Gratulacje teraz Dog wszedł, czemu się nie chwalisz jak masz kilka pod rząd w plecy tak jak np: wczoraj, grając same dogi oczywsite że czasami będzie wchodzić
Gratulacje teraz Dog wszedł, czemu się nie chwalisz jak masz kilka pod rząd w plecy tak jak np: wczoraj, grając same dogi oczywsite że czasami będzie wchodzić
Pięknie to Sokół ujął... Ej, czy ty też wyrównujesz do dołu? Za mądry dla ciebie, kto mądrzejszy od ogółu matołów? Za bogaty ten, kto bogatszy niż ty? Ludzie zachowują się jak ogrodnika psy. Ej, czy równasz w dół? Skoro tobie brak, to niech też braknie mu? Brak mi słów na takie podejście -zawiść, zazdrość, zamiast starać się mieć więcej, tylko myślisz żeby inni mieli mniej... Ej, śmiej się, śmiej, zobaczysz jednak, twój śmiech urwie się jak hejnał. Niech myśl jedna ogarnie tu wszystkie umysły...
myślę że tu nie ma za bardzo czego zazdrościć polaczku.
no i po kiego mnie obrazasz okreslajac mnie ''polaczkiem''? otoz jestem polakiem ale nie jestem zatruty cechami typowego polaka, po co ci niby jego przegrane zaklady? oko chyba tylko nacieszyc?!
Pięknie to Sokół ujął... Ej, czy ty też wyrównujesz do dołu? Za mądry dla ciebie, kto mądrzejszy od ogółu matołów? Za bogaty ten, kto bogatszy niż ty? Ludzie zachowują się jak ogrodnika psy. Ej, czy równasz w dół? Skoro tobie brak, to niech też braknie mu? Brak mi słów na takie podejście -zawiść, zazdrość, zamiast starać się mieć więcej, tylko myślisz żeby inni mieli mniej... Ej, śmiej się, śmiej, zobaczysz jednak, twój śmiech urwie się jak hejnał. Niech myśl jedna ogarnie tu wszystkie umysły...
tak haczyk, sokół to okresil w dyche, swietny kawalek klasyki polskiego hh bodaj 2003 rok
myślę że tu nie ma za bardzo czego zazdrościć polaczku.
no i po kiego mnie obrazasz okreslajac mnie ''polaczkiem''? otoz jestem polakiem ale nie jestem zatruty cechami typowego polaka, po co ci niby jego przegrane zaklady? oko chyba tylko nacieszyc?!
Nie, tylko nie wiem co miałeś na myśli pisząc o zazdrości, to że w końcu jakiegoś doga trafił ? a to że gość wkleja tylko wygrane to o czym to świadczy ? śmiech na sali.
fognini chce przegrane żeby sobie humor poprawić że jakiś typ wtopił więcej niż ja
a to dobre ale nie o to akurat chodziło, chodzi tylko i wyłącznie o to że jeśli ktoś wkleja trafionego doga a w między czasie 10 innych dogów mu ujebie no to lekko nie poważne jest i tyle w temacie