"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11
#61985 18/06/2004 00:06
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129
G
member
member
G Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129
Mnie tez live nie wchodzi i nie wiem co zrobic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#61986 18/06/2004 00:16
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Kurde nie wiem czy już to omawialiście(nie będe ryzykował czytania 5 stron), ale poweidzcie o co chodzi: obróciłem kase 2 razy (akurat załapałem się na tą promocje) i mam na koncie w tej chwili 57usd. Gdy wchodzę do tej zakładki z wypłatą to napisane jest, że maksymalna wypłata ode mnie może wynieść 7usd. Czyli jakby nie oddają tego bonusa 50usd. O co chodzi? Ten bonus jest wypłacalny, czy tylko kasa na nim ugrana? Jak ktoś ma zamiar napisać coś w stylu: "poszukaj na poprzednich stronach" to nie w ogóle nic nie pisze. Z góry dzięki.

#61987 18/06/2004 00:18
Dołączył: Nov 2003
Posty: 20
L
stranger
stranger
L Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 20
buk jest ok , właśnie dostałem kasę, opłata przy wypłacie 50 euro , wyniosła mnie 6 euro , wypłacałem na Inteligo.

#61988 18/06/2004 00:31
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Tak - również nie mogę wypłacić tych 50 bonusowych euro, w polu pieniądze do wypłaty jest suma która jest na koncie pomniejszona właśnie o te 50 euro :rolleyes:

#61989 18/06/2004 00:38
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Quote
Oryginalnie wysłał Jiro:
[qb]Tak - również nie mogę wypłacić tych 50 bonusowych euro, w polu pieniądze do wypłaty jest suma która jest na koncie pomniejszona właśnie o te 50 euro :rolleyes: [/qb]
Coś tak patrze, że Admiral zmienia zasady promocji jak im się niekorzystnie robi. Debile pozakładali po kilkanaście kont i teraz c*** z tego będzie. 50 w plecy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#61990 18/06/2004 00:39
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129
G
member
member
G Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129
Quote
Oryginalnie wysłał grabiu:
[qb]Mnie tez live nie wchodzi i nie wiem co zrobic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
Ponawiam pytanie !!

#61991 18/06/2004 00:53
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Niestety tak to jest jak niektórzy użytkownicy jeszcze nie dorośli (a słyszałem że poziom w gimnazjum niski, oj niski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> , tylko ciekawe czy wiedzą że można wypłacać od 18 lat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ).

Generalnie strata 50 euro to nic wielkiego ale zawsze lepiej mieć więcej niż mniej na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#61992 18/06/2004 01:01
Dołączył: Feb 2004
Posty: 73
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 73
Maximum possible amount to withdraw - tego nie bylo wczesniej. no co za zlodzieje!!!!!!!!!!! nie wierze. przeciez prawo nie dziala wstecz! jestesmy w Unii a ruchaja nas jak chca!!!

#61993 18/06/2004 01:06
Dołączył: Feb 2004
Posty: 73
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 73
Quote
Oryginalnie wysłał Michał:
[qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał Mr joke:
[qb]Mam pytanko zagrałem na livie w Admiral na Anglię na początku pozamieniali kursy i kurs był 7 za 25euro 175 do wyciąnięcia i zaakceptowli mi ten zakład (mam w pending), wypłacą????[/qb]
:rolleyes: :rolleyes:

TO NASTEPNYM RAZEM PISZCIE SZYBKO NA FORUM A NIE ZE WIDZICIE I MILCZYCIE!!! EGOIZM BUKMACHERSKI TO NAJGORSZA RZECZ

#61994 18/06/2004 01:36
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Quote
Oryginalnie wysłał mankiet:
[qb]i teraz wszyscy KOCHAMY ADMIRAL nie za 50 euro na dzien dobry ale za 7 na anglie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
no i starczy tych promocji..zwijam sie stad:)Ciekawe czy wyplaca...

#61995 18/06/2004 01:39
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Quote
Oryginalnie wysłał Rivaldo:
[qb]wlaśnie wyplacili to lubie @7 in ea$$$$$$yyyyyyyyyy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Mi też wypłacili, tylko chula mi po głowie myśle czy aby tego nie anulują. Chcąc zgubic trop zagrałem całą wygraną z Anglii na Francje. Może sie nie połapią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> :rolleyes:

Pozdrawiam

#61996 18/06/2004 01:44
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Quote
Oryginalnie wysłał pprymas:
[qb]

TO NASTEPNYM RAZEM PISZCIE SZYBKO NA FORUM A NIE ZE WIDZICIE I MILCZYCIE!!! EGOIZM BUKMACHERSKI TO NAJGORSZA RZECZ[/qb]
Michał napisał o tym w quasi chacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i tam jak sądzę część osób to zobaczyła :rolleyes:

#61997 18/06/2004 01:48
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Quote
Oryginalnie wysłał Jiro:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał pprymas:
[qb]

TO NASTEPNYM RAZEM PISZCIE SZYBKO NA FORUM A NIE ZE WIDZICIE I MILCZYCIE!!! EGOIZM BUKMACHERSKI TO NAJGORSZA RZECZ[/qb]
Michał napisał o tym w quasi chacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i tam jak sądzę część osób to zobaczyła :rolleyes: [/qb]
ja zobaczylem ale niestety na koncie mialem 0 EUR <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
bo w toku bylo 20 na Anglie i 40 na Francje
jakbym cos mial to bym moze postawil
ale ten buk to amator dobrze ze wyplacalny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#61998 18/06/2004 01:49
Dołączył: Aug 2002
Posty: 841
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 841
Quote
Oryginalnie wysłał Lexx:
[qb]buk jest ok , właśnie dostałem kasę, opłata przy wypłacie 50 euro , wyniosła mnie 6 euro , wypłacałem na Inteligo.[/qb]

#61999 18/06/2004 01:52
Dołączył: Aug 2002
Posty: 841
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 841
Quote
Oryginalnie wysłał Lexx:
[qb]buk jest ok , właśnie dostałem kasę, opłata przy wypłacie 50 euro , wyniosła mnie 6 euro , wypłacałem na Inteligo.[/qb]
Lexx masz moze gg lub cos ??

Jak tak to podaj, bo mam pare pytan co do wyplat na Inteligo...

#62000 18/06/2004 01:52
Dołączył: Feb 2004
Posty: 73
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 73
napisalem do nich (tyle ze jak Francja nawali to zostanie mi 5,10 e :/

Hello,
What means "Maximum possible amount to withdraw" ??? I heard that you not pay out money with bonus. WHY? Otherwise, there was in promotion! There is with law incompatible. When I incorporated it was nothing about it.
Please about answer.

#62001 18/06/2004 02:08
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
Witam

Mam pytania do osób, które wypłacały na konto w mbanku i dostały już pieniądze na konto: Kiedy zlecaliście wypłatę, bo ja zleciłem w poniedziałek około 20 i nie wiem czy mogę się jej spodziewać jeszcze w tym tygodniu. Jeśli również ktoś oprócz Lukasza ma już kase w mBanku to niech napisze ile mu wzięto prowizji, bo chyba to jest jakiś procent w zależności od kwoty.

pozdro

#62002 18/06/2004 02:48
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
Quote
Oryginalnie wysłał pprymas:
[qb]

Hello,
What means "Maximum possible amount to withdraw" ??? I heard that you not pay out money with bonus. WHY? Otherwise, there was in promotion! There is with law incompatible. When I incorporated it was nothing about it.
Please about answer.[/qb]
Boze czlowieku, kto Cie angielskiego uczyl?! Nie zdziwie sie jak oni tego nie zrozumieja...Poza tym, o jakim prawie wspominasz w tym mail'u?

#62003 18/06/2004 02:56
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129
G
member
member
G Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129
Quote
Oryginalnie wysłał Radj:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał pprymas:
[qb]

Hello,
What means "Maximum possible amount to withdraw" ??? I heard that you not pay out money with bonus. WHY? Otherwise, there was in promotion! There is with law incompatible. When I incorporated it was nothing about it.
Please about answer.[/qb]
Boze czlowieku, kto Cie angielskiego uczyl?! Nie zdziwie sie jak oni tego nie zrozumieja...Poza tym, o jakim prawie wspominasz w tym mail'u?[/qb]
Koles w translatora puscil i zaciesza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#62004 19/06/2004 06:31
Dołączył: Feb 2004
Posty: 73
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 73
prawda ... z translatora puscilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

moze ktos mi przetlumaczyc na ich odp?

Dear customer,

the criteria for the freebets was that they had to be staked for at
least 5 times to qualify for wiothdrawal, which isnt the case in your
account. So therefor you cant withdraw money.

kind regards

Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, Sensei, rafal08, betowiec), 2,383 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,104
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1