uke..."> uke...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 12 1 2 8 9 10 11 12
#62252 30/06/2004 20:25
Dołączył: Mar 2004
Posty: 368
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 368
Quote
Oryginalnie wysłał _bzyku_:
[qb]A do mnie szła w 12 dni! wreszcie doszła(uff)

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: na austriackie banki. Nie dość że tak długo to wszystko trwało to jeszcze mega kwote mi potrącili.
Z 75E aż 21E poszło na koszty przelewu.
To jawne złodziejstwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Admiralowi wielkie dzieki
zagranicznym bankom i przelewom mówie stop
zalatwiam e-karte z mBanku i mam gdzies te ich przelewy i złodziejskie koszty.[/qb]
No to koszty iście złodziejskie ... pytanie do jakiego banku takie prowizje są ? Bo wypłacić chciałem w przysłym tygodniu kasę a że mam wiecej tosie az boje pytac ile moze mnie prowizja kosztować ?

Bonus: Unibet
#62253 30/06/2004 20:34
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
Ja czekam od 20 czerwca (niedziela),wiec mineło już 8 dni roboczych, napisane jest w Admiralu że w ciągu 2-10 dni dojdzie kasa! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Te banki obracają sobie naszą kasą dlatego tak jest! stop

Mam nadzieje że do piątku kase dostane! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#62254 30/06/2004 20:37
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
mi narazie 270euro idzie 6 dzien roboczy narazie sie nie martwie
oby tylko doszło ...

#62255 30/06/2004 20:49
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
Quote
Oryginalnie wysłał jabolukas:
[qb]Ja czekam od 20 czerwca (niedziela),wiec mineło już 8 dni roboczych, napisane jest w Admiralu że w ciągu 2-10 dni dojdzie kasa! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Te banki obracają sobie naszą kasą dlatego tak jest! stop

Mam nadzieje że do piątku kase dostane! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb]
ja identycznie. sie dodatkowo w****ilem bo przed numer rachunku dodalem PL z przodu bo taki jest prawidlowy IBAN( i czytalem ze z tym PL to szybciej przyjdzie itp i h.u.j. - moze temu opoznia

#62256 30/06/2004 21:26
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
to PL nic nie daje, banki dobrze wiedza po pierwszych cyfrach rachunku z jakiego to panstwa i jaki to bank! :rolleyes:
trzeba czekac i czekac! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#62257 01/07/2004 04:15
Dołączył: Aug 2002
Posty: 13
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 13
Quote
Oryginalnie wysłał lukasz654:

Transaction: Wire transfer
Amount: **********
Account owner: *******
Bank name: BRE BANK SA - mBank
Account number or IBAN (if available): 2211402004000035023183***
BAKSWIFT: BREXPLPWMUL
Bank address: Aleja Mickiewicza 10
Bank city: Lodz
Bank postal code: 90-050

i czekasz na hajs!!to wystarczy!! do mnie kasa tak doszla bez mydla w 3 dni[/QB]
A czy wie ktos jak wyglądaja te dane dla Banku Millenium? Byłbym bardzo wdzieczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> chodzi mi w szczególnosci o adres banku, kod pocztowy i miasto...

#62258 01/07/2004 16:11
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
Zarejestrowalem sie w admiralu, na siebie, tyle ze nie mam 18 lat, jako rocznik wpisalem 85,a prawidlowy to 87, da sie jakos wyplacic od nich kase teraz ??
Może jakąś cesje praw dalo by sie zrobic i przerejestrować np na mame ??

Dzieki z góry za odpowiedz...

#62259 01/07/2004 16:28
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
chyba już nic nie zmienisz! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
widziałem że można tam zrobić vouchera, wiec lepiej przelej komuś kase i niech on ją wypłaci! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#62260 01/07/2004 16:30
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
o, to by bylo chyba najlepsze wyjscie, ewentualnie od nowa sie zarejestrowac (np dane dziadka...) i dla siebie tego vouchera...

#62261 01/07/2004 17:08
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231
Likes: 9
Pytam ponownie osoby ktore dokonywaly juz wyplaty z Admiralbet, czy scany wysylacie im zanim zlecicie przelew na konto czy po zleceniu? A moze sami o nie poprosza?

Z gory dzieki za szybka odpowiedz

#62262 01/07/2004 18:24
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Ja zleciłem wypłate, a po chwili wysłałem skany na account@admiralbet.com
I tak w końcu będą chcieli skanów, a jak można od razu to czemu nie? Może dzieki temu szybciej wszystko pójdzie.
Quote
Oryginalnie wysłał loker:
[qb]o, to by bylo chyba najlepsze wyjscie, ewentualnie od nowa sie zarejestrowac (np dane dziadka...) i dla siebie tego vouchera...[/qb]
Z tego co sie orientuje - to nie jest voucher taki jak był na expekcie żeby przelać kase z konta na konto, tylko jakis inny. Coś z kartami kredytowymi

#62263 01/07/2004 19:37
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
ja zleciłem wypłate kasy i wysłałem im odrazu skany dowodu! :rolleyes:
czekam już 9 dni roboczych! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
jutro musi być kasa bo jak nie to zaj...e! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#62264 01/07/2004 19:38
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
Quote
Oryginalnie wysłał jabolukas:
[qb]ja zleciłem wypłate kasy i wysłałem im odrazu skany dowodu! :rolleyes:
czekam już 9 dni roboczych! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
jutro musi być kasa bo jak nie to zaj...e! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb]
mam ta sama sytuacje

#62265 01/07/2004 22:25
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
co się dzieje jeśli przelew zostanie zwrócony przez bank z powrotem do Admirala?????

zwrot przez bank wynika np. z błedu w numerze ,jakiejś niezgodności itp

#62266 01/07/2004 22:54
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
Quote
Oryginalnie wysłał kiwka:
[qb] co się dzieje jeśli przelew zostanie zwrócony przez bank z powrotem do Admirala?????

zwrot przez bank wynika np. z błedu w numerze ,jakiejś niezgodności itp[/qb]
mam to samo wyslali do mnie maila tresc ich znajdziejsz wyzej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i za bardzo nie wiem o co chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#62267 01/07/2004 23:16
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Quote
Oryginalnie wysłał Red_Devil:
[qb]mi narazie 270euro idzie 6 dzien roboczy narazie sie nie martwie
oby tylko doszło ...[/qb]
no dzis własnie kasa doszła czyli czekalem 7 dni roboczych , z 250 euro potracili tylko 14,5 co dalo 1 137,20zł na moim koncie . Pozostale50 euro przegralem wiec juz nic nie mam w admiralu ale bardzo im dziekuje za darmowe pieniazki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#62268 01/07/2004 23:16
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Ja na pieniądze czekam od 19 czerwca i nie sądzę abym się ich doczekał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Niestety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#62269 01/07/2004 23:23
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
Quote
Oryginalnie wysłał Red_Devil:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Red_Devil:
[qb]mi narazie 270euro idzie 6 dzien roboczy narazie sie nie martwie
oby tylko doszło ...[/qb]
no dzis własnie kasa doszła czyli czekalem 7 dni roboczych , z 250 euro potracili tylko 14,5 co dalo 1 137,20zł na moim koncie . Pozostale50 euro przegralem wiec juz nic nie mam w admiralu ale bardzo im dziekuje za darmowe pieniazki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Mam pytanie, kiedy zleciłeś przelew pieniędzy w który dzień dokładnie??

#62270 01/07/2004 23:27
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
w srode 23.06 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#62271 01/07/2004 23:32
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
Quote
Oryginalnie wysłał Red_Devil:
[qb]w srode 23.06 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Ja we wtorek cholera i kasy jeszcze nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Wysyłałem na PKO BP, a TY do jakiego banku ??

Strona 10 z 12 1 2 8 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, bukma, Sensei, betowiec, forty, burbon), 1,333 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,743
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1