|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 2,871 |
ale sie czarna tanio sprzedala ehh
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
ale sie czarna tanio sprzedala ehh ona juz od jakiegos czasu gra piach a garcia ostatnio ma niezla forme
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
Torebko jaki come back  trzeba bylo brac leszcza...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
Torebko jaki come back  trzeba bylo brac leszcza... wlsnie oddal gema on moze tam cos sfixowac wiec ja nie dotykam go
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Witam. Jezeli ktos szuka 25% lokaty to polecam: Czy Jerzy Janowicz będzie sklasyfikowany w czołowej 10. rankingu ATP kiedykolwiek w 2014 roku? : Zwycięzca +1 Nie 1.25 Tak 3.20
Zaden bank nie da takiego oprocentowania na lokacie. jaki buk? podejrzewam, ze i tak limit na poziomie 500 pln max na takim becie Nie obroni wimba jak kubot i jest w czarnej dziurze
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
Kyrgios wezmie drugi polfinal? kosa bedzie sral pod siebie ... jest to pierwszy z trzech turniejow, gdzie amerykance walcza o WC na french open http://www.usta.com/Pro-Tennis/Pro-Circuit/2014_hartru_usta_pro_circuit_wild_card_challenge/biorac pod uwage, ze cala reszta odpadla, a taki Young udzialu nie bierze, final lub nawet wgrana da mu 60-70% szans na udzial w szlemie ... wiec pewno podwojna mobila ja niestety szumowin nie stawiam wiec ten post bardziej w celu informacyjnym 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Witam. Jezeli ktos szuka 25% lokaty to polecam: Czy Jerzy Janowicz będzie sklasyfikowany w czołowej 10. rankingu ATP kiedykolwiek w 2014 roku? : Zwycięzca +1 Nie 1.25 Tak 3.20
Zaden bank nie da takiego oprocentowania na lokacie. jaki buk? podejrzewam, ze i tak limit na poziomie 500 pln max na takim becie Nie obroni wimba jak kubot i jest w czarnej dziurze A po drodze ma cos do obrony na maczce, a przy jego obecnej formie moze to sie okazac niemozliwe do zrobienia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Ale zeby być w top 10 to trza najpierw jakiś poważny turniej wygrać, a co on ostatnio wygrał ? Czelendzera
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
"ostatnio" to za duzo powiedziane  Co nie zmienia faktu, ze kurs jest z kosmosu, bo naglego wybuchu formy nie ma co sie spodziewac wobec tego co sie dzieje wokol niego i to co prezentuje obecnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988 |
dobry typ..... stawiaj kasę . dom i żonę.... wejdzie spokojnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
"ostatnio" to za duzo powiedziane  Co nie zmienia faktu, ze kurs jest z kosmosu, bo naglego wybuchu formy nie ma co sie spodziewac wobec tego co sie dzieje wokol niego i to co prezentuje obecnie. Ostatnio to on spada w rankingu a nie awansuje hehe A patrzcie na takiego Foga wygral stuttrt,hambug, połówka monecarlo,final umag, final buenos i raptem to starcza na 13 miejsce , a gdzie w tym wszystkim jest janowicz z jednym (bercy, dwoma (wimb,rzym) udanym turniejami w sezonie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Popatrzylem jakie wyniki robil w mastersach i na ao mastersy - iw, miami, mc - 1 runda ao - 3 runda
Musialby zrobic mega kozackie wyniki zeby do tej 10-tki wejsc w tym momencie w ktoryms momencie w tym sezonie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Panowie... ale po co ta analiza z ta 10tka? Betsson i tak nie pozwoli zagrac mega grubo na tego beta
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Torebko jaki come back  trzeba bylo brac leszcza... wlsnie oddal gema on moze tam cos sfixowac wiec ja nie dotykam go dobry mecz generalnie, czarny grubas to jeszcze moze wezmie, zagralem lekko na niego
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Tu nie potrzeba zadnej analizy  Nie wiem jaki bedzie limit, ale generalnie mozna sobie zamrozic pare groszy zeby wygrac pare groszy jak ktos ma zbedne pieniadze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988 |
slusznie... taka podnieta a zagraja za 20 zeta
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Panowie... ale po co ta analiza z ta 10tka? Betsson i tak nie pozwoli zagrac mega grubo na tego beta szkoda ze to nie sporting Tam dali rok temu kerber nie wygra zadnego szlema po 1.4 i przyjmowali cztery cyfry bez problemu, i nawet to kursu nie ruszyło
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
slusznie... taka podnieta a zagraja za 20 zeta jak skeje dobre ako jak z f1 na sezon to grosz do grosza bedzie kilka stówek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988 |
Powodzenia panie Green.... ale coś tam z Stuttgartu mialeś zarzucić i co ?????
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
bedo kursy bedo typy. Jak bedize na niemre 1.2 to wyczekam jak dzisiaj na livie i zagram za 1.9 bez kesz beku na zwykła kontrę
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|