|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 368
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 368 |
Oryginalnie wysłał _bzyku_: [qb]A do mnie szła w 12 dni! wreszcie doszła(uff) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: na austriackie banki. Nie dość że tak długo to wszystko trwało to jeszcze mega kwote mi potrącili. Z 75E aż 21E poszło na koszty przelewu. To jawne złodziejstwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Admiralowi wielkie dzieki zagranicznym bankom i przelewom mówie zalatwiam e-karte z mBanku i mam gdzies te ich przelewy i złodziejskie koszty.[/qb] No to koszty iście złodziejskie ... pytanie do jakiego banku takie prowizje są ? Bo wypłacić chciałem w przysłym tygodniu kasę a że mam wiecej tosie az boje pytac ile moze mnie prowizja kosztować ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333 |
Ja czekam od 20 czerwca (niedziela),wiec mineło już 8 dni roboczych, napisane jest w Admiralu że w ciągu 2-10 dni dojdzie kasa! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Te banki obracają sobie naszą kasą dlatego tak jest! Mam nadzieje że do piątku kase dostane! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
mi narazie 270euro idzie 6 dzien roboczy narazie sie nie martwie oby tylko doszło ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215 |
Oryginalnie wysłał jabolukas: [qb]Ja czekam od 20 czerwca (niedziela),wiec mineło już 8 dni roboczych, napisane jest w Admiralu że w ciągu 2-10 dni dojdzie kasa! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Te banki obracają sobie naszą kasą dlatego tak jest! Mam nadzieje że do piątku kase dostane! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb] ja identycznie. sie dodatkowo w****ilem bo przed numer rachunku dodalem PL z przodu bo taki jest prawidlowy IBAN( i czytalem ze z tym PL to szybciej przyjdzie itp i h.u.j. - moze temu opoznia
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333 |
to PL nic nie daje, banki dobrze wiedza po pierwszych cyfrach rachunku z jakiego to panstwa i jaki to bank! :rolleyes: trzeba czekac i czekac! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2002
Posty: 13 |
Oryginalnie wysłał lukasz654:
Transaction: Wire transfer Amount: ********** Account owner: ******* Bank name: BRE BANK SA - mBank Account number or IBAN (if available): 2211402004000035023183*** BAKSWIFT: BREXPLPWMUL Bank address: Aleja Mickiewicza 10 Bank city: Lodz Bank postal code: 90-050
i czekasz na hajs!!to wystarczy!! do mnie kasa tak doszla bez mydla w 3 dni[/QB] A czy wie ktos jak wyglądaja te dane dla Banku Millenium? Byłbym bardzo wdzieczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> chodzi mi w szczególnosci o adres banku, kod pocztowy i miasto...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258 |
Zarejestrowalem sie w admiralu, na siebie, tyle ze nie mam 18 lat, jako rocznik wpisalem 85,a prawidlowy to 87, da sie jakos wyplacic od nich kase teraz ?? Może jakąś cesje praw dalo by sie zrobic i przerejestrować np na mame ??
Dzieki z góry za odpowiedz...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333 |
chyba już nic nie zmienisz! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> widziałem że można tam zrobić vouchera, wiec lepiej przelej komuś kase i niech on ją wypłaci! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258 |
o, to by bylo chyba najlepsze wyjscie, ewentualnie od nowa sie zarejestrowac (np dane dziadka...) i dla siebie tego vouchera...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231 Likes: 9 |
Pytam ponownie osoby ktore dokonywaly juz wyplaty z Admiralbet, czy scany wysylacie im zanim zlecicie przelew na konto czy po zleceniu? A moze sami o nie poprosza?
Z gory dzieki za szybka odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Ja zleciłem wypłate, a po chwili wysłałem skany na account@admiralbet.com I tak w końcu będą chcieli skanów, a jak można od razu to czemu nie? Może dzieki temu szybciej wszystko pójdzie. Oryginalnie wysłał loker: [qb]o, to by bylo chyba najlepsze wyjscie, ewentualnie od nowa sie zarejestrowac (np dane dziadka...) i dla siebie tego vouchera...[/qb] Z tego co sie orientuje - to nie jest voucher taki jak był na expekcie żeby przelać kase z konta na konto, tylko jakis inny. Coś z kartami kredytowymi
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333 |
ja zleciłem wypłate kasy i wysłałem im odrazu skany dowodu! :rolleyes: czekam już 9 dni roboczych! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> jutro musi być kasa bo jak nie to zaj...e! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215 |
Oryginalnie wysłał jabolukas: [qb]ja zleciłem wypłate kasy i wysłałem im odrazu skany dowodu! :rolleyes: czekam już 9 dni roboczych! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> jutro musi być kasa bo jak nie to zaj...e! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb] mam ta sama sytuacje
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574 |
co się dzieje jeśli przelew zostanie zwrócony przez bank z powrotem do Admirala?????
zwrot przez bank wynika np. z błedu w numerze ,jakiejś niezgodności itp
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841 |
Oryginalnie wysłał kiwka: [qb] co się dzieje jeśli przelew zostanie zwrócony przez bank z powrotem do Admirala?????
zwrot przez bank wynika np. z błedu w numerze ,jakiejś niezgodności itp[/qb] mam to samo wyslali do mnie maila tresc ich znajdziejsz wyzej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i za bardzo nie wiem o co chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Oryginalnie wysłał Red_Devil: [qb]mi narazie 270euro idzie 6 dzien roboczy narazie sie nie martwie oby tylko doszło ...[/qb] no dzis własnie kasa doszła czyli czekalem 7 dni roboczych , z 250 euro potracili tylko 14,5 co dalo 1 137,20zł na moim koncie . Pozostale50 euro przegralem wiec juz nic nie mam w admiralu ale bardzo im dziekuje za darmowe pieniazki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Ja na pieniądze czekam od 19 czerwca i nie sądzę abym się ich doczekał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Niestety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742 |
Oryginalnie wysłał Red_Devil: [qb] Oryginalnie wysłał Red_Devil: [qb]mi narazie 270euro idzie 6 dzien roboczy narazie sie nie martwie oby tylko doszło ...[/qb] no dzis własnie kasa doszła czyli czekalem 7 dni roboczych , z 250 euro potracili tylko 14,5 co dalo 1 137,20zł na moim koncie . Pozostale50 euro przegralem wiec juz nic nie mam w admiralu ale bardzo im dziekuje za darmowe pieniazki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Mam pytanie, kiedy zleciłeś przelew pieniędzy w który dzień dokładnie??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
w srode 23.06 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742 |
Oryginalnie wysłał Red_Devil: [qb]w srode 23.06 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Ja we wtorek cholera i kasy jeszcze nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Wysyłałem na PKO BP, a TY do jakiego banku ??
|
|
|
Link skopiowany do schowka