Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Fognini
To powiedz mi czym się różni gra w BAH z ubogą ofertą i słabymi kursami do gry np: w 5Dimes [affiliates.5dimes.com] ? te same stawki te same zakłady i gdzie wyjdziesz lepiej ?


Bah doskonałym bukiem laugh laugh chyba ktoś tu sobie jaja robi.

Kolego, akurat marża tu nie ma żadnego znaczenia w sytuacjach, kiedy na ślepo kopiują kursy + nawet dodając swoją złodziejską marżę.

Przykład pucharów niższych rang w siatkówkę. Marathon wychodzi z limitem 20-30 euro na zakład, pinnacle 100zł na zakład, a BAH wbija z lekko niższym kursem, ale limitem po kilkaset złotych na zakład wink co przy wczesnym wystawianiu się buka z ofertą jest nie lada gratką dla graczów.

Nie zawsze szklanka jest do połowy pusta. Istnieje też druga strona medalu.

Pzdr.


Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
Poprosili mnie o dokumenty. Czas od wysłania do realizacji wypłaty... 3 minuty smile Brawo smile

Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
Co za debil wymyślił ten baner z gwizdaniem i pukaniem?! Każdy livescore i mi kuźwa gwiżdże i stuka. Ocipieć można.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239
Originally Posted by Poljot
Co za debil wymyślił ten baner z gwizdaniem i pukaniem?! Każdy livescore i mi kuźwa gwiżdże i stuka. Ocipieć można.
:)miałem to samo , wyłącz głośnik w reklanie

Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
Za każdym razem jak odpalam inną stronę? często odpalam przeglądarkę bez cookies i za każdym razem mam to wyłączać? Masakra.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
adblock kolego, blokujesz reklame i koniec problemu

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239
nie ,ja wyłączyłem raz a porządnie , jest głośnik w reklamie i po wyłączeniu tego głośnika mam spokój.Reklamy są dwie jedna na górze a druga po lewej stronie i ja wyłączyłem ten głośnik który widnieje na reklamie po lewej od 2 tygodni cisza.

Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
O bet-at-home można powiedzieć wszystko, że marża jedna z najwyższych na rynku, że wkurzają reklamy z gwizdaniem, ale jeśli chodzi o wypłaty to muszę ich osobiście pochwalić.

Rozmowa z dzisiejszego poranka:

you: Zleciłem wypłatę swoich pieniążków z konta, czy konieczne jest wysłanie jakichś dokumentów w celu jej przyspieszenia? Bardzo zależy mi na czasie

Service PL: Panie ***, Pana zlecenie oczekuje na opracowanie i myślę, że w ciągu dnia zostanie opracowana. Jeśli jakikolwiek dokument byłby potrzebny, to poinformujemy o tym drogą mailową.

you: ok, dziękuję, bardzo zależy mi na tym, aby wypłata przyszła dzisiaj, jeśli byłoby to możliwe to byłbym bardzo wdzięczny

Service PL: O, już widzę, że zrealizowana.

you: dziękuję! laugh

Service PL: Zatem gratuluję wysokiej wypłaty i miłego dnia życzę.

Czas realizacji wypłaty od momentu zlecenia - 15 minut.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
Czy do obrotu bonusem wystarczy AKO 1.5 czy pojedyncze zdarzenie musi mieć kurs 1.5? Dzięki.

Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
ile się czeka na przelew na konto ? jak zlecę dziś to dojdzie jutro ?

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Originally Posted by Mike Avdi
Czy do obrotu bonusem wystarczy AKO 1.5 czy pojedyncze zdarzenie musi mieć kurs 1.5? Dzięki.

ako

oli #6196430 28/03/2014 00:27
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
Originally Posted by oli
Originally Posted by Mike Avdi
Czy do obrotu bonusem wystarczy AKO 1.5 czy pojedyncze zdarzenie musi mieć kurs 1.5? Dzięki.

ako


single też

Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
A w jakim to bonusie wystarczy 1.5? Od pierwszego depozytu minimalny jest chyba 1.7 a przy powrotowych zazwyczaj 2.0

Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
Originally Posted by Poljot
A w jakim to bonusie wystarczy 1.5? Od pierwszego depozytu minimalny jest chyba 1.7 a przy powrotowych zazwyczaj 2.0


a była taka akcje, że Schalke bony rozdawało 10 euro

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,698
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,698
Likes: 12

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Pamiętam jak na mnie kiedyś trafiło smile

ale kwota mniejsza, jakoś poniżej 1000 euro bodajże.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,698
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,698
Likes: 12

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
zablokowali tez komus konto po aktywacji bonusa Schalke frown?

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
ivo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Ludzie piszą że blokują.

Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
może farmaznony

u mnie wszystko elegancko i pieniądze także wypłacili zresztą nie tylko mi

Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, Akhu, rafal08, aker, Sensei, rymoholik, forty, kamel, betowiec), 833 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,669
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1