Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
#619280 24/08/2006 20:41
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Detroit Shock -3,5 v Connecticut Sun @1,90 GB

Granie na Detroit jest dzisiaj bardzo popularne, ale nie spodziewałbym się takiego zakończenia jakie zwykle mają typy masowe. Dość powiedzieć, że Detroit wygrywało wszystkie mecze z Sun w tym sezonie i za każdym razem taki handi spokojnie był pokrywany. Teraz Connecticut jest w jeszcze gorszej sytuacji. Mało tego, że nie mają sposobu żeby z Shock wygrać to do tego ich absolutna lidera Katie Douglas odniosła kontuzję w ostatniej minucie meczu z Mystics... Jest to osłabienie przeogromne zarówno w ataku jak i w obronie. Ekipa z Detroit stoi więc przed niebywałą szansą łatwego awansu do Wielkiego Finału WNBA...Myślę, że takie zawodniczki jak Ford, Nolan, Cash, Smith czy Riley spokojnie wykorzystają okazję, aby wyjść w serii na prowadzenie 1:0.

Bonus: Unibet
#619281 27/08/2006 16:47
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Connecticut Sun (-4.5) - Detroit Shock 1.952 pinnacle

Dziś ostatnie starcie w tej parze finałowej na wschodzie, na zachodzie już wszystko jasne, do finału awansowały panie z Monarchs. Faworytem w konfrontacji Sun z Shock oczywiście zespół gospodyń, dodatkowo wzmocniony powrotem do gry Katie Douglas. Drużyna Sun ewidentnie odnalazłą swój rytm gry, i wszystko wskazuje na to że limit fatalnych spotkań w tych PO został już wykorzystany (game 2 vs Monarchs i game 1 vs Shock). Nareszcie zaskoczyła też Nykesha Sales rzucając wczoraj 15p (wcześniej 2/23 z gry w PO), mecz zresztą był bardzo wyrównany (mimo finalnego +9 dla Sun), jeszcze na minutę przed końcem różnica wynosiła zaledwie 3p i wtedy koszykarki Connecticut wykazały się naprawdę mocną psychiką i opanowaniem dzięki czemu spokojnie dowiazły wygraną. No i na koniec najlepsze czyli forma Margo Dydek - media w usa się rozpływają, nasza reprezentantka była nalepsza na placu (17p, 6/9 z gry) poza oczywiście Deanną Nolan, skutecznie ograniczając poczynania Cheryl Ford na desce. Reasumując Sun to win <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />

#619282 30/08/2006 09:31
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Koniec zabawy final. Dla mnie baaaardzo niespodziewany. Mysle, ze nikogo nie zaskocze tym typem ale DETROIT 1 1.6 wezme chociaz stawke raczej mniejsza. Pierwszy mecz bez szalenstw. SHOCK ograly Connect. i to mnie zaskoczylo. Forma NOLAN i FORD znakomita. Rowniez sensacje sprawilo Sacramento ale mniejsza bo gra Sparks od jakiegos czasu nie kleila sie. Lisa byla do powtrzymania i Monachrs sa w finale. W totomixie jest tez ciekawy zaklad na punkty. Nolan-Griffith 1 1.65 oporcz jednego meczu gdzie Nolan zagrala gorzej to forme w PO ma bardzo dobra. Griffith bardzo stabilna ale Riley i FORD pod koszem mocne. Reasumujac:

dubel 3/10

Detroit-Sacramento 1/1.60/
Nolan-Griffith 1/1.65/

#619283 30/08/2006 10:57
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
A moim zdaniem Sacramento czyli obrończynie tytułu tytuł obranią i dadzą zarobić jak miało to miejsce w tamtym roku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

biore kurs 2,11 z profka

#619284 30/08/2006 11:46
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
a jakie byly wynikmeczow miedzy tymi ekipami w sezonie zasadniczym ? potrzebne mi do underka/overka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#619285 30/08/2006 12:04
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Wyniki z sezonu znajdziesz na www.wnba.com [wnba.com] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#619286 30/08/2006 13:00
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Quote
Wyniki z sezonu znajdziesz na www.wnba.com [wnba.com] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> znam ten link <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> widac po sezonie regularnym jest 1-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , pierwszy mecz Detroit wygralo 91-71 a drugi Sacramento 94-61 jak widac zarowno w pierwszym mecz padlo 162pkt a w drugim 155 pkt zatem linia wystawione w milenium 138.5 mysle ze jak najbardziej do przeskoczenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zatem gram over 138.5 po kursie 1.85 pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#619287 31/08/2006 09:34
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Quote
Quote
Wyniki z sezonu znajdziesz na www.wnba.com [wnba.com] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> znam ten link <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> widac po sezonie regularnym jest 1-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , pierwszy mecz Detroit wygralo 91-71 a drugi Sacramento 94-61 jak widac zarowno w pierwszym mecz padlo 162pkt a w drugim 155 pkt zatem linia wystawione w milenium 138.5 mysle ze jak najbardziej do przeskoczenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zatem gram over 138.5 po kursie 1.85 pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

95-71=166 pkt izzii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#619288 31/08/2006 11:17
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Quote
A moim zdaniem Sacramento czyli obrończynie tytułu tytuł obranią i dadzą zarobić jak miało to miejsce w tamtym roku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

biore kurs 2,11 z profka


Piękny początek + typ na over dzięki wam i mamy ładną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

#619289 01/09/2006 13:35
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
dzis 2 spotkanie finalowe Detroit-Sacramento , pierwszy mecz wyraznie dla Sacramento 95-71 , a wiec dzis linia wystawiona przez Milenium linia na ten mecz 137.5pkt poraz drugi biore over 137.5 po kursie 1.85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Strona 3 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, Sensei, betowiec, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma), 2,993 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,737
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1