Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#621326 20/07/2006 10:55
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
20.07.2006

12:35 PM ET
NY Mets (56-38, 29-20 away)
Cincinnati (50-45, 25-23 home)
NYM: Glavine(11-3, 3.56 ERA)
CIN: Arroyo(9-6, 2.96 ERA)

1:05 PM ET
White Sox (58-35, 25-21 away)
Detroit (63-31, 30-16 home)
CHW: Contreras(9-1, 3.48 ERA)
DET: Rogers(11-3, 4.10 ERA)

1:10 PM ET
Tampa Bay (39-56, 17-36 away)
Minnesota (53-40, 36-11 home)
TAM: Shields(4-3, 5.37 ERA)
MIN: Santana(10-5, 2.93 ERA)

2:05 PM ET
Texas (49-46, 24-21 away)
Boston (57-36, 31-13 home)
TEX: Rheinecker(4-4, 4.82 ERA)
BOS: Schilling(11-3, 3.42 ERA)

2:20 PM ET
Houston (46-49, 18-27 away)
Cubs (36-57, 16-28 home)
HOU: Pettitte(8-9, 4.99 ERA)
CHC: Zambrano(9-3, 3.23 ERA)

7:05 PM ET
Pittsburgh (34-62, 10-36 away)
Florida (42-51, 22-23 home)
PIT: Snell(8-6, 4.85 ERA)
FLA: Johnson(8-5, 2.48 ERA)

7:07 PM ET
NY Yankees (55-37, 24-19 away)
Toronto (52-42, 32-20 home)
NYY: Mussina(11-3, 3.30 ERA)
TOR: Halladay(12-2, 3.06 ERA)

8:10 PM ET
LA Angels (48-46, 24-22 away)
Kansas City (32-62, 19-23 home)
LAA: Santana(11-3, 3.88 ERA)
KAN: Gobble(3-3, 4.58 ERA)

9:40 PM ET
LA Dodgers (47-48, 19-30 away)
Arizona (47-47, 23-25 home)
LAD: Hendrickson(4-10, 3.77 ERA)
ARI: Webb(10-3, 2.52 ERA)

10:15 PM ET
San Diego (50-44, 25-16 away)
San Francisco (48-47, 26-23 home)
SDG: Park(6-5, 4.49 ERA)
SFO: Lowry(4-6, 4.58 ERA)

Bonus: Unibet
#621327 20/07/2006 11:01
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Chicago Cubs @ 1.752 -> 2/10

Zambrano jest geniuszem, mieć 9 zwycięstw i tylko 3 porażki w tak cieniującej drużynie jak Cubs, to prawdziwa sztuka.
Reszta później.

Bilans: 6-8-1 (+2,441 j.)

#621328 20/07/2006 15:43
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
aaa zagrałem sobie na CWS bo na moje oko Contreras jest jednak w zbyt dobrej dyspozycj żeby tak od razu 2 wtopy pod rząd zanotować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> - zobaczymy czy nie za wielki optymista ze mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

#621329 20/07/2006 15:56
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
No właśnie miałem pisac o CWS. Gdzie nie spojrzę (na różnych forach) to proponują takiego typa. Prawdę mówiąc sam już nie wiem czy go zagrac. Contreras wcale moim zdaniem od Rogersa lepszy nie jest, White Sox też ostatnio nie grali lepiej od Tigers a mimo to na wyjeździe są faworytem. Nie kapuję...

Kurs na Cubs w pinnie podskoczył do 1.81 co nie jest w tym przypadku dobrym znakiem, niemniej już zagrane, przepadło.

Dokładam jeszcze:
San Diego Padres / San Francisco Giants over 9 @ 1.855 -> 3/10

Kusi mnie jeszcze coś z zestawu Devil Rays, Dodgers, Rangers, Royals. Na wszystko kursy powyżej 2,5 a czuję, że jakaś spora niespodzianka dziś padnie. Sprawa do dyskusji.

#621330 20/07/2006 16:20
Dołączył: Feb 2006
Posty: 439
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 439
Witam ja liczę znowu na małą ilosć punktów w tym meczu wczoraj przejechałem się grając over dziś zaryzykowałem zagranie under ale tylko do 5 inningu

#621331 20/07/2006 17:36
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
L.A. Angels-Kansas City
LAA (-1.5)
1.83/279,74j
Kolejny typ Rickenbacha (ma już 12 pudeł z rzędu).
Bardzo mnie zdenerwował ten koleś swoimi typami, niby taki ekspert, a wtapia wszystko jak leci. Gdybym grał tylko swoje własne przemyślenia to napewno lepiej bym na tym wyszedł i pewnie nie doszedłbym do aż 12 wtop! Ale jak coś się nie kleji we własnych typach i szuka się "autorytetu" eksperta aby przeczekać to można się nieźle przejechać. Dobra nie ma co płakać nad rozlanym mlekim w końcu sam go sobie wybrałem do progresji. Opanowany typer pewnie by odpuścił i w innych okolicznościach ja też bym tak zrobił, ale ostatnio nie jestem "spokojny" i podejmę ryzyko dając jemu (i swoim pieniądzom) ostatnią szansę. Albo w końcu trafi i odrobię stratę, albo będzie kolejne pudło i moje konto w GB wyschnie. Nie mam zamiaru nikogo przekonywać do trafności analizy, po prostu gram po raz ostatni na przełamanie jego wypocin.

Quote
Santana has won seven straight starts. This includes defeating the Royals on June 12th. Over his last seven starts Santana has allowed just 37 hits in 54.2 innings of work. He is facing a Kansas City team that has lost 6 of their last 7 and been shutout three times since the All Star break!

The Angels are coming off of a loss yesterday but they have scored 54 runs over their last 9 games. Before yesterday's defeat the Angels had won eight straight and 13 of their last 14.

Look for the Angels red hot offense to "tee off" against Gobble. He has allowed 21 hits and 7 walks to account for 11 ER over his last 13.1 innings of work. This encompasses his three starts since returning to the rotation and they have not been pretty.

The road team should win this one in a rout and that gives us great line value with the run line in this one. Play the LA Angels minus the 1.5
---
Bilans typów MLB 246W-223L-13R -220,26j

#621332 20/07/2006 17:49
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
A ja dzis moze tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Do dnia dzisiejszego z posrod zakonczonych juz serii padlo:
Serie:
WWL - 76
WLW -46
WLL - 46
WWW - 70
LLL - 46
LWL - 52
LLW - 33

Ciekawe prawda? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Liczylem tylko serie gospodarzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
I tylko z tego sezonu, statystyki W-L prowadze od zeszlego, jednkaze przez przypadek w maju saobie wywalilem zeszloroczne notatki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#621333 20/07/2006 18:27
Dołączył: Mar 2006
Posty: 446
addict
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 446
ja to dziś wrzuciłem na CWS i Tampa Bay. CWS to poprostu przeczucie zobaczymy jak sie spisze tym razem a Tampa na przełamanie i zajebisty kurs 3,60 w sportingbecie. Zobaczymyyyyy

pozdr

#621334 20/07/2006 19:47
Dołączył: Jan 2005
Posty: 614
addict
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 614
Quote
A ja dzis moze tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Do dnia dzisiejszego z posrod zakonczonych juz serii padlo:
Serie:
WWL - 76
WLW -46
WLL - 46
WWW - 70
LLL - 46
LWL - 52
LLW - 33
Lupus, uwazaj z tymi seriami bo z wlasnego doswiadczenia dopadnie Cie predzej czy pozniej ciag ktorego nie zlamiesz.

Dla Waszej informacji, najdluzsze zanotowane ciagi od 1972r.

Home & Away
WWL - 19
WLW - 21
WLL - 20
WWW - 20
LLL - 21
LWL - 18
LLW - 19

Home
WWL - 16
WLW - 18
WLL - 17
WWW - 24
LLL - 15
LWL - 17
LLW - 16

Away
WWL - 15
WLW - 14
WLL - 16
WWW - 17
LLL - 19
LWL - 16
LLW - 15

Liczba przy danym ciagu oznacza ile maksymalnie mecze ukladaly sie w dany ciag od 1972 roku.

pzdr

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#621335 20/07/2006 20:04
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Tzn powiem tak, policzylem serie w tym sezonie, ktore najczesciej padaly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Licze tylko gospodarzy, jak widac najczesciej padajaca seria jest WWL a potem WWW.
Przynajmniej w czesci spotkan na poczatkach serii wygrywaja gospod, mozna by zorbic symulacje.
Jak policze kursy to zobacze co z tego bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#621336 20/07/2006 21:00
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Pittsburgh @ Florida FLO Marlins [Johnson,Josh] 1.666

JJ u siebie bilans 5-2 a ERA 2,4, ladnie chlopak rzuca

San Diego @ San Francisco SD Padres [Park,Chin Ho] 2.08

na wygrana SD, gram tez over, generalnie typ masowka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

NY Yankees @ Toronto TOR Blue Jays [Halladay,Roy] 1.80

Damon DTD, A-rod DTD, Posada DTD ciekawe czy to dobre info.

Rozpoczynam te progresje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Prezes powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#621337 20/07/2006 21:06
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Dobra, może i jestem kibicem Cubs, ale to co robi Big Z, zasługuje na szersze wspomnienie bo po prostu koleś jest nieziemski. Zambrano zasługuję na nagrodę Cy Young w tym roku i nikt w NL nie powinien byc w stanie mu zagrozic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#621338 20/07/2006 22:19
Dołączył: Jun 2006
Posty: 4
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 4
Quote
L.A. Angels-Kansas City
LAA (-1.5)
1.83/279,74j

KC przegrało 3 mecze z rzędu jednym punktem, czas by to zmienic, szczegolnie, ze graja jako gospodarz

#621339 21/07/2006 05:30
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Chicago Cubs @ 1.752 -> 2/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
San Diego Padres / San Francisco Giants over 9 @ 1.855 -> 3/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bilans: 8-8-1 (+6,51 j.)

Prezes, szczere współczucia za tego Rickenbacha. Niezła seria <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#621340 21/07/2006 09:03
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
2/4 nie jest zle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Dzis kontunuje progresje na wygrana SD oraz FLO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#621341 21/07/2006 10:14
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Współczuje kurson <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Postawiłem wczoraj na under w Yankesów spotkaniu i akurat było równo 9 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#621342 21/07/2006 10:44
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
Współczuje kurson <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Jaki kurson? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

#621343 21/07/2006 12:26
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Quote
Quote
Współczuje kurson <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Jaki kurson? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
Ojjj. Prezes_1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Nie wiem, ale od początku kiedy jestem na forum obaj mi się mylą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

#621344 21/07/2006 13:27
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
addict
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
Quote
Postawiłem wczoraj na under w Yankesów spotkaniu i akurat było równo 9 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Czyli push <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> heh, a tez to chcialem stawiac, bylby zwrot

#621345 21/07/2006 13:29
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
addict
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
Tez wspolczuje Prezes, az sie wierzyc nie chce, taka seria...

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, rymoholik, burbon, aker), 1,773 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,279
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1