|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Jak kupon wtopi to po 5 minutach jest rozliczone , jak wejdzie to czekam pół dnia aż podliczą , nie wiem czy tak wszedzie jest , ale pierwszy raz odkąd gram w GB zaczynają mi podpadać .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725 |
witam mam takie o to pytanie: Still, please bear in mind that the credit card Visa has unfortunately already been submitted on another account and cannot be used for funding your account. Further to this, we would advise you to use other credit cards or alternative payment methods available at the 'Deposit' section of your account.
Nie wiem czemu nie zaakceptowali mojej karty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Angielskiego nie kumam za dobrze ale z tego co widze to pisza zebym dokonal innej opcji wplaty, mial ktos podobna sytuacje??? Dodam ze skan karty wyslalem i ze jest to karta visa z Mbanku do transkacji internetowych, w innych bukach bez problemu nia wplacam a tu jakies jaja.
prosze o pomoc, pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
Siema!!! Mam taki o to problem - przez przepadek zassało mi na kompa Azeserch czy cos takiego. Jak juz to usunalem, to dzieje mi sie coś takiego, że jak wpisuje www.gamebookers.com [ gamebookers.com] przekierowuje mnie na jaks lipna strone o rezerwacji hotelu czy czegos tam. Co zrobic by bylo po staremu
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,195
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,195 |
Siema!!! Mam taki o to problem - przez przepadek zassało mi na kompa Azeserch czy cos takiego. Jak juz to usunalem, to dzieje mi sie coś takiego, że jak wpisuje www.gamebookers.com [ gamebookers.com] przekierowuje mnie na jaks lipna strone o rezerwacji hotelu czy czegos tam. Co zrobic by bylo po staremu 1. postaraj sie usunac to Azesearch normalnie (dodaj lub usun programy) 2 jezeli nie dasz rady to sciagnij Ad-Aware powinno to usunac 3. Zmien przegladarke
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
witam mam takie o to pytanie: Still, please bear in mind that the credit card Visa has unfortunately already been submitted on another account and cannot be used for funding your account. Further to this, we would advise you to use other credit cards or alternative payment methods available at the 'Deposit' section of your account.
Nie wiem czemu nie zaakceptowali mojej karty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Angielskiego nie kumam za dobrze ale z tego co widze to pisza zebym dokonal innej opcji wplaty, mial ktos podobna sytuacje??? Dodam ze skan karty wyslalem i ze jest to karta visa z Mbanku do transkacji internetowych, w innych bukach bez problemu nia wplacam a tu jakies jaja.
prosze o pomoc, pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> napisali Ci, ze ta karta zostala uzyta juz na innym koncie...masz uzyc innej karty lub innej metody
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988 |
Ale bzdura, przesłałem pieniądze z konta mojej siostry, w tytule napisełem przelew na konto takie i takie. Robią mi problemy i napisali m.in. takie coś: " Zgodnie z prawem nie możemy przyjmować wpłat od kont bankowych należących do osób trzecich oraz płatności gotówkowych. Dane właściciela konta bankowego oraz konta gracza w Gamebookers muszą się zgadzać. W związku z tym prosimy Pana o przesłanie do nas skan(y) dokumentu potwierdzającego Pana tożsamość (prawo jazdy, dowód osobisty lub paszport) oraz skan dokumentu potwierdzającego tę wpłatę." Zgodnie z prawem? czyli te pieniądze w sumie nalezałby juz do nich, gdybym sie nie upomniał:D?! paranoja
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Ale bzdura, przesłałem pieniądze z konta mojej siostry, w tytule napisełem przelew na konto takie i takie. Robią mi problemy i napisali m.in. takie coś: " Zgodnie z prawem nie możemy przyjmować wpłat od kont bankowych należących do osób trzecich oraz płatności gotówkowych. Dane właściciela konta bankowego oraz konta gracza w Gamebookers muszą się zgadzać. W związku z tym prosimy Pana o przesłanie do nas skan(y) dokumentu potwierdzającego Pana tożsamość (prawo jazdy, dowód osobisty lub paszport) oraz skan dokumentu potwierdzającego tę wpłatę." Zgodnie z prawem? czyli te pieniądze w sumie nalezałby juz do nich, gdybym sie nie upomniał:D?! paranoja dobrze Ci napisali, wplaty u nich mozna dokonywac tylko ze swojego konta!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Jak kupon wtopi to po 5 minutach jest rozliczone , jak wejdzie to czekam pół dnia aż podliczą , nie wiem czy tak wszedzie jest , ale pierwszy raz odkąd gram w GB zaczynają mi podpadać . obojetnie czy wtopi czy nie wtopi kupon jest rozliczany w tym samym momencie, dodaja wynik spotkania, ktory pojawia sie rowniez w zakladce "Results" i kupony sa rozliczane automatycznie nie zaleznie czy jest on trafiony czy nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988 |
jeżeli tak to sorry, nie wiedziałem, w bwin przesylałem z konta kogos innego i był luz, w bah to samo, myślałem, że i tu bedzie podobnie. tylko, że gdybym sie nie upomniał to ta "sprawa" poszłaby w niepamięć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694 |
yaaho a jak jest z wypłatą? tez musze na swoje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471 |
Dostał ktoś z Was promocje od GB bo podobno wysyłają e-maile z promocja ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Ale bzdura, przesłałem pieniądze z konta mojej siostry, w tytule napisełem przelew na konto takie i takie. Robią mi problemy i napisali m.in. takie coś: " Zgodnie z prawem nie możemy przyjmować wpłat od kont bankowych należących do osób trzecich oraz płatności gotówkowych. Dane właściciela konta bankowego oraz konta gracza w Gamebookers muszą się zgadzać. W związku z tym prosimy Pana o przesłanie do nas skan(y) dokumentu potwierdzającego Pana tożsamość (prawo jazdy, dowód osobisty lub paszport) oraz skan dokumentu potwierdzającego tę wpłatę." Zgodnie z prawem? czyli te pieniądze w sumie nalezałby juz do nich, gdybym sie nie upomniał:D?! paranoja dobrze Ci napisali, wplaty u nich mozna dokonywac tylko ze swojego konta!!!! yaaho : gdy sie urlopowalem znajomy mi wplacil w odziale BPH i nie bylo problemu , a to przeciez wplata gotowkowa . A o ile sobie przypominam to swoja 1 wplate tez zrobilem w ten sposob.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
yaaho a jak jest z wypłatą? tez musze na swoje? no przeciez
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
yaaho : gdy sie urlopowalem znajomy mi wplacil w odziale BPH i nie bylo problemu , a to przeciez wplata gotowkowa . A o ile sobie przypominam to swoja 1 wplate tez zrobilem w ten sposob. ale pewnie w nadawcy przelewu bylo Twoje imie i nazwisko, a nie kolegi...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Oczywiscie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ale "Zgodnie z prawem nie możemy przyjmować wpłat od kont bankowych należących do osób trzecich oraz płatności gotówkowych" jakby nie patrzeć byla to wplata gotowkowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,390
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,390 |
taki mail dostalem i mam pytanie, to jest 15 PLN ?
W ten weekend rozpoczynają się mecze najbardziej ekscytującej ligi piłki nożnej i aby to uczcić, Gamebookers daje Ci za darmo zakład do ₏15 na strzelca bramki w meczu Chelsea z Manchester City.
Po prostu postaw zakład o maksymalnej wartości ₏15 na to, kto strzeli pierwszą, ostatnią albo dowolną inną bramkę. Jeżeli twój zakład przegra to my zwrócimy Ci stawkę tego zakładu.
Chelsea była ciągłym zagrożeniem podczas ostatniego sezonu, i po pozyskaniu Ballacka i Shevchenki jako uzupełnienie bezproblemowo strzelającego Lamparda oraz gwiazdy Wybrzeża Kości Słoniowej Drogby prawdopodobnie będzie jeszcze większym zagrożeniem.
Man City będzie usiłował rozpocząć sezon wygraną i będzie liczył na to, że doświadczenie Andy Cole oraz młodość Georgios Samaras zdobędą dla zespołu cenne zwycięstwo przeciwko zeszłorocznym mistrzom.
Strzelec bramkir Pierwszy Ostatni W dowolnym czasie Andriy Shevchenko 4.00 4.00 1.70 Didier Drogba 4.50 4.50 2.00 Frank Lampard 5.50 5.50 2.25 Michael Ballack 6.00 6.00 2.35 Georgios Samaras 12.00 12.00 4.00 John Terry 12.00 12.00 4.00 Paul Dickov 13.00 13.00 4.50
Kto będzie zawodnikiem, któremu uda się rozpocząć startem lotnym? Postaw zakład na strzelca bramki dzisiaj. To jest zakład, którego z Gamebookers nie przegrasz.
Warunki promocji: - Liczy się tylko pierwszy zakład; - Maksymalna kwota bonusu to ₏15; - Bonus musi zostać obrócony co najmniej trzy razy po kursie minimalnym 1.60 przed wypłatą; - Konta użytkowników są zasilane o godz. 00:10 CET po rozliczeniu zakładu;
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
U mnie jest 15 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694 |
wlasnie u mnie tez sa szlaczki i nie wiem co oznacza �15.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694 |
heh. jeszcze mi sie inaczej skopiowalo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> w kazdym razie na innym forum znalazlem, ze chodzi o 15 Euro, wiec pewnie za 60zl mozna spokojnie zagrac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Wczoraj zlecilem gdzies o 17 wplate , a dzis o 13 kasa byla juz na koncie razem z bonusem dotyczacym podwojenia depozytu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , a dzis mila niespodzianka z 15 euro , coz buk ten coraz bardziej mi sie podoba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|