|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
Dynamo Moskwa-Lokomotiv Yaroslav zw2  stan rywalizacji 3:3, poprzednim meczem u siebie Yaroslav mocno podbudował morale wygrywając aż 6:0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
A ja zagrałem allin in zwycięstwo Dynamo Moskwa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
no i wtopa jak się masz ak bars i dynamo już poza playoff...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
Dynamo zdecydowanie osłabo pod koniec tych play off ,ale i tak spotkały sie dwie w miare równe drużyny i było na co popatrzeć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 1,830
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2011
Posty: 1,830 |
Dyscyplina.Hokej na lodzie - Francja Ligue Magnus SpotkanieRouen - Angers Typ.under 5,5 gola Kurs.1,96 Bukmacher.Betsson Data.18.03.2014 g.20.30
Analiza.
Kolejny raz na rozklad idzie para Rouen - Angers w Francuskiej Lidze Hokeja i konsekwentnie gramy na under...Ostatnie spotkania pomiedzy tymi zespolami to same undery... 15/03/14 LMP Angers - Rouen 0:4 14/03/14 LMP Angers - Rouen 3:2 12/03/14 LMP Rouen - Angers 1:2 11/03/14 LMP Rouen - Angers 0:2 11/02/14 LM Rouen - Angers 2:1 26/01/14 PF Rouen - Angers 0:4
6 ostatnich meczy to same undery,a jak wezmiemy pod uwage fakt,ze jak gospodarzem tak jak dzis byla ekipa Rouen to nie zobaczylismy nigdy wiecej niz 5 goli...Smaczku temu wszystkiemu dodaje fakt,ze Rouen ostatnio wszysko przegrywa u siebie z Angers i to,ze w serii do 4 wygranych goscie prowadza juz 3-1,choc bylo juz 3-0.Rouen w ostatnim meczu majac noz na gardle pewnie wygralo 4-0 i dzisiaj zapewne takze powalcza by nie dac plamy,bo bylo by wstydem gdy by najlepsza ekipa po sezonie zasadniczym odpadla z 4 ekipa tej fazy...Tak wiec mozna jeszcze rozwazyc tutaj zwyciestwo gospodarzy...Stawiam tutaj na mecz bardzo defensywny,bo gospodarze w razie przegranej odpadaja,wiec w obronie musz uwazac bo w razie straty gola ekipie Angers trudno bedzie wkulac pare bramek bo w defensywie ostatio dobrze...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
Ufa-Novgorod +4.5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Trinec, Sparta -1,5 , Davos under 5.5  Tak to dzis widze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510 |
Ufa-Novgorod +4.5  Też to mam z rana pograne. Jeszcze 2 w 3 tercji potrzebne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
Ufa-Novgorod +4.5  Też to mam z rana pograne. Jeszcze 2 w 3 tercji potrzebne   niewysilili sie zbytnio w tej 3 tercji :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
Jastrzębie ML @2.75 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
0:2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
sprobuje dzis Trzyniec zw po 1,50, choc nie lubie stawiac "bo muszą". Wczoraj tegie lanie 0-4, nie wiem jak to wytlumaczyc. W zasadniczym szli jak burza, a tu taki klops. Nieciekawie bedzie jak wyjadą do Pardubic przy 0-2, take więc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
trzeba spróbowac nową pare, St.Petersburg-Yaroslav +1.5 na gości 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
trzeba spróbowac nową pare, St.Petersburg-Yaroslav +1.5 na gości  1:0 FT 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
St.Petersburg -1,5 @3,1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
loko jedzie jak chce z pizdami w tych playoffach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
0-2
mimo ze typ wtopiony to wynik cieszy, wygraja ta khl, ladne podsumowanie po tej katastrofie, nalezy sie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Lillehammer - Stavanger
Ciekawa rywalizacja. Stavanger nie wygral z Lillehamer na wyjezdzie w regulaminowym czasie w tym sezonie ani razu. Dzis musza spiac zady aby nie odpasc z dalszej rywalizacji. Mysle, ze od poczatku meczu zaczna zmasowany atak. W poprzednim meczu 44 strzaly!! i 0 bramek. Nie wierze, ze dzis wydarzy sie podobna sytuacja, wrecz kuriozalna jak na tak overową lige. Kurs malina. Biereeee
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|