Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
#619260 20/07/2006 11:43
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
[color:"green"] 19 Lipiec-Wyniki [/color]

Washington-Phoenix [color:"blue"]83-96 [/color]

Detroit-Charlotte[color:"blue"] 67-73 [/color]

Minnesota-Chicago[color:"blue"] 90-82 [/color]

[color:"green"] 20 Lipiec-Zapowiedzi [/color]

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />Charlotte-Seattle

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />Sacramento-New York

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />Connecticut-Chicago

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />Houston-Minnesota

Bonus: Unibet
#619261 20/07/2006 21:05
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Moj pierwszy typ z WNBA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Minnesota @ Houston Poniżej 150 1.909

Typ masowka w necie, wiec tez to zagralem, kompletnie sie na tym nie znam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#619262 21/07/2006 07:02
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
Moj pierwszy typ z WNBA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Minnesota @ Houston Poniżej 150 1.909

Typ masowka w necie, wiec tez to zagralem, kompletnie sie na tym nie znam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

133 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#619263 21/07/2006 19:14
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Witam

Na WNBA nie znam sie w ogole, znam tylko nazwy druzyn i jestem w stanie wymienic obie Polki ktore tam graja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Wczoraj zagralem under HOU, weszlo, dzis znow probuje.
Gram tylko o/u lub RL, bo w Sporingbet nie ma opjci na ML <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Tylko single.

Los Angeles @ Detroit DET Shock -2.5 1.909

LA ma wlasnie serie 6W, gram wiec na przelamanie. Typowe.

Washington @ San Antonio SA Silver Stars -3 1.909
Obie druzyny maja po 11 zw i porazek.
Gram na W gospodyn, typ dosc powszechny w necie, zobaczymy jak na tym wyjde <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#619264 21/07/2006 19:22
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Quote
Washington @ San Antonio SA Silver Stars -3 1.909
Obie druzyny maja po 11 zw i porazek.
Gram na W gospodyn, typ dosc powszechny w necie, zobaczymy jak na tym wyjde <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Gospodyń w tym wypadku San Antonio ofc ?
Dałem tez ten mecz stawiajac na San Antonio ...

#619265 21/07/2006 19:23
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ja tez na SA, nie wiem czego nie rozumiesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#619266 21/07/2006 19:29
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Wszystko rozumiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tylko miałes wpisane washington @San Antonio wiec myslałem ze dałes na WA looz

Niech jeszcze tylko wygraja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#619267 22/07/2006 06:58
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Nocka 1/2.
Szkoda SA, za to DET przeskoczylo handi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#619268 22/07/2006 20:22
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Dzis 3 typy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Sacramento @ Minnesota SAC Monarchs -3 1.909

Minna WL WL WL dzis L <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Phoenix @ Charlotte PHO Mercury +1 1.909

masowka w necie


Connecticut @ San Antonio Under 150 1.909
Wczoraj sie na SA zawiodlem wiec dzis gram under w tym meczu

Wiem, ze to zadna analiza, ale ja sie nie znam na tym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#619269 23/07/2006 09:25
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
DObra nocka 3/3

Bilans W5 - L1 +5,32j

Zawsze gram za 1j, w przypadku wtopy poprawiam mecz danej druzyny(niekoniecznie na W) zwiekszajac stawke, ale to wiecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#619270 25/07/2006 20:16
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Zargalem dzis 3 spotkania

Los Angeles @ Houston HOU Comets -1 1.909

HOU gra LLW LLW

Zagralem tez

Seattle @ Phoenix SEA Storm +2.5 1.909

Minnesota @ Charlotte CHA Sting -5 1.909

typy dosc popularne i polecane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#619271 28/07/2006 20:31
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
No ja Konektiket ( :smiech: ) i Minne juz zagralem.

Co do meczu Detroit at Seattle, jedynym argumentem jak dla mnie by go zagrac jest seria DET WWW L WWW, wiec by ja zlamac czas na W %-)
Jeszcze sie zastanowie, handi +2,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#619272 28/07/2006 20:44
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Ja wkleje tutaj linka z moimi typami:

http://www.mecz.org/ubbthreads/show...2714107&Main=2691271#Post2714107

Są analizy więc mam nadzieje że post nie zniknie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#619273 03/08/2006 10:27
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Phoenix-Charlotte @1,35

Zespół Phoenix to solidna ekipa z środkowej częsci tabeli z najlepiej punktująca zawodniczką w lidze.W tym zesonie spisują sie poniżej swoich oczekiwań i w koncówce sezonu muszą ciężko walczyć o miejsce w Play-Off, w ostatnich meczach mają olbrzymiego pecha i po zaciętych bojach przegrywają z reguły rożnicą dwu-trzy punktową.Jednak ich ostani mecz pokazał że takie zespoły jak Charlotte są w ich zasięgu a w drodze po miejsce w Play-Off są w stanie zagrać na 100% swoich możliwości.Może troche o rywalach:zespół już Charlotte na początku sezonu potwierdził swoją nie obecność w Play-Off słabą grą, jednak w ostatnich tygodniach zdecydowanie można powiedzieć o lepiej grajacym Charlotte częsciej pokonuja swoich rywali czy to u siebie czy na wyjeżdzie jednak te zwycięstwa nadal sa przeplatane głupimi porażkami z New York czy słaba w tym okresie Minnesotą.W Phoenix najlepsze zawodniczki notują srednia punktową w granich 24,5 a w Charlotte zaledwie 13,5 co świadczy też o indywidualnych możliwościach poszczególnych zawodniczek.Pod koszem też olbrzymia przeaga Phoenix mają nie zawodną Voidickova, która notuje w tym sezonie średnią zbiórkową w granicach 7,5.To tyle na temat tego spotkania Phoenix musi grać na najwyższych obrotach maja zawodniczki, które powinny sprostać tym wymyganią a jeszcze ich atutem jest własna hala.

#619274 05/08/2006 19:14
Dołączył: Aug 2006
Posty: 9
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 9
New York Liberty -5 -Chicago Sky +5 1,91

Spotkanie jednych z najłabszych druzyn w lidze. Chicago na wyjezdzie odnisoły tylko jedno zwyciestwo w 12 meczach,Ny u siebie zdecyowanie lepiej-4 wygrane na 9 spotkan. Do tego obecna forma tych przemawia zdecydowanie na korzysc Liberty.
W ostatich 5meczach wygraly 4 pokonujac przy tym w ostatnim meczu zdecydowanie jeden z najlepszych temaow w lidze-Detroit Schock.Ostatnie mecze Chicago to wiec kleski. Mysle ze dzis nie powinno byc niespodzianki.

#619275 06/08/2006 08:23
Dołączył: Aug 2006
Posty: 9
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 9
Quote
New York Liberty -5 -Chicago Sky +5 1,91
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Spotkanie jednych z najłabszych druzyn w lidze. Chicago na wyjezdzie odnisoły tylko jedno zwyciestwo w 12 meczach,Ny u siebie zdecyowanie lepiej-4 wygrane na 9 spotkan. Do tego obecna forma tych przemawia zdecydowanie na korzysc Liberty.
W ostatich 5meczach wygraly 4 pokonujac przy tym w ostatnim meczu zdecydowanie jeden z najlepszych temaow w lidze-Detroit Schock.Ostatnie mecze Chicago to wiec kleski. Mysle ze dzis nie powinno byc niespodzianki.

80-69<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

#619276 18/08/2006 07:28
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] PLAY - OFFS[/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />

[Linked Image]


[b]Semi Finals - best of 3 ( do 2 zwycięstw)

#619277 18/08/2006 17:30
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Washington Mystics - Connecticut Sun (-3.5)

Dziś w nocy pierwszy mecz tej pary. Drużyna z Connecticut, rozstawiona z nr 1 w całej lidze już na pierwszy rzut oka wyraźnie przewyższa ekipę z stolicy. O wiele bardziej zbilansowany skład, duże doświadczenie w play-offach, świetny trener Mike Thibault. W sezonie zasadniczym h2h 2-1 dla zawodniczek Sun, jedyna porażka w Waszyngtonie spowodowana byłą meczem sezonu C.Melvin, która rzuciła wówczas 25p (o 14 powyżej średniej), 2 zwycięstwa Sun wyraźne i bezproblemowe. Nie trzeba chyba dodawać, że koszykarki Connecticut po porażkach w finałach w ostatnich 2 latach są dodatkowo zmobilizowane, i napewno nie mają ochoty na granie 3 meczowej rywalizacji już w pierwszej rundzie. Zawodniczki są wypoczęte, gdyż były oszczędzane w 2 ostatnich meczach sezonu zasadniczego (zwłaszcza K.Douglas), stąd też przyszły 2 porażki po serii 12 zwycięstw. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#619278 22/08/2006 21:25
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Los Angeles Sparks - Seattle Storm @3,50 GB

PO rządzą się swoimi prawami. Lauren Jackson już pokazała w Seattle, że potrafi przyćmić Leslie i wtedy LA mają nie lada problem. W drugim meczu musiała szybciej zejść po faulach, ale sądzę, że teraz takiego błędu nie popełni i nie będzie łapała szybko przewinień. Doskonała rozgrywająca i dobrze rzucająca za "3" Sue Bird i do tego A.I. WNBA czyli Betty Lennox i mamy niezłe trio. Nie raz już się pewnie o nich pisało, ale warto jeszcze raz zaznaczyć, że jeżeli ta trójka zagra naprawdę dobry mecz to ciężko powstrzymać Storm z Seattle. Dochodzi jeszcze Castro Marques, która w końcówce sezonu złapała wiatr w żagle. Seattle już raz w tym sezonie potrafiło pokonać swoje rywalki z Miasta Aniołów i uważam, że jest szansa, ze dokonają tego powtórnie. Kurs jak najbardziej do spróbowania.

#619279 22/08/2006 21:29
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Zapomniałes jeszcze o Janel Burse- też biorę Seatlle- to value bet

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, latajaca_holenderka, betowiec, alfa, burbon, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma), 2,930 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,727
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1