|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2004
Posty: 6 |
Czesc ;]I znow ten temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> No i proboje wyplacic 120 euro czekiem z Admirala wyslalem zgloszenie kase odjeli. I czekam. Ale mam pytanie czy musialem podawac numer swojego konta ?? czy oni przysla czek i bede mogl osobiscie isc do banku i wyplacic z ich konta daną sumę pomozcie mi nie wiem jak to jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Jest już taki temat przecież...więc po zakładasz nowe :zobacz: ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka