|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322 |
no to kolejne nagłówki w portalach, kompromitacja Janowicza  Koniec przygody w Monte Carlo itd  teraz media już go za kazdym razem obsmarują
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
Ja pierdole co wy sie go tak czepuliscie nie dosc ze teraz dal ladnie zarobic to po nim jedziecie niech se gada co chce gra jak chce zyje w wolnym kraju ma wypchany portfel i na wszystko wyjebane
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2014
Posty: 1,047
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2014
Posty: 1,047 |
w tej malezji to kabaret turniej wiedza ze moze padac to godzine susza i rozgrzewaja sie i znowu pada banda d....i
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Delbo mistrzostwo, a ja liczyłem że Case wygra...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Moze cos w strone Jurgena?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
w tej malezji to kabaret turniej wiedza ze moze padac to godzine susza i rozgrzewaja sie i znowu pada banda d....i a ile maja suszyc 5 min?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Seppi zaczyna swoje pusiaczenie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
Ja pierdole co wy sie go tak czepuliscie nie dosc ze teraz dal ladnie zarobic to po nim jedziecie niech se gada co chce gra jak chce zyje w wolnym kraju ma wypchany portfel i na wszystko wyjebane dokladnie chlppak daje zarobic ludziom a wy sie dopierdalacie docencie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291 |
Seppi zaczyna swoje pusiaczenie będzie 2-0 jak nic - Seppi dziś w gazie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2014
Posty: 1,047
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2014
Posty: 1,047 |
mam juz gdzies ta malezje sportingbet oddal kase bo napisalem ze chce zwrot
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291 |
Ja pierdole co wy sie go tak czepuliscie nie dosc ze teraz dal ladnie zarobic to po nim jedziecie niech se gada co chce gra jak chce zyje w wolnym kraju ma wypchany portfel i na wszystko wyjebane dokladnie chlppak daje zarobic ludziom a wy sie dopierdalacie docencie doceniamy - wieczorem wypiję piwo w jego intencji  @1.75 na seta, @1.7 na mecz i @2.3 / @2.1 na 2-0 na Llodrę grubo połapane (a mogłem grać przed meczem, by było więcej)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
a kolega opisywal:
Lu grał z Benneteau bodajże sparing rozniósł go 6:2, podobno dobrze gra, mecz może być wyrównany, można za drobne spróbować na Lu
Seppi podobno gra rewelacyjnie, wygrał z kimś sparing gładko. Sam myślałem, żeby grać tu Youzhnego, ja nie gram tego spotkania, rzucam tylko to co mi się obiło o uszy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
a kolega opisywal:
Lu grał z Benneteau bodajże sparing rozniósł go 6:2, podobno dobrze gra, mecz może być wyrównany, można za drobne spróbować na Lu
Seppi podobno gra rewelacyjnie, wygrał z kimś sparing gładko. Sam myślałem, żeby grać tu Youzhnego, ja nie gram tego spotkania, rzucam tylko to co mi się obiło o uszy. jeszcze lu gra nie ksieguj
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
w tej malezji to suszyc skonczyli juz ze 40 min temu, niech nie graja dalej moze sie rozpada 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2014
Posty: 81
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2014
Posty: 81 |
Seppi  Gaba 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 1,332
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2007
Posty: 1,332 |
w tej malezji to suszyc skonczyli juz ze 40 min temu, niech nie graja dalej moze sie rozpada  juz pada , rozgrzewały sie i zeszły
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
7 w tej malezji to suszyc skonczyli juz ze 40 min temu, niech nie graja dalej moze sie rozpada  15 min temu skończyli
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
a kolega opisywal:
Lu grał z Benneteau bodajże sparing rozniósł go 6:2, podobno dobrze gra, mecz może być wyrównany, można za drobne spróbować na Lu
Seppi podobno gra rewelacyjnie, wygrał z kimś sparing gładko. Sam myślałem, żeby grać tu Youzhnego, ja nie gram tego spotkania, rzucam tylko to co mi się obiło o uszy. jeszcze lu gra nie ksieguj juz mozna  LUUUUU !
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
k... masakra z ta malezja
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|