|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510 |
Jak Valencia strzeli bramke to brak kreczu spowodował że oskuba ła mnie na 900
Pechtrwa nadal
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
hehe i tak duzo osiagnela, jak dla mnie na to co prezentuje  w meskim tenisie by sie platala kolo top 30 dużo tu dziś znawcufff  choć to głupie gdybanie, to nawet jakby było to możliwe, to w męskim tenisie byłaby gdzieś na wysokości numeru 500  łaskawy haku jesteś z tym serwisem to jednka bliżej tego 1000
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330 |
Pisałem już podczas meczu z Halep że słabo fizycznie wygląda Radwańska. Wtedy myślałem że to zmęczenie, teraz okazuje się, że jakaś kontuzja. Wielka szkoda, bo triumf był na wyciągnięcie reki, Pennetta nic wielkiego nie pokazuje, Aga w formie choćby przyzwoitej powinna poradzcić sobie z tak dysponowaną Włoszką. Tylko nie wiem czemu nie schodzi z kortu, walczyć nie może, to jest sens narażać się na pogłębienie urazu? stary pogral w bet a tam krecz = zwrot;) Chyba tylko tak można to wytłumaczyć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438 |
Aga nie wytrzymuje presji jak gra w finale o wielka kase...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
Kto usłyszał co mówił Wiktorowski w przerwie między setami i nie zagrał na Pennette to głupek Fuksem włączyłem właśnie streama b365 i usłyszałem jego rozmowę i od razu all in na Pennette w unibecie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Ona po prostu jest za krucha i za słaba fizycznie żeby rozegrać równo cały turniej
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
hehe i tak duzo osiagnela, jak dla mnie na to co prezentuje  w meskim tenisie by sie platala kolo top 30 dużo tu dziś znawcufff  choć to głupie gdybanie, to nawet jakby było to możliwe, to w męskim tenisie byłaby gdzieś na wysokości numeru 500  łaskawy haku jesteś z tym serwisem to jednka bliżej tego 1000  wiem, wiem dziś nie ma już co jej dołować 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718 |
Kto usłyszał co mówił Wiktorowski w przerwie między setami i nie zagrał na Pennette to głupek Fuksem włączyłem właśnie streama b365 i usłyszałem jego rozmowę i od razu all in na Pennette w unibecie  U mnie to samo tylko transmisja w TVP sport. Dalem na Penette aby szybko zamknac zaklad. Na szczescie nasza nie kreczuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783 |
Aga nie wytrzymuje presji jak gra w finale o wielka kase... z takim serwisem daleko nie zajedzie poprostu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
Kto usłyszał co mówił Wiktorowski w przerwie między setami i nie zagrał na Pennette to głupek Fuksem włączyłem właśnie streama b365 i usłyszałem jego rozmowę i od razu all in na Pennette w unibecie  Dokładnie. Znajomość języka polskiego się do czegoś przydała 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Kto usłyszał co mówił Wiktorowski w przerwie między setami i nie zagrał na Pennette to głupek Fuksem włączyłem właśnie streama b365 i usłyszałem jego rozmowę i od razu all in na Pennette w unibecie  A co tam gadał?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Aga nie wytrzymuje presji jak gra w finale o wielka kase... coś jak Legia w Pucharach Europejskich 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438 |
A co mówił Wiktorowski? bo przełączyłem na lige+ekstra
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213 |
Kto usłyszał co mówił Wiktorowski w przerwie między setami i nie zagrał na Pennette to głupek Fuksem włączyłem właśnie streama b365 i usłyszałem jego rozmowę i od razu all in na Pennette w unibecie  A co tam gadał? ze powinna skreczowac jak nie pojdzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718 |
A co mówił Wiktorowski? bo przełączyłem na lige+ekstra W skrócie... zdrowie jest najważniejsze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
szkoda paszczura  ona wiecej szans na miszcza zjebala niz golota
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Kto usłyszał co mówił Wiktorowski w przerwie między setami i nie zagrał na Pennette to głupek Fuksem włączyłem właśnie streama b365 i usłyszałem jego rozmowę i od razu all in na Pennette w unibecie  A co tam gadał? Ze Dawid juz czeka w pokoju hotelowym aby zrobic jej oklad z cieplego kutasa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
Kto usłyszał co mówił Wiktorowski w przerwie między setami i nie zagrał na Pennette to głupek Fuksem włączyłem właśnie streama b365 i usłyszałem jego rozmowę i od razu all in na Pennette w unibecie  A co tam gadał? ze powinna skreczowac jak nie pojdzie tez mam alinna bo ogladalem na tvp sport ale nie wierzyłem ze dogra 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|