Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 12 1 2 3 4 5 6 7 11 12
#620983 30/07/2006 19:21
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
Quote
Wreszcie pieniądze na moim koncie!!!
Cała operacja trwała ponad 55 godzin.
Nieprawdopodobne,ale prawdziwe!!!


Współczuję !!!

Bonus: Unibet
#620984 30/07/2006 21:42
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
Szacunek dla Gamebookers. Wypłata zrobiona o 21.30 a kaska na koncie w moneybookers o 21.45.

#620985 31/07/2006 12:21
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Quote
Mam pytanie czy mi rowniez nalezy sie bonus , ale : mam konto zalozone juz jakis czas i do tej pory nie dokonywalem zadnego depozytu , tylko skorzystalem raz z darmowego bonusu .
Ponawiam pytanie , jesli by ktos mogl niech odpowie ....

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#620986 31/07/2006 12:41
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Quote
Mam pytanie czy mi rowniez nalezy sie bonus , ale : mam konto zalozone juz jakis czas i do tej pory nie dokonywalem zadnego depozytu , tylko skorzystalem raz z darmowego bonusu .
Ponawiam pytanie , jesli by ktos mogl niech odpowie ....

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

nie dostales jeszcze odpowiedz na Twoj post przez to, ze nie sprecyzowales dobrze pytania, wyglada ono mniej wiecej tak: "moge skorzystac z bonusu jak juz wczesniej korzystalem z innego?", sprecyzuj o jaki bunus Ci chodzi i z jakiego juz korzystales

#620987 31/07/2006 12:44
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
No tak wybacz moj blad korzystalem kiedys tylko z promocji gdzie na kazde konto bodajze w kasynie bylo dodawane 5 euro.

#620988 31/07/2006 12:47
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
No tak wybacz moj blad korzystalem kiedys tylko z promocji gdzie na kazde konto bodajze w kasynie bylo dodawane 5 euro.

najlepiej napisz do supportu i opisz cala sprawe, bardzo szybko odpisuja

#620989 31/07/2006 12:48
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Tak zrobie . Dzieki za zainteresowanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#620990 31/07/2006 17:36
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Przy wypłacie z konta przy wypełnianiu numeru IBAN wyskakuje mi, że to pole zawiera niedozwolone znaki... a wpisuje tylko cyfry tak jak ma być...

#620991 31/07/2006 17:38
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Ok, już sobie poradziłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#620992 31/07/2006 19:51
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Witam, zrobiłem wypłatę 300pln na inteligo, minał jakis tydzien nieały i dzis rano przychodzi mi sms od inteligo, że uznanie na moj numer rachunku 300pln, to sobei mysle, że fajnie: nareszcie mam kase bede mogł zapłacic mandaty które ostatnio dostałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ..ide do bankomatu PKO nie moge wypłacic, mysle moze zepsuty, zwiedziłem 3 bankomaty i w każdym kazali mi podać kwote mniejsza niż 0, wyszlo na to, ze na koncie nadal nic nie mam, co jest w takim wypadku, ktos miał takie cos :/ ...aha i wazna rzecz, jak przychodzi ten sms od inteligo, to jeszcze było tam napisane "Platnosc karta *ANULOWANIE*" pierwszy raz takie cos mam, wczesniej nigdy tego nie było, wie moze ktos o co chodzi?

#620993 31/07/2006 20:24
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
[quote]Witam, zrobiłem wypłatę 300pln na inteligo, minał jakis tydzien nieały i dzis rano przychodzi mi sms od inteligo, że uznanie na moj numer rachunku 300pln, to sobei mysle, że fajnie: nareszcie mam kase bede mogł zapłacic mandaty które ostatnio dostałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ..ide do bankomatu PKO nie moge wypłacic, mysle moze zepsuty, zwiedziłem 3 bankomaty i w każdym kazali mi podać kwote mniejsza niż 0, wyszlo na to, ze na koncie nadal nic nie mam, co jest w takim wypadku, ktos miał takie cos :/ ...aha i wazna rzecz,

Chodzi o to, że faktycznie już kasa z GB przyszła ale Inteligo ma takie procedury, że nie udostępniła jeszcze tej kwoty do Twojego użytku, dlatego nie możesz jej wypłacić (jest tak jakby jej wogole nie było). Kwota, którą wypłaciłeś na kartę została zablokowana przez Inteligo najprawdopodobnie na miesiąc bo mi tez blokowali wypłaty z buka na miesiąc. Czyli wypłaconą kwotą będziesz mógł dysponować dopiero za 30 dni. "Platnosc karta *ANULOWANIE*" - oznacza zwrot danej kwoty na twoją kartę z Inteligo więc można to traktować jako wpłatę. I powracając do blokowania pieniędzy. Jak byś wypłacił pieniądze z GB nie jako zwrot na kartę ale jako przelew na swoje konto bankowe wtedy kasę mógłbyś wypłacić juz po kilku dniach z bankomatu. Lecz jeśli wziąłeś jako zwrot na kartę to dlatego masz taką blokadą na kwotę którą wypłaciłeś i musisz czekać miesiąc. Następnym razem, jeśli to możliwe, wypłacaj jako przelew na Twoje konto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#620994 31/07/2006 20:28
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Quote
[quote]Witam, zrobiłem wypłatę 300pln na inteligo, minał jakis tydzien nieały i dzis rano przychodzi mi sms od inteligo, że uznanie na moj numer rachunku 300pln, to sobei mysle, że fajnie: nareszcie mam kase bede mogł zapłacic mandaty które ostatnio dostałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ..ide do bankomatu PKO nie moge wypłacic, mysle moze zepsuty, zwiedziłem 3 bankomaty i w każdym kazali mi podać kwote mniejsza niż 0, wyszlo na to, ze na koncie nadal nic nie mam, co jest w takim wypadku, ktos miał takie cos :/ ...aha i wazna rzecz,

Chodzi o to, że faktycznie już kasa z GB przyszła ale Inteligo ma takie procedury, że nie udostępniła jeszcze tej kwoty do Twojego użytku, dlatego nie możesz jej wypłacić (jest tak jakby jej wogole nie było). Kwota, którą wypłaciłeś na kartę została zablokowana przez Inteligo najprawdopodobnie na miesiąc bo mi tez blokowali wypłaty z buka na miesiąc. Czyli wypłaconą kwotą będziesz mógł dysponować dopiero za 30 dni. "Platnosc karta *ANULOWANIE*" - oznacza zwrot danej kwoty na twoją kartę z Inteligo więc można to traktować jako wpłatę. I powracając do blokowania pieniędzy. Jak byś wypłacił pieniądze z GB nie jako zwrot na kartę ale jako przelew na swoje konto bankowe wtedy kasę mógłbyś wypłacić juz po kilku dniach z bankomatu. Lecz jeśli wziąłeś jako zwrot na kartę to dlatego masz taką blokadą na kwotę którą wypłaciłeś i musisz czekać miesiąc. Następnym razem, jeśli to możliwe, wypłacaj jako przelew na Twoje konto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

kurcze, szkoda, ze nie wiedziałem tego wcześniej, ale wielkie dzięki, drugi raz to sie nie powtórzy, ale i tak sobie jeszcze do inteligo zadzowni i powiem im co o tym mysle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a co mi tam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#620995 31/07/2006 22:17
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Racja, Inteligo niestety robi takie jaja swoim klientom. O niebo lepszy jest mBank...

#620996 31/07/2006 22:27
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Quote
Witam, zrobiłem wypłatę 300pln na inteligo, minał jakis tydzien nieały i dzis rano przychodzi mi sms od inteligo, że uznanie na moj numer rachunku 300pln, to sobei mysle, że fajnie: nareszcie mam kase bede mogł zapłacic mandaty które ostatnio dostałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ..ide do bankomatu PKO nie moge wypłacic, mysle moze zepsuty, zwiedziłem 3 bankomaty i w każdym kazali mi podać kwote mniejsza niż 0, wyszlo na to, ze na koncie nadal nic nie mam, co jest w takim wypadku, ktos miał takie cos :/ ...aha i wazna rzecz, jak przychodzi ten sms od inteligo, to jeszcze było tam napisane "Platnosc karta *ANULOWANIE*" pierwszy raz takie cos mam, wczesniej nigdy tego nie było, wie moze ktos o co chodzi?
Robisz screena z historii transakcji w GB, wysyłasz na maila info@inteligo.pl z prośba o odblokowanie środków i że wszystko jest w porzadku (że robiłes taką wypłate) i po 1-2 dniach masz kase odblokowaną.

#620997 01/08/2006 11:38
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Zgadza się, kilka osób w ten sposób poradziło sobie z blokadą Inteligo.

Powinniśmy w ogóle zrobić listę banków, które nie blokują swoim klientom pieniędzy na karcie po otrzymaniu wypłaty...

#620998 01/08/2006 13:31
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Witam ponownie. Tym razem pytanie dot. WYPŁATY. Zlecilem wyplate w niedziele (30 lip 19:58 Bank transfer OK), liczylem ze pieniazki dojda dzis czyli we wtorek ale niestety nic jeszcze nie doszlo. Konto mam w mBanku, liczylem na szybka wyplate poniewaz potrzebuje pilnie kasy. Gdzies czytalem wypowiedzi ze ludzie sa zadowoleni, ze kasa dochodzila niektorym w przeciagu kilku godzin , niektorym po ok 24h. W prawdzie jest napisane ze przelew moze trwac od 2-5 dni roboczych. Czy mam byc spokojny i poczekac jeszcze do jutro-pojutrza na kase czy moze jakos skontaktowac sie z Gb i wyslac np. screena. ??

#620999 01/08/2006 15:18
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
orientuje sie ktos kiedy rozliczane jest tzw Cash Back???

#621000 01/08/2006 15:20
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
i co kiedy jest tego mniej niz 10Euro??

#621001 01/08/2006 17:40
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
dodadza Ci kase po polnocy za tego cash back'a

#621002 01/08/2006 18:35
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Jesli chodzi Ci o cash back ze zlotego statusu, to doliczaja go do dopiero gdy uzbiera sie 10 euro/40 PLN. Doliczaja zawsze po polnocy

Strona 5 z 12 1 2 3 4 5 6 7 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (kamel, latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, rafal08, rymoholik, forty, Akhu, JelineK), 938 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,687
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1