|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456 |
X oznacza wynik 0:0, gratulacje! trafiłeś.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
nie robcie chlopakowi wody z mózgu 1 oznacza ze bramka pada od 1 do 30 minuty 2 oznacza ze od 31 do konca a X niestety oznacza ze bramka nie pada w całym meczu -zresztą jest to taki sam kurs jak na 0:0
niestety nie trafiłes
a swoją droga sts mogłby robic lepsze opisy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2003
Posty: 31 |
portugalia z rosja jeszcze nie grala wiec nie wiem skad wnioskujecie czy trafil czy nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
jezeli dal wlochow i szwedow na jednym kuponie to jak mogl trafic jak w drugim meczu bylo 5:0
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2004
Posty: 36 |
zirocool --> wkleilem ten zakład bo wczorajszych juz nie ma na necie, majestic --> dzieki, twoja interpretacja przemawia do mnie:)
probowalem sie dowiedziec w sts jak stawialem, ale panienka powiedziala ze wszystko jest napisane, tylko nie wiedziala gdzie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
Sts po prostu robi taki mały test na inteligencje i pewnie po cichu liczy,że znajdzie się ktoś kto pomyśli,że wystarczy ,że przez pierwsze 30min nikt nie strzeli bramki i ma kupon wygrany a tu taki zonk następnego dnia
|
|
|
Link skopiowany do schowka