Ok, tak jak mówiłem na noc petarda.
Russell @ 7.00
dawno mnie nie bylo, co dokladnie z tym Russellem?
Pograłem sobie z tego względu że Almagro jako tak też pod kreską w tym sezonie, broni tutaj finału ale kto na to patrzy Djoko bronił AO i odpadł wcześniej...
Almagro jest zapisany do Monaco więc jeśli ma już zapunktować to bardziej już na Mastersie i w Europie bo idzie poważny sezon na mączce MC, Rzym, Madryt, RG
Po co mu jakaś 250tką na niby mączce, a potrenować przed turniejem wypadałoby w Monako, bo taki Berdych, Dimitrov cisną tam od dwóch tygodni, więc nie próżnują.
Russell jak go oglądałem z GT dosyć pewnie wyglądał z końcowej jak i przy serwisie, aż dziwne że wsadzili taki mecz jako spotkanie główne dzisiaj w Houston.
Odpadł zwycięzca, to i może finalista.