Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 47 1 2 3 46 47
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
[Linked Image from fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net]

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Poniedziałkowe statystyki

Udinese are unbeaten in their last six home fixtures
Reading have not won any of their last six home matches

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342
Likes: 3
Dobra na dzisiaj polecam czystą 2 na P. Ferreira.
Doszły mnie słuchy że gospodarze mają puscić ten meczyk walczącym o utrzymanie gosciom wink

Dołączył: Jan 2011
Posty: 530
addict
addict
Dołączył: Jan 2011
Posty: 530
o tego TSV - X2
Malaga strzeli

Dołączył: Mar 2014
Posty: 574
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2014
Posty: 574
To Atletico to jakis konski doping bierze afery wyjda po latach jak zawodicy w wieku 39 lat poumieraja na serca
Sie w pale nie miesci ze sie pojawia ktos znikad i zamiata wszystkich
Niby w Realu czy Barcelonie nie znaja sie na pilce zeby nie wpadli na to wczesniej niz ci geniusze?
Sprawa smierdzi jak dla mnie to sie w pale nie miesci jak mozna tak wygrywac przychodzac znikad

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
Kto niby znikąd przyszedł?.....
Athletico M,Valencia,Sevilla czy Athletic B to ekipy które od lat liczą się w Lidze Europ., czy wcześniej w P. Uefa..dochodząc do półfinałów , finałów i wygrywają ten puchar....W lidze przegrywają mistrzostwo z Realem czy Barcą bo akurat te dwa potentaty również grają w Hiszpanii...We wszystkich tych ekipach grają świetni piłkarze i to że nie są to gwiazdy pokroju Ronaldo czy Messi nie znaczy ze moga z nimi rywalizować na równym poziomie, tymbardziej w Europie co nie raz udowodnili...
W żadnym wypadku to nie są piłkarze anonimowi , to w wielu przypadkach reprezentanci grywajacy w swoich drużynach narodowych na imprach typu Mis. Swiata czy Mistrz. Ameryki Płd.....jednym słowem b. dobrzy piłkarze...

Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
Originally Posted by buntownik
To Atletico to jakis konski doping bierze afery wyjda po latach jak zawodicy w wieku 39 lat poumieraja na serca
Sie w pale nie miesci ze sie pojawia ktos znikad i zamiata wszystkich
Niby w Realu czy Barcelonie nie znaja sie na pilce zeby nie wpadli na to wczesniej niz ci geniusze?
Sprawa smierdzi jak dla mnie to sie w pale nie miesci jak mozna tak wygrywac przychodzac znikad


Na tym polega całe piękno futbolu !

Nie zgodze się ,że Athletico tworzą zawodnicy znikąd ...
Diego Godin reprezentant Urugwaju 75 występów
Diego były reprezentant Brazylii 33 występy ,grał w Juve, Werderze, Porto..
Dawid Villa- 93 występy i 57 goli w reprez.Hiszpanii ,
Arda Turan 71-3 w reprezentacji Turcji ,
Courtois bramkarz reprezentacji Belgii .
Prawie wszyscy zawodnicy grali bądż grają w reprezentacjack swoich krajów .
na zakończenie sylwetka trenera Diego Simeone jako zawodnika każdy wie ,że ponad 100 razy zagrał w reprezentacji Argentyny .Jako trener dwa razy zdobył mistrzostwo Argentyny....
z Athletico już wygrał Ligę Europejską,Super puchar Europy i
Copa Del Rey...mam nadzieję, że to nie koniec !


Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by blondyn21
o tego TSV - X2
Malaga strzeli
A czemóż to Tsv? Ja chyba się dzisiaj skuszę na grajace z nożem na gardle Drezno.

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by Bezdomny
Poniedziałkowe statystyki

Udinese are unbeaten in their last six home fixtures
Reading have not won any of their last six home matches
i najważniejsze Leicester are unbeaten in last ten away matches

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
Leicester awansowało , więc w tym upatruje ewentualną wygraną Reading które pewnie powalczy o szóste miejsce, choć faktycznie nie moga u siebie wygrać meczu od dłuższego czasu....

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Koński Doping laugh

http://fakty.interia.pl/swiat/news-ketamina-tania-i-niebezpieczna,nId,806249

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Guthrie i Williams nie zagrają w Royals.Jest to duża strata.

Nigel ma wszystkich do dyspozycji i najważniejsze Vardy powraca.


BTS owszem do gry.Overek nawet upatruje.

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Originally Posted by Bezdomny
Guthrie i Williams nie zagrają w Royals.Jest to duża strata.

Nigel ma wszystkich do dyspozycji i najważniejsze Vardy powraca.


BTS owszem do gry.Overek nawet upatruje.

Jaki to mecz i jakie kluby CI piłkarze ?

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Everton na weekend lokata weekendu hura boks poleci ostro w dol

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by moc_Pierdu
Originally Posted by Bezdomny
Guthrie i Williams nie zagrają w Royals.Jest to duża strata.

Nigel ma wszystkich do dyspozycji i najważniejsze Vardy powraca.


BTS owszem do gry.Overek nawet upatruje.

Jaki to mecz i jakie kluby CI piłkarze ?
Reading-Leicester
zawodnicy z Reading

Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Witam piwo

Ktos ligi juniorow rusza dzis ?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
a czym weszlo nie może się otrząsnąć?
głupotą bramkarza czy zwyczajami panującymi w polskim piekiełku?
sami pseudopisarze promują różnymi sposobami i agnetów i piłkarzyków i trenerów, nie mówiąc o uwielbianej L.. ze stolycy
na początku portalu zdarzałały im się dobre pióro, teraz to prawie Fakt z SE.

Strona 1 z 47 1 2 3 46 47

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, $-man, latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, alfa, rymoholik), 856 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,145
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1