Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#619297 15/07/2006 09:21
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633

American League

1.20 PM ET
White Sox (57-32, 24-18 away)
NY Yankees (51-36, 27-17 home)
CHW: Buehrle(9-6, 4.02 ERA)
NYY: Mussina(10-3, 3.24 ERA)

4.07 PM ET
Seattle (44-46, 20-22 away)
Toronto (49-40, 29-18 home)
SEA: Moyer(5-8, 3.50 ERA)
TOR: Halladay(12-2, 2.92 ERA)

4.35 PM ET
Texas (47-43, 22-18 away)
Baltimore (41-51, 24-23 home)
TEX: Rheinecker(4-3, 3.96 ERA)
BAL: Bedard(10-6, 4.28 ERA)

7.05 PM ET
Oakland (47-43, 23-21 away)
Boston (53-35, 27-12 home)
OAK: Haren(6-7, 3.52 ERA)
BOS: Schilling(10-3, 3.60 ERA)

7.05 PM ET
Kansas City (31-58, 12-35 away)
Detroit (61-29, 28-14 home)
KAN: Gobble(3-2, 4.32 ERA)
DET: Verlander(10-4, 3.01 ERA)

7.10 PM ET
Cleveland (41-48, 18-25 away)
Minnesota (48-40, 31-11 home)
CLE: Sabathia(7-4, 3.51 ERA)
MIN: Santana(9-5, 2.95 ERA)

10.05 PM ET
Tampa Bay (39-51, 17-31 away)
LA Angels (44-45, 20-23 home)
TAM: Kazmir(10-6, 3.27 ERA)
LAA: Santana(10-3, 3.96 ERA)

National League

1.20 PM ET
LA Dodgers (46-44, 18-26 away)
St. Louis (50-39, 28-17 home)
LAD: Hendrickson(4-10, 3.93 ERA)
STL: Suppan(6-5, 5.83 ERA)

4.05 PM ET
Philadelphia (40-48, 19-22 away)
San Francisco (46-44, 24-20 home)
PHI: Lidle(5-7, 4.95 ERA)
SFO: Lowry(4-5, 4.08 ERA)

4.05 PM ET
NY Mets (54-36, 27-18 away)
Cubs (34-55, 14-26 home)
NYM: Glavine(11-2, 3.48 ERA)
CHC: Zambrano(8-3, 3.24 ERA)

6.05 PM ET
Houston (44-47, 16-25 away)
Florida (39-49, 19-21 home)
HOU: Pettitte(7-9, 5.28 ERA)
FLA: Johnson(8-4, 2.21 ERA)

6.10 PM ET
Colorado (44-45, 22-23 away)
Cincinnati (47-44, 22-22 home)
COL: Cook(6-7, 3.72 ERA)
CIN: Arroyo(9-6, 3.12 ERA)

7.05 PM ET
Washington (38-53, 18-29 away)
Pittsburgh (31-60, 21-24 home)
WAS: Astacio(1-1, 5.19 ERA)
PIT: Snell(8-6, 4.74 ERA)

9.40 PM ET
Milwaukee (44-47, 15-27 away)
Arizona (44-45, 20-23 home)
MIL: Capuano(10-4, 3.21 ERA)
ARI: Webb(9-3, 2.65 ERA)

10.05 PM ET
Atlanta (41-49, 20-26 away)
San Diego (48-41, 23-25 home)
ATL: Smoltz(6-5, 3.60 ERA)
SDG: Park(6-4, 4.29 ERA)

Bonus: Unibet
#619298 15/07/2006 10:38
Dołączył: May 2006
Posty: 157
C
member
member
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 157
Witam

Ostatnio zarejestrowałem się w thegreek i tam zobaczyłem różne kombinacje przy pitcherach:

Please Select Wager Type

Listed Pitchers: D Haren -R vs C Schilling -R
Both Pitchers Must Start For Action

Selected Action C Schilling -R must start for action
If D Haren -R does not start, adjusted price

Opposing Action D Haren -R must start for action
If C Schilling -R does not start, adjusted price

Action Action no matter who pitches.
If D Haren -R and/or C Schilling -R does not start, adjusted price

mógłby mi ktoś objaśnic? I jak jest u innych bukmacherów, która opcja? chyba both pitchers must start?ale chce to zweryfikować! Dzięki z góry za odpowiedź i sorry za laickie pytanie:)

#619299 15/07/2006 10:41
Dołączył: Jun 2006
Posty: 123
D
member
member
D Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 123
New Jork Yankees-Chicago White Sox

Drugie w tym sezonie spotkanie pomiedzy Yankees i Bialymi Skarpetami odbedzie sie w Nowym Jorku o 19:20 polskiego czasu . Faworytem spotkania po raz kolejny sa gospodarze . Wczoraj Biale Skarpety poniosly pierwsza w tym sezonie porazke pod wodza Contrerasa . Bilans nowojorczykow na wlasnym stadionie 27-17 . Goscie na wyjazdach graja bardzo dobrze 24-18 . W ekipie gospodarzy w roli starting pitchera wystapi dzisiaj Mussina 10-3 , 3.24 ERA . Role starting pitcher w druzynie mistrza MLB bedzie pelnil Buehrle 9-5 , 4.02 ERA . Wczoraj oba zespoly rozegraly swietne spotkanie , ale minimalnie lepsi okazali sie NYY . Wczoraj linia under/over byla ustawiona nizej , dzis juz 10.5 runa . W poprzednim sezonie te druzyny rozegraly ze soba szesc spotkan . Po trzy mecze wygrali Yankees i White Sox . W tych meczach zanotowano szesc wynikow underowych , co wczoraj zostalo przerwane wynikiem 6-5 dla New Jork . W poprzednim sezonie Yankees pod wodza Mussina przeciw White Sox wygrali minimalnie 3-2 . Buehrle w sezonie 2005 przeciw Yankees nie wystapil ani razu . W poprzednim sezonie wiecej meczy wygrywala druzyna , ktora grala na wyjezdzie . Buerhle w sezonie 2004 rzucal przeciw NYY dwa razy i jego druzyna raz wygrala a raz przegrala . Wtedy padly dwa wyniki overowe . Ogolnie patrzac statystyka Buerhle przeciw Yankees jest niekorzystna . Chicago w ostatnich dziesieciu meczach spisywali sie roznie , wygrali piec i przegrali piec spotkan . Troche lepiej spisali sie
gospodarze , ktorzy wygrali szesc meczy , przegrywajac cztery . W ostatnich dziesieciu meczach oba zespoly notowaly duzo overow i dzisiaj moze sie to zmienic . [color:"blue"] [/color]

#619300 15/07/2006 11:10
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
Witam

Ostatnio zarejestrowałem się w thegreek i tam zobaczyłem różne kombinacje przy pitcherach:

Please Select Wager Type

Listed Pitchers: D Haren -R vs C Schilling -R
Both Pitchers Must Start For Action

Selected Action C Schilling -R must start for action
If D Haren -R does not start, adjusted price

Opposing Action D Haren -R must start for action
If C Schilling -R does not start, adjusted price

Action Action no matter who pitches.
If D Haren -R and/or C Schilling -R does not start, adjusted price

mógłby mi ktoś objaśnic? I jak jest u innych bukmacherów, która opcja? chyba both pitchers must start?ale chce to zweryfikować! Dzięki z góry za odpowiedź i sorry za laickie pytanie:)

To zalezy np w porzadnych bukach, masz w regulaminie zastrzezone, ze jak sie nagle zmieni pitcher to masz zworty(sportingbet), dzieki temu nie tracisz kasy gdyby przegrali.
W B&W nie ma czegos takiego i w razie zmiany i przegranej masz zaklad przegrany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Sam sobie wybierasz opcje czy cchesz zastrzec czy obaj musza rzucac czy tylko jeden <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#619301 15/07/2006 12:04
Dołączył: Jan 2005
Posty: 614
addict
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 614
Quote
To zalezy np w porzadnych bukach, masz w regulaminie zastrzezone, ze jak sie nagle zmieni pitcher to masz zworty(sportingbet), dzieki temu nie tracisz kasy gdyby przegrali.

nie zawsze jest to fajne, szczegolnie jak sie gra progresje na W/L <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#619302 15/07/2006 12:27
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
cubs - mets 1 (1,93) 2j
drugi poziom progresji na wygraną Cubs. U gospodarzy rzuca świetny Zambrano (bardzo lubie tego zawodnika), a u gości dziadzia-Glavine. Starting-pitcher gości spisuje się nadwyraz dobrze [ 11-2 era 3,48 ], ale mam swoją własną teorie odnośnie "starszych panów" miotających w MLB. "nigdy nie wiadomo, co takiemu odrąbie". raz taki jeden z drugim zagra wspaniały mecz, w którym wykorzysta swoje doświadczenie, a "za chwile" potrafi dać totalnie ciała. Ja właśnie licze na to, że Zambrano zagra swoje, natomiast postarzały Glavine "popłynie"

sf - philadelphia 1 (1,84) 3j
bez uzasadnienia. Jest to dla mnie pierwszy poziom progresji z zakładanych dwóch dla tej pary. Tzn.była to w początkowym zamyśle progresja 3-poziomowa, jednak wczoraj już na "dzień dobry" SF odniosło zwycięstwo, a ja sądzę, ze na pozostałe 2 spotkania przynajmniej jeszcze ten jeden raz wygrają Giganci, a nawet sweep w tej serii wcale by mnie nie zdziwił.

Cinncinati - Colorado 1 (1,68) 1j
typ bardziej na Arroyo niż na Reds. Chociaż facet ostatnio mnie nie zachwyca, to jednak za drobne można na niego postawić. Jedyne taki moje "ale" jest czysto statystyczne, a moje małe wątpliowości dotyczą tego, czy Cin wygrają 3 mecz z rzędu w tej serii.

florida - houston 2 (2,02) 1j
wg wcześniejszych założeń, to spotkanie miało być 2-gim poziomem progresji , a planowana stawka wynosiła 7-8j. Jednak po pierwsze zmienił się starter Floridy ,bo początowo miał nim byc Nolasco (6-6 era 5,00), ale nastąpiła zmiana i teraz w ekipie Merlins zaczynać będzie Johnsson (8-4 era 2,21). Poza tym po wczorajszym meczy aż strach stawiać na Houston! To co z nimi robił taki bolek jakim jest Sanchez, to "dynia mała". Astors kompletnie nie istnieli! a w takim razie jak sobie poradzą z narzutami Johnssona, który teoretycznie jest duuuuużo lepszy od Sancheza? Cieńko ich widze. Więc dlaczego stawiam 1j na Houston? to jest typ wbrew logice, czysto dla przekory. Bardzo nie lubie Astors, bardzo nie lubie Pettitte'a (którego forma w tym sezonie jest odwrotnieproporcjonalna do jego zarobków). I z całego serca życzę im dzisiaj porażki. I moja filozofia dot. tego meczu jest prosta. Wygra Florida - będę się cieszył z porażki Houston i Pettitte'a. Wygra Houston - będzię chociaż ta "jednostka" profitu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

pittsburgh - washinghotn 1 (1,81) 1j
sytuacja podobna jak z SF. tzn. grałem progresje 3-poziomową na wygraną Pitt. Wygrali już w pierwszym meczu, więc teraz jeszcze chce sobie dograć dwupoziomówke na wygraną Piratów. Nie wygrają dziś to wygrają jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

baltimore - texas over 9,5 (2,09) 2j
to jest 2-poziomowa progresja na over. jeśli dziś będzie under, jutro za 4j poleci drugi overas.

minnesota - cleveland over 7,5 (2,11) 1j
Santana vs Sabathia... under murowany? wiele na to wskazuje, ale z moich obserwacji wynika, ze wlaśnie kiedy w jednym meczu stają na przciw siebie dwaj świetni pitcherzy, to następuje jak ja to lubie nazywać "nagłe skitranie" przynajmniej jednego z nich. Najczęsciej jeden z nich po prostu "siada", a co za tym idzie rozgrywa baaardzo słaby mecz oddając masę punktów. Jak dotąd granie tego typu overów przynosi mi zyski, a same overy w takich meczach wchodzą niejednokrotnie zadziwiająco gładko.

yankees - cws <10 (1,90) 2j
boję się grać na under kiedy grają dwie drużyny, które mają taką siłę ognia. Dziś wg wcześniejszych planów miałem stawiać 2 etap progresji za 4j. Zagram jednak tylko za 2j. I Yankee i Soxi to takie dwie drużyny, które nagle potrafią w jednym innie przywalić 6-8 punktów, a wiadomo ,że przy takim zajściu można się pożegnać z underkiem. Wczoraj under był już tuż tuż, ale w samej końcówce zaczęło się wielkie punktowanie i niestety linia została przegroczona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

arizona - milky 2 (2,16) 2j
jest to drugi etap progresji. bardzo ubolewam nad tym, ze wczoraj milky nie wygrali, gdyż wlaśnie tej "serii" boję się najbardziej. Obie ekipy "lubią" wygrywać lub przegrywać właśnie całymi seriami. Licze jednak na to, ze Brewers wygrają choć jedno spotkanie. Jednak jeśli dziś poniosą porażke, to nie wiem czy zdecyduje się na 3 poziom tej progresji. Szkoda mi wczorajszej nie bójmy sie tego powiedziec - frajerskiej porażki. Goście prowadzili przed ostatnim innem 3-2 i wystarczyło się wybronić... okazało się to być jednak zadaniem ponad ich siły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

PS. bilans typów zrobie po niedzielnej kolejce. Jeszcze chce dogrzebać sie do mojego bilansu który prowadziłem wcześniej w tym sezonie i to wszystko razem zbiore do kupy i podlicze.

#619303 15/07/2006 12:28
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
nie zawsze jest to fajne, szczegolnie jak sie gra progresje na W/L <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Poki co akurat raz mi to pomoglo, jak metsi grali u sie0bie z pit bodajze, i przed meczem sie zmienil pitcher, Metsi przedupali a ja mialem zwrot <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Oczywisce moze to tez dzialac w druga strone, ale jeszcze mi sie to nie zdarzylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#619304 15/07/2006 15:32
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Wczoraj rozgrzewka poszła średnio, tylko 3-3 z lekkim minusem. Dzisiaj rozgrzewka part II.

New York Mets / Chicago Cubs over 8 @ 1.87
Colorado Rockies @ 2.39
Baltimore Orioles @ 1.82
Cleveland Indians @ 2.55
Oakland Athletics / Boston Red Sox under 9.5 @ 1.800

Tak to sobie wymyśliłem, przy czym na Indians gram za najmniejszą stawkę, bardziej z przekory niż analizy.

Dośc ciekawy jest moim zdaniem typ na Rockies. Aaron Cook rzuca niespodziewanie dobrze, Todd Helton wraca podobno do swojej normalnej dyspozycji (czyli zaczną się homeruny), Matt Holliday to już wielka gwiazda a tymczasem u przeciwników Arroyo w ostatnim meczu coś jakby spuścił z tonu, do tego wyprawa na All-Star i pewnie tradycyjne pijaństwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. A już dzisiaj musi się zmierzyc z teamem przeciwko któremu ma statsy 0-2 i 6.43 ERA. Tak się nawet teraz zastanowiłem, że może warto będzie i overa puścic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

No i zagram jeszcze w jakichś kombinacjach Red Sox, Tigers, Angels i Blue Jays. Jakoś nie widzę dzisiaj ich porażek, co dziwne, bo zawsze przy tak niskich kursach coś węszę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#619305 15/07/2006 15:46
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Acha, jedna rzecz mi się przypomniała. Schilling miał jakąś tam kontuzję. Trudno mi powiedziec jak wpłynie na jego grę dzisiaj, ale jednak znalazło się coś przeciw Red Sox <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#619306 15/07/2006 16:32
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ja dzis oprcz poprawek na TOR I WHITE SOX gram SF <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Philadelphia @ San Francisco SF Giants [Lowry,Noah] 1.854

Na przelamanie serii. SF ostatnio LW LW LW, dzis W
W SF rzuca NOAH LOWRY Era 4,08, lepiej gra w domu anizeli na wyj 3zw i era lekko ponad 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#619307 15/07/2006 18:08
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Od 2 tygodni typy nie wchodzą już tak ładnie, dlatego postanowiłem od poniedziałku nie rozpoczynać nowych progresji. Wygląda na to że granie na przełamania rozpoczynam za wcześnie, dlatego przystopuję i skupię się tylko na rozpoczętych progresjach.

Kansas City-Detroit
Kolejny typ Rickenbacha, jak do tej pory zaliczył 8 wtop z rzędu - KC (+1.5) 2.10/14j
Quote
Reason: - Gobble has been a spot starter for the Royals. Although he struggled in his last start versus Toronto he was solid against the Twins in his prior outing. He also has proven tough to hit this season with a .232 BAA on the road. In his career against the Tigers he has held them to a .230 BAA.

This season Detroit is only hitting .253 versus lefties. Certainly there is great potential for Gobble to hold the Tigers down in this one and that gives good line value to KC on the run line. Especially since the Royals narrowly lost each of the first two games of this series.

The Kansas City offense has been improving and they will challenge Verlander tonight. Even though he is off of two solid starts those came against two of the worst hitting teams in baseball - the Astros and A's.

Prior to that Verlander had allowed 17 ER on 33 hits and 15 walks in 28.2 IP. It's evident Verlander was allowing too many baserunners and the Royals lineup is stepping to the plate with confidence right now.

The Royals were shutout at home by him earlier this season but are swinging the bats much better now. KC also has the advantage of having already seen him this year.

The Royals might even pull off the upset but if they do fall short it should be another tight loss. That's why the call here is play the Royals plus the 1.5 runs.
N.Y. Mets-Chi. Cubs
NYM OOuOOuOOu, CHC uOuOu - under 8 1.97/2j

Oakland-Boston
Dalej na BOS 1.55/14j

Cleveland-Minnesota
CLE WLLWLLWL - CLE 2.40/4j
MIN OuuOuuOuu - under 7.5 1.87/1j

Milwaukee-Arizona
MIL OuOuOuOuOu - under 8.5 1.80/12j
oraz typ na gości, aby nie było kolejnego swepta Arizony - MIL 2.10/1j

Philadelphia-San Francisco
SFG LWLWLW - SFG 1.89/2j
---
Bilans typów MLB 241W-212L-13R +19,60j

#619308 16/07/2006 00:22
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
jeszcze na dokładke:

arizona - milky over 8,5 (2,11) 4j
san diego - atlanta over 7,5 (2,03) 4j


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, ANZELMO, aker, forty, $-man, alfa, Lukasz111), 2,564 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,336
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1