|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
[color:"green"] 19 Lipiec-Wyniki [/color]
Washington-Phoenix [color:"blue"]83-96 [/color]
Detroit-Charlotte[color:"blue"] 67-73 [/color]
Minnesota-Chicago[color:"blue"] 90-82 [/color]
[color:"green"] 20 Lipiec-Zapowiedzi [/color]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />Charlotte-Seattle
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />Sacramento-New York
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />Connecticut-Chicago
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />Houston-Minnesota
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Moj pierwszy typ z WNBA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Minnesota @ Houston Poniżej 150 1.909
Typ masowka w necie, wiec tez to zagralem, kompletnie sie na tym nie znam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Moj pierwszy typ z WNBA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Minnesota @ Houston Poniżej 150 1.909
Typ masowka w necie, wiec tez to zagralem, kompletnie sie na tym nie znam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> 133 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Witam
Na WNBA nie znam sie w ogole, znam tylko nazwy druzyn i jestem w stanie wymienic obie Polki ktore tam graja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Wczoraj zagralem under HOU, weszlo, dzis znow probuje. Gram tylko o/u lub RL, bo w Sporingbet nie ma opjci na ML <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Tylko single.
Los Angeles @ Detroit DET Shock -2.5 1.909
LA ma wlasnie serie 6W, gram wiec na przelamanie. Typowe.
Washington @ San Antonio SA Silver Stars -3 1.909 Obie druzyny maja po 11 zw i porazek. Gram na W gospodyn, typ dosc powszechny w necie, zobaczymy jak na tym wyjde <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
Washington @ San Antonio SA Silver Stars -3 1.909 Obie druzyny maja po 11 zw i porazek. Gram na W gospodyn, typ dosc powszechny w necie, zobaczymy jak na tym wyjde <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Gospodyń w tym wypadku San Antonio ofc ? Dałem tez ten mecz stawiajac na San Antonio ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Ja tez na SA, nie wiem czego nie rozumiesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
Wszystko rozumiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tylko miałes wpisane washington @San Antonio wiec myslałem ze dałes na WA looz
Niech jeszcze tylko wygraja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Nocka 1/2. Szkoda SA, za to DET przeskoczylo handi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Dzis 3 typy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Sacramento @ Minnesota SAC Monarchs -3 1.909
Minna WL WL WL dzis L <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Phoenix @ Charlotte PHO Mercury +1 1.909
masowka w necie
Connecticut @ San Antonio Under 150 1.909 Wczoraj sie na SA zawiodlem wiec dzis gram under w tym meczu
Wiem, ze to zadna analiza, ale ja sie nie znam na tym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
DObra nocka 3/3
Bilans W5 - L1 +5,32j
Zawsze gram za 1j, w przypadku wtopy poprawiam mecz danej druzyny(niekoniecznie na W) zwiekszajac stawke, ale to wiecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Zargalem dzis 3 spotkania
Los Angeles @ Houston HOU Comets -1 1.909
HOU gra LLW LLW
Zagralem tez
Seattle @ Phoenix SEA Storm +2.5 1.909
Minnesota @ Charlotte CHA Sting -5 1.909
typy dosc popularne i polecane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
No ja Konektiket ( :smiech: ) i Minne juz zagralem.
Co do meczu Detroit at Seattle, jedynym argumentem jak dla mnie by go zagrac jest seria DET WWW L WWW, wiec by ja zlamac czas na W %-) Jeszcze sie zastanowie, handi +2,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Phoenix-Charlotte @1,35
Zespół Phoenix to solidna ekipa z środkowej częsci tabeli z najlepiej punktująca zawodniczką w lidze.W tym zesonie spisują sie poniżej swoich oczekiwań i w koncówce sezonu muszą ciężko walczyć o miejsce w Play-Off, w ostatnich meczach mają olbrzymiego pecha i po zaciętych bojach przegrywają z reguły rożnicą dwu-trzy punktową.Jednak ich ostani mecz pokazał że takie zespoły jak Charlotte są w ich zasięgu a w drodze po miejsce w Play-Off są w stanie zagrać na 100% swoich możliwości.Może troche o rywalach:zespół już Charlotte na początku sezonu potwierdził swoją nie obecność w Play-Off słabą grą, jednak w ostatnich tygodniach zdecydowanie można powiedzieć o lepiej grajacym Charlotte częsciej pokonuja swoich rywali czy to u siebie czy na wyjeżdzie jednak te zwycięstwa nadal sa przeplatane głupimi porażkami z New York czy słaba w tym okresie Minnesotą.W Phoenix najlepsze zawodniczki notują srednia punktową w granich 24,5 a w Charlotte zaledwie 13,5 co świadczy też o indywidualnych możliwościach poszczególnych zawodniczek.Pod koszem też olbrzymia przeaga Phoenix mają nie zawodną Voidickova, która notuje w tym sezonie średnią zbiórkową w granicach 7,5.To tyle na temat tego spotkania Phoenix musi grać na najwyższych obrotach maja zawodniczki, które powinny sprostać tym wymyganią a jeszcze ich atutem jest własna hala.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2006
Posty: 9 |
New York Liberty -5 -Chicago Sky +5 1,91
Spotkanie jednych z najłabszych druzyn w lidze. Chicago na wyjezdzie odnisoły tylko jedno zwyciestwo w 12 meczach,Ny u siebie zdecyowanie lepiej-4 wygrane na 9 spotkan. Do tego obecna forma tych przemawia zdecydowanie na korzysc Liberty. W ostatich 5meczach wygraly 4 pokonujac przy tym w ostatnim meczu zdecydowanie jeden z najlepszych temaow w lidze-Detroit Schock.Ostatnie mecze Chicago to wiec kleski. Mysle ze dzis nie powinno byc niespodzianki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2006
Posty: 9 |
New York Liberty -5 -Chicago Sky +5 1,91 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Spotkanie jednych z najłabszych druzyn w lidze. Chicago na wyjezdzie odnisoły tylko jedno zwyciestwo w 12 meczach,Ny u siebie zdecyowanie lepiej-4 wygrane na 9 spotkan. Do tego obecna forma tych przemawia zdecydowanie na korzysc Liberty. W ostatich 5meczach wygraly 4 pokonujac przy tym w ostatnim meczu zdecydowanie jeden z najlepszych temaow w lidze-Detroit Schock.Ostatnie mecze Chicago to wiec kleski. Mysle ze dzis nie powinno byc niespodzianki. 80-69<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] PLAY - OFFS[/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />
[Linked Image]
[b]Semi Finals - best of 3 ( do 2 zwycięstw)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
Washington Mystics - Connecticut Sun (-3.5)
Dziś w nocy pierwszy mecz tej pary. Drużyna z Connecticut, rozstawiona z nr 1 w całej lidze już na pierwszy rzut oka wyraźnie przewyższa ekipę z stolicy. O wiele bardziej zbilansowany skład, duże doświadczenie w play-offach, świetny trener Mike Thibault. W sezonie zasadniczym h2h 2-1 dla zawodniczek Sun, jedyna porażka w Waszyngtonie spowodowana byłą meczem sezonu C.Melvin, która rzuciła wówczas 25p (o 14 powyżej średniej), 2 zwycięstwa Sun wyraźne i bezproblemowe. Nie trzeba chyba dodawać, że koszykarki Connecticut po porażkach w finałach w ostatnich 2 latach są dodatkowo zmobilizowane, i napewno nie mają ochoty na granie 3 meczowej rywalizacji już w pierwszej rundzie. Zawodniczki są wypoczęte, gdyż były oszczędzane w 2 ostatnich meczach sezonu zasadniczego (zwłaszcza K.Douglas), stąd też przyszły 2 porażki po serii 12 zwycięstw. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349 |
Los Angeles Sparks - Seattle Storm @3,50 GB
PO rządzą się swoimi prawami. Lauren Jackson już pokazała w Seattle, że potrafi przyćmić Leslie i wtedy LA mają nie lada problem. W drugim meczu musiała szybciej zejść po faulach, ale sądzę, że teraz takiego błędu nie popełni i nie będzie łapała szybko przewinień. Doskonała rozgrywająca i dobrze rzucająca za "3" Sue Bird i do tego A.I. WNBA czyli Betty Lennox i mamy niezłe trio. Nie raz już się pewnie o nich pisało, ale warto jeszcze raz zaznaczyć, że jeżeli ta trójka zagra naprawdę dobry mecz to ciężko powstrzymać Storm z Seattle. Dochodzi jeszcze Castro Marques, która w końcówce sezonu złapała wiatr w żagle. Seattle już raz w tym sezonie potrafiło pokonać swoje rywalki z Miasta Aniołów i uważam, że jest szansa, ze dokonają tego powtórnie. Kurs jak najbardziej do spróbowania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125 |
Zapomniałes jeszcze o Janel Burse- też biorę Seatlle- to value bet
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|