehe i tak duzo osiagnela, jak dla mnie na to co prezentuje  w meskim tenisie by sie platala kolo top 30 ja myśle że ona dostawałaby grając z gościami z +1000
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330 |
Pisałem już podczas meczu z Halep że słabo fizycznie wygląda Radwańska. Wtedy myślałem że to zmęczenie, teraz okazuje się, że jakaś kontuzja. Wielka szkoda, bo triumf był na wyciągnięcie reki, Pennetta nic wielkiego nie pokazuje, Aga w formie choćby przyzwoitej powinna poradzcić sobie z tak dysponowaną Włoszką. Tylko nie wiem czemu nie schodzi z kortu, walczyć nie może, to jest sens narażać się na pogłębienie urazu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
hehe i tak duzo osiagnela, jak dla mnie na to co prezentuje  w meskim tenisie by sie platala kolo top 30 dużo tu dziś znawcufff  choć to głupie gdybanie, to nawet jakby było to możliwe, to w męskim tenisie byłaby gdzieś na wysokości numeru 500 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213 |
szkoda Agi.. była szansa na sporo punktów w rankingu. nie rozumiem tylko po co gra do końca, skoro szans na odwrócenie losów meczu nie ma. szkoda Jej zdrowia
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
Pisałem już podczas meczu z Halep że słabo fizycznie wygląda Radwańska. Wtedy myślałem że to zmęczenie, teraz okazuje się, że jakaś kontuzja. Wielka szkoda, bo triumf był na wyciągnięcie reki, Pennetta nic wielkiego nie pokazuje, Aga w formie choćby przyzwoitej powinna poradzcić sobie z tak dysponowaną Włoszką. Tylko nie wiem czemu nie schodzi z kortu, walczyć nie może, to jest sens narażać się na pogłębienie urazu? stary pogral w bet a tam krecz = zwrot;)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|