|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Iśka więcej czasu na plaży spędza to i z wiatrm lepiej sobie radzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
no nic dziś kolano nie bedzie boleć ale w 1/2 bądź w finale bankowo. chyba nie powiesz ze w finale IW symulowala? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
ten mecz jeszcze nie jest rozstrzygnięty, pamietajmy o tym ze aga tylko raz utrzymala serwis 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
aga 5 winnersow przy 12 cebuli ale seta ma 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 2,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 2,812 |
Selekcje Nr Selekcje Zdarzenie Data zdarzenia Zasady Wygrana/miejsce Kursy Wynik 1 Dominika Cibulkova Dominika Cibulkova v Agnieszka Radwańska (Zwycięzca meczu) 26/03/2014 Brak 3.40 Odbędzie się Stawka: 242,00 Zwrot: 822,80 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569 |
Kurwa chyba ktos tej cebuli posmarował. to co sie dzieje tutaj to po prostu jest magia cudów kurwa mać. co to za bledy głupie ja sie pytam ? cebula ogarniaj to  obowiazkowo masz to wygrac kurwa. radwanska z tym mega opatrunkiem kurwa nagle dobiega do kazdej pilki.nawet do dropshotow. z penerą to kurwa nawet palcem nie ruszyła. na AO 6:1 6:2 z cebulą kurwa, a tu co ?? WTF? skąd w ogóle te spadki na Age ??? kurwa teoretycznie Cebula powinna wziac ten mecz bez wielkiej walki... teraz promo na Cebule jak dla mnie .. dzięki musiałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
człowiek ma milion kanałów a i tak Pingwiny z Madagaskaru wygrywają 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569 |
Kurwa chyba ktos tej cebuli posmarował. to co sie dzieje tutaj to po prostu jest magia cudów kurwa mać. co to za bledy głupie ja sie pytam ? cebula ogarniaj to  obowiazkowo masz to wygrac kurwa. radwanska z tym mega opatrunkiem kurwa nagle dobiega do kazdej pilki.nawet do dropshotow. z penerą to kurwa nawet palcem nie ruszyła. na AO 6:1 6:2 z cebulą kurwa, a tu co ?? WTF? skąd w ogóle te spadki na Age ??? kurwa teoretycznie Cebula powinna wziac ten mecz bez wielkiej walki... teraz promo na Cebule jak dla mnie .. dzięki musiałem Cebula do boju  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
widzę, że w meczu AGI Isner - Karlovic w spódnicy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
peya/soares 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569 |
kurwa no co to jest ?? 4 df i same aut aut aut
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
Peye z kim wy sie meczycie na hardzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2014
Posty: 80
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2014
Posty: 80 |
sory za poprzednie, jestem dzisiaj jakiś agresywny, fajnie że Dutra ogarnal
ogladalem TB i nie mam pojecia jak Kubler sie do tb doczołgał, przeciez gosc sie slizga na tej nawierzchni jakby po lodzie jezdzil
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
z Cebuli nie będzie nic  a przed meczem myślałem że to pewka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
no nic dziś kolano nie bedzie boleć ale w 1/2 bądź w finale bankowo. chyba nie powiesz ze w finale IW symulowala?  a czemu nie ? uznała że na coś trzeba zwalić winę - bardzo częste u tenisitek zwłaszcza. jeżeli by jej rzeczywiście coś było to by tu nie występowała i nie hasała jak sarenka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
nie takie akcje się widziało przez tyle lat oglądania tego cyrku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569 |
kurwa mac czemu ta cebula nie moze utrzymac podania ? najgorszy mecz jej tutaj w miami. z cornet grała o niebo lepiej, czy z venus
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
no nic dziś kolano nie bedzie boleć ale w 1/2 bądź w finale bankowo. chyba nie powiesz ze w finale IW symulowala?  a czemu nie ? uznała że na coś trzeba zwalić winę - bardzo częste u tenisitek zwłaszcza. jeżeli by jej rzeczywiście coś było to by tu nie występowała i nie hasała jak sarenka. ta jasne zrezygnowala by z całego miliona zielonych i prestizu jakim jest IW, zeby w razie przegranej miec swietne usprawiedliwienie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569 |
niech mi ktos powie że Aga wygrywa bo gra dzis swietny tenis ? no kurwa z jakiej racji ? naprawde nie wiem jakim cudem ugrała dzis Polka w tym meczu tyle gemów ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
cebula w tym secie ma o tyle lepiej ze pierwsza odbiera 
|
|
|
Link skopiowany do schowka