|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2004
Posty: 26 |
Przeglądałem od kilku dni internetowe strony bukmacherów. Wszędzie trzeba wpłacać ustaloną z góry kwotę, lub nie ma polskiej waluty czy też polskiego języka - to akurat nie stanowi dla mnie problemu, ale wolę używać naszego języka . Dziś trafiłem na Bet-At-Home i się zapisałem. Wpłaciłem sobie 10 PLN i czekam na zaksięgowanie wpłaty. Z tego co czytałem powyżej poczekam ok. 2 dni (wpłacam z BPH). Zgadzam się z poprzednikami może nie mają wielkich stawek ale dla początkujących graczy (internetowych) usługi B-A-H są OK! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Niezły debiut <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
ej, o co chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> ; <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455 |
Witamy na forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2004
Posty: 26 |
Chciałem napisać tę wiadomość w temacie Bet-At-Home - niestety kliknąłem NowyTemat... no ale to mój początek...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929 |
Debiuty bywaja trudne, bedzie dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 97
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2004
Posty: 97 |
bet-at-home jezeli sie nie myle nie ma suportu w jez polskim.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Oryginalnie wysłał Tio77: [qb]Chciałem napisać tę wiadomość w temacie Bet-At-Home - niestety kliknąłem NowyTemat... no ale to mój początek...[/qb] Ale ten post to juz calkiem do rzeczy...
|
|
|
Link skopiowany do schowka