No i proboje wyplacic 120 euro czekiem z Admirala wyslalem zglos..."> No i proboje wyplacic 120 euro czekiem z Admirala wyslalem zglos...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#62018 15/06/2004 01:27
Dołączył: Jun 2004
Posty: 6
O
stranger
stranger
O Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 6
Czesc ;]I znow ten temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> No i proboje wyplacic 120 euro czekiem z Admirala wyslalem zgloszenie kase odjeli. I czekam. Ale mam pytanie czy musialem podawac numer swojego konta ?? czy oni przysla czek i bede mogl osobiscie isc do banku i wyplacic z ich konta daną sumę pomozcie mi nie wiem jak to jest

Bonus: Unibet
#62019 15/06/2004 01:27
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Jest już taki temat przecież...więc po zakładasz nowe :zobacz: ?


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, rafal08, burbon), 2,317 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,200
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1