Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 5 1 2 3 4 5
#620261 18/07/2006 11:28
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,602
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,602
witam po malej przerwie...poprzedni temat mial duzo postow i kuponow, teraz zamierzam zobaczyc jak to bedzie z kuponami 1-100 czy uda sie wypracowac odpowiedni zysk..zaczynamy ostro..budzet okolo 8000zl


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />wszelkim wpisom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> oczywiscie jesli ktos ma jakies uwagi to na priv..

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />#1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />14:00 ALMAGRO -Hartfield 1 1.15
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />15:30 VOLANDRI -Junqueira 1 1.30
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />18:15 BARTOLI -Chan C.-W 1 1.15
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />19:00 SERIF TIRASPOL -Pyunik 1 1.35
STAWKA 600 KURS 2.32 DO WYGRANIA 1392

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />#2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />
14:30 WASKE -Zabaleta 1 1.45
15:30 VOLANDRI -Junqueira 1 1.30
18:30 BASTL -Healey 1 1.44
19:30 DULKO -Domachowka 1 1.45
STAWKA 612 KURS 3.94 DO WYGRANIA 2411

Bonus: Unibet
#620262 18/07/2006 13:45
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,602
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,602
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />#3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
18.00 BELGIA(U19) -Czechy(U19) 1X 1.90
STAWKA 420 KURS 1.90 DO WYGRANIA 798

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />#4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
18.00PORTUGALIA(U19) -Szkocja(U19) 1 1.50
18.00 BELGIA(U19) -Czechy(U19) 1 4.25
18.00 TURCJA -Hiszpania 1X 2.14
STAWKA 66 KURS 13.64 DO WYGRANIA 900

#620263 19/07/2006 00:08
Dołączył: Jul 2006
Posty: 15
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 15
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />#5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
Chicago- HOUSTON 2 1.60
MIN TWINS -TB Devil Rays 1 1.52
STL CARDINALS -ATL Braves 1 1.77
STAWKA 420 KURS 4.30 DO WYGRANIA 1806

#620264 19/07/2006 03:48
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,602
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,602
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />#6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />11.00 HORNA -Portas 1 1.50
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />11.00 WAWRINKA -Phau 1 1.44
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />17.00 CAPDEVILLE -Muller 1 1.80
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />18:00 Valerenga- AALESUND X2 2.48
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />19:45 GRASSHOPPERS -Sion 1 1.75
STAWKA 162 KURS 16.87 DO WYGRANIA 2733

#620265 19/07/2006 09:42
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,602
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,602
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />#7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />18.00 SMASHNOVA -Garbin 1 1.55
Garbin nic nie prezentuje dla mnie a Smashnova jesli tylko chce to na tej nawierzcni moze duzo zdzialac..

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />19.45 GRASSHOPPERS -Sion 1 1.75
wydaje sie ze gospodarze wracaja na dobre tory i znow beda walczyc o mistrzostwo kraju, trener: Krasimir Balakov sprowadzil 4 nowych pilkarzy portugalczyk:Roberto Pinto,Sreto Ristic,reprezentant niemieckiej mlodziezowki Mathias Langkamp i jeden z brazylijczykow z portugalskiej ligi, jak widac wzmocnienia spore jak na tak slaba lige, Sion dopiero co awansowal a roznice mozna zauwazyc miedzy 1 i 2 liga...jedynym minusem jest to ze zurich gra w sobote mecz w intertoto ale mysle ze startu nie odpuszcza i wygraja bo Basel silne i Zurych bedzie walczyl u utrzymanie mistrza..

STAWKA 522 KURS 2.71 DO WYGRANIA 1414

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />#8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />
takich kuponow nie lubie ale trudno zagralem zobaczymy ile mam farta...

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />14.00 GASQUET -Marach 1 1.10
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />14.15 ELSENEER -Lugassy 1 1.25
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />17.00 BLAKE -Udomchoke 1 1.10
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />18.30 PENNETTA -Schruff 1 1.10
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />19.00 BROENDBY -Vejle 1 1.22
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />19.45 GRASSHOPPERS -Sion 1X 1 1.14
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />20.15 Luzern- ZURYCH X2 1.20
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />21.15 HAFNARFJORDUR -TVMK Tallinn 1X 1.09

STAWKA 600 KURS 3.03 DO WYGRANIA 1818

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />#9 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />
REZAI -Krajicek 1 2.55
STAWKA 210 KURS 2.55 DO WYGRANIA 535

#620266 19/07/2006 13:36
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,602
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,602
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />#10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
17.00 Zenit- CSKA MOSKWA 2 2.15
STAWKA 600 KURS 2.15 DO WYGRANIA 1290

#620267 20/07/2006 00:39
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,602
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,602
#6
11.00 HORNA -Portas 1 1.50 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
11.00 WAWRINKA -Phau 1 1.44 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
17.00 CAPDEVILLE -Muller 1 1.80 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
18:00 Valerenga- AALESUND X2 2.48 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> w ostatniej minucie na 1-2
19:45 GRASSHOPPERS -Sion 1 1.75 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
STAWKA 162 KURS 16.87 DO WYGRANIA 2733


#7
18.00 SMASHNOVA -Garbin 1 1.55 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />


19.45 GRASSHOPPERS -Sion 1 1.75 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />


STAWKA 522 KURS 2.71 DO WYGRANIA 1414

#8
takich kuponow nie lubie ale trudno zagralem zobaczymy ile mam farta...

14.00 GASQUET -Marach 1 1.10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
14.15 ELSENEER -Lugassy 1 1.25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
17.00 BLAKE -Udomchoke 1 1.10 jutro
18.30 PENNETTA -Schruff 1 1.10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
19.00 BROENDBY -Vejle 1 1.22 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
19.45 GRASSHOPPERS -Sion 1X 1 1.14 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
20.15 Luzern- ZURYCH X2 1.20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
21.15 HAFNARFJORDUR -TVMK Tallinn 1X 1.09 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

STAWKA 600 KURS 3.03 DO WYGRANIA 1818

#9
REZAI -Krajicek 1 2.55 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
STAWKA 210 KURS 2.55 DO WYGRANIA 535 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
#10
17.00 Zenit- CSKA MOSKWA 2 2.15 0-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
STAWKA 600 KURS 2.15 DO WYGRANIA 1290

ogolnie dzien dramat...


#11
coz trzeba postawic na jedna karte <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cards.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />02:45 SAO PAULO -Estudiantes 1 1.35
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />11.00 BERDYCH -Junqueira 1 1.15
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />12.00 DJOKOVIC -Zib 1 1.13
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />17.00 S WILLIAMS -Mattek 1 1.10
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />17.00 BARTOLI -Bardina 1 1.20

STAWKA 1290 KURS 2.32 DO WYGRANIA 3000

#620268 20/07/2006 10:29
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,602
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,602
#12
z braku czasu tylko druzyny i zawodnikow ktorzy maja wygrac
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />Serbia(u20) 1.15
Acasuso 1 1.27
Kendrick 1.15
Eschauer 1.25
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />turcja(u20)
Devilder 1.30
Zvonareva 1.22
STAWKA 270 KURS 3.83 DO WYGRANIA 1034

#620269 20/07/2006 14:53
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,602
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,602
#13
mam nadzieje ze bedzie szczesliwy

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />19:15 TURCJA -Grecja 1 1.15
tu nie bedzie odpuszczania, oba kraje sie nienawidza a zdecydowanym faworytem turki a do tego jeszcze u siebie, jakby co to sedziowie pomoga..

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />20.00 BELGIA -Polska 1X 1.32
to jest pilka mlodziezowa gdzie przede wszystkim decyduja umiejetnosci danego dnia ale wg mnie polacy sa beznadziejnej formie i to juz pare miesiecy, gry kontrolne to przegrane, poprzedni mecz przegrany z Austria 0-1 po zlej grze, nic sie w ciagu 3dni nie zmieni a teraz jak sam Globisz mowi faworyt grupy Belgia, w poprzednim ich meczu skorzystalem i wzialem ich nawet za 4.25 a wygrali z czechami 4-2 gdzie nasi poludniowi sasiedzi prezentuja taki sam poziom, remis do podporki bo duza stawka ale skusilbym sie na czysta wygrana Belgow.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />21.00 ZVONAREVA -Lepchenko 1 1.22
Zvonareva to zdecydowany faworyt dla mnie w tym meczu tym bardziej jak pokonala Golovine i to 2-0

STAWKA 1200 KURS 1.85 DO WYGRANIA 2220

#620270 20/07/2006 20:44
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,602
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,602
hehe kupon 13 to powinienem za zlotowke grac ale z drugiej strony turcja i belgia graly straszna padake moj blad,,,nie grac smarkow zlota zasada...

#14
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
Colorado 1X 1.21
Shelbourne 1 1.33
Spartak 1 1.55
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" />
Wlochy 1.25
Bulgaria 1.57
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />
Schnyder 1.25
Rezai 1.80
Jankovic 1.33
Haas 1.20
Domachowska/Mirza 1.25

STAWKA 120 KURS 21.97 DO WYGRANIA 2636

#620271 21/07/2006 00:41
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,602
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,602
02:45 SAO PAULO -Estudiantes 1 1.35 1-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
11.00 BERDYCH -Junqueira 1 1.15 2-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
12.00 DJOKOVIC -Zib 1 1.13 2-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
17.00 S WILLIAMS -Mattek 1 1.10 2-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
17.00 BARTOLI -Bardina 1 1.20 2-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

STAWKA 1290 KURS 2.32 DO WYGRANIA 3000 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

#12
z braku czasu tylko druzyny i zawodnikow ktorzy maja wygrac
Serbia(u20) 1.15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Acasuso 1 1.27 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Kendrick 1.15
Eschauer 1.25
turcja(u20) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Devilder 1.30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Zvonareva 1.22 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
STAWKA 270 KURS 3.83 DO WYGRANIA 1034

#13
mam nadzieje ze bedzie szczesliwy

19:15 TURCJA -Grecja 1 1.15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
20.00 BELGIA -Polska 1X 1.32 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
21.00 ZVONAREVA -Lepchenko 1 1.22 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
STAWKA 1200 KURS 1.85 DO WYGRANIA 2220

#14
Haas ?:(

poniewaz czesc z Was nie wierzy ze gram takimi stawkami to wkleje tu 2 kupony, jeden z nich bedzie z troszke wieksza stawka niz zwykle zagralem dzis na live na odbicie nieszczesnego kuponu nr 13, nie gram tak czesto ale jeszcze nie mialem przyjemnosci przegrania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

http://img149.imageshack.us/my.php?image=jedenll6.png

http://img149.imageshack.us/my.php?image=dwabl8.png

i kuponik #15

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />03:40 ARIZONA -LA Dogers 1 1.57
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />15.00 CALLERI -Coria 1 1.67
STAWKA 600 KURS 2.62 DO WYGRANIA 1572

#620272 21/07/2006 11:13
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,602
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,602
#16
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />
Karanusic 1.35
Gonzales 1.55
Rezai 1.75
Calleri 1.57
Ferrer 1.40
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
Shelbourne 1.33
Spartak 1.55

6 z7
STAWKA 198 DO WYGRANIA ok 2400

#17
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />
Karanusic 1.35
Roddick 1.22
Berdych 1.20 (typ niepewny ze wzgledu na plecy Berdycha ale nie wiedzialem o tym)
Djokovic 1.17
Schnyder 1.25
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" />
Wlochy 1.25

STAWKA 462 KURS 3.61 DO WYGRANIA 1668

#620273 21/07/2006 12:53
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,602
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,602
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />#18 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />
16.00 JANS/ROSOLSKA -Canepa/Gabba 1 1.50
23.00 HANLEY/ULLYET -Reynolds/Roddick 1 1.50
STAWKA 360 KURS 2.25 DO WYGRANIA 810

#620274 22/07/2006 11:05
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,602
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,602
#19
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
Dniepr 1X 1.48
Zurich 1 1.33
Basel 1 1.28

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />
Djokovic 1.57
Roddick 1.38
Karanusic 1.65
Eschauer 1.25
Schnyder 1.22

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" />
Serbia 1.66

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />
Niemcy(u20)

STAWKA 127 DO WYGRANIA ok 3600


#20 7z8


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />
Djokovic 1.57
Schnyder 1.22
Roddick 1.38
Karanusic 1.65
Eschauer 1.25

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
Vaduz 1 1.80

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" />
Serbia 1.66
USA 1.40

STAWKA 600 DO WYGRANIA ok 9600

#620275 23/07/2006 10:05
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,602
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,602
#19

Dniepr 1X 1.48 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Zurich 1 1.33 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Basel 1 1.28 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Djokovic 1.57 zwrot
Roddick 1.38 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Karanusic 1.65 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Eschauer 1.25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Schnyder 1.22 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Serbia 1.66 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Niemcy(u20) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
STAWKA 127 DO WYGRANIA ok 3600

DWA PROSTE MECZE I KUPON DO PIACHU ZAMIAST 3000 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

#20 7z8
Djokovic 1.57 zwrot szmata coria musial skreczowac jak przegrywal
Schnyder 1.22 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> co ty zrobilas??
Roddick 1.38 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Karanusic 1.65 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Eschauer 1.25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Vaduz 1 1.80 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Serbia 1.66 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
USA 1.40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

STAWKA 600 DO WYGRANIA ok 9600 wygrana 930 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Schnyder pozbawila mnie 5000 a gdyby djokovic skonczyl to 9600 ech..

#21 4z5

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />
FERRER -Acasuso 1.57
ZVONAREVA -Srebotnik 1 1.40
ESCHAUER -Andujar 1 1.40

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
SANTOS -Juventude 1 1.60
SANTA CRUZ -Flamengo 1 1.61

STAWKA 900 DO WYGRANIA ok 4722

#620276 23/07/2006 23:11
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,602
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,602
koszmar "jednego meczu" trwa...tym razem Eschauer pozbawil mnie okolo 3700...wczoraj schnyder 2 dni i powininem miec 8700 wiecej..no coz bukmacherka...na szczescie zaczyna sie juz powazniejsza pilka za niedlugo kosz i hokej no i moze cos na US Open uda sie ugrac bo teraz nic sie nie dzieje,,,

FERRER -Acasuso 1.57 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ZVONAREVA -Srebotnik 1 1.40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ESCHAUER -Andujar 1 1.40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> a prowadzil 1-0 by przegrac 1-2
SANTOS -Juventude 1 1.60 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
SANTA CRUZ -Flamengo 1 1.61 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

STAWKA 900 DO WYGRANIA ok 4722 wygrana 1018.8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />


nowy kuponik kolo poludnia ale chyba nie taki ostry bo znow trzeba zobaczyc jak beda grali w tygodniu w ten tenis..

#620277 24/07/2006 11:54
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,602
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,602
#22

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />14.15 ROITMAN -Sabau 1 1.42
chyba nic sie nie zmienilo w ostatnim czasie i rumun jak zwykle przyjezdza na turnieje by zapchac dziure i dostac startowe, Roitman za to ostatnio w niezlej formie,niezly serw i progresja w jego grze powinna wystarczyc

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />14.15 VEMIC -Sandbichler 1 1.12
o ile o Vemiciu jeszcze slyszalem i ogldalem jego wynik iw zeszlym tygodniu tak nazwisko przeciwnika widze pierwszy raz...

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />16.30 AL GHAREEB - Paukku 1 1.45
niezla gra i wiele wygranych meczow ghareeba w ostatnim czasie powinien sobie poradzic z miejscowym..

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />19.00 STAEBEK -Tromso 1X 1.19
gospodarze jak na razie nie doznali porazki bilans 160, goscie lekko mowiac na wyjezdzie jak i w ostatnim czasie nie graja najlepiej wygrac nie powinni..

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />21.15 F. GONZALES -G.Muller 1 1.25
po prostu "jedynka" oboje powinni dobrze serwowac ale mysle ze wieksze doswiadczenie po stronie Gonzo

STAWKA 600 KURS 3.43 DO WYGRANIA 2058

moze dzis uda sie wreszcie trafic komplet...

#620278 24/07/2006 19:40
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,602
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,602
na Ghareeba trzeba czekac do jutra ech ten tenis..

#23 kupon na najblizsze 3dni!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />
REZAI 1.25
PEER 1.10
DRAKE/VAIDISOVA 1.20
KANEPI 1.22
WASKE 1.45

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
LEVSKI 1 1.16
LEGIA X2 1.14

STAWKA 546 KURS 3.86 DO WYGRANIA 2100

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />#24<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />
REZAI 1.25
PIRONKOVA 1.45
ZABALETA 1.42
DRAKE/VAIDISOVA 1.20
SRICHAPHAN 1.35
WASKE 1.45
ZVONAREVA 1.28
DEL POTRO 1.55
BARTOLI 1.38
GOLOVIN 1.47
KANEPI 1.22
GABASHVILI 1.25

STAWKA 81 KURS 37.11 DO WYGRANIA 3005

#620279 25/07/2006 10:25
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,602
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,602
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />#25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />
GABASHVILI -Ianni 1 1.25
no coz Gaba na pewno lepszy od rywala a w koncu przydaloby by sie moze wygrac jakis turniej..
PESCKE/SREBOTNIK -Bartoli/Domachowska 1 1.40
wychodzi na to ze Pechke ze Srebotnik moga odpasc z singla i pozostanie im grac tylko w deblu na pocieszenie, silny serwis Peschke fatalny Domachowskiej, forma Bartoli pod znakiem zapytania wczoraj meczyla sie z Bammer wg mnie zdecydowany faworyt
BONDARENKO x 2 -Devidze/Panova 1 1.30
chyba sobie siostrzyczki pograja w tym turnieju deblowym jak w singlu juz nie maja co szukac
DEL POTRO -Sluiter 1 1.50
za kazdym razem jak widze nazwisko Sluiter to otwiera mi sie portfel i wyjmuje kase zeby grac przeciwko niemu, tym bardziej jak przeciwnikiem bedzie utalentowany i dobrze grajacy Del Potro, moze jeszcze z jego psychika czasami sa problemy ale jest jeszcze mlody, powinien sobie z cieniasem Ramonem poradzic
MOYA -Novak 1 1.45
tak jak napisal Goget, Carlos to zawodnik ktory wybiera sobie turnieju w ktorych chce daleko sie znalezc, tu pewnie bedzie mierzyl w zwyciestwo wiec pewnie wezmie rewanz na Novaku za ostatnia porazke
BLOOMFIELD -Gubenco 1 1.33
Bloomfirld ma naprawde niezly potencjal tenisowy, jeden z moich ulubionych nieznanyc zawodnikow na ktorego czesto stawiam

STAWKA 180 KURS 6.58 DO WYGRANIA 1184

#620280 25/07/2006 14:17
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,602
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,602
#22

14.15 ROITMAN -Sabau 1 1.42 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
14.15 VEMIC -Sandbichler 1 1.12 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
16.30 AL GHAREEB - Paukku 1 1.45 5-7 6-7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
19.00 STAEBEK -Tromso 1X 1.19 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
21.15 F. GONZALES -G.Muller 1 1.25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
STAWKA 600 KURS 3.43 DO WYGRANIA 2058 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

jak nastepny kupon nie wejdzie to robie przerwe to startu pilkarskich lig...co za syf znow jeden mecz!

Strona 1 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, Lukasz111, burbon, betowiec, 11kera11, Szuman), 3,068 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,791
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1