Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 12 1 2 9 10 11 12
#62272 01/07/2004 23:33
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
do mbanku

Bonus: Unibet
#62273 02/07/2004 00:31
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
ja 19 czerwca do PKO BP i jeszcze sie nie doczekałem!

#62274 02/07/2004 00:41
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Ja już czekam od 18.06. ale wieczór to tak że dziś mija 9 dzień roboczy, nic jutro jakiś mail trzeba wysłać choć wątpię czy to coś da.

#62275 02/07/2004 02:28
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
ja im wyslalem maila juz po 4 dniach!
oni mi odpisali ze wyplata jest w trakcie i mam czekac!

#62276 02/07/2004 12:36
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
cos czuje ze mnie wy***ali napisalem im maila gdzie sa moje pieniadze to mi konto zablokowali

#62277 02/07/2004 13:42
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622
Czy ktoś kto otrzymał przelew od nich może podać skąd on przyszedł? Niekoniecznie numer konta, jedynie adres? Thx <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#62278 02/07/2004 13:57
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
due to the fact that there was no reaction or reply to my email dated
25.06.04 concerning your bank details we had to close your account.
First send an answer then we will take further action.

dostalem takiego maila nie wiem o co im biega bo im wyslalem maila z przeprosinami ze podalem konto brata i moje dane konta tez im wyslalem ...

#62279 02/07/2004 14:35
Dołączył: Apr 2004
Posty: 64
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 64
Załozyłes dwa konta i jeszcze wyskakujesz do nich z pretensjami że ci nie chcą kasy przysłać? Genialny jestes człowieku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#62280 02/07/2004 14:47
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
a ten znowu eh nie mam sily do takich ludzi ciekawe jak sprawdza ze mam 2 konta jak loguje sie z 2 kompow?

#62281 02/07/2004 15:39
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
z dwuch kompów, ale te same dane amatorze? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#62282 02/07/2004 16:04
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
hehehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#62283 02/07/2004 16:47
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
Quote
Oryginalnie wysłał nikolb:
[qb]due to the fact that there was no reaction or reply to my email dated
25.06.04 concerning your bank details we had to close your account.
First send an answer then we will take further action.

dostalem takiego maila nie wiem o co im biega bo im wyslalem maila z przeprosinami ze podalem konto brata i moje dane konta tez im wyslalem ...[/qb]
brawo! :rolleyes: i jeszcze na dodatek nie wiesz o co im biega :eek:

#62284 02/07/2004 16:50
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
No i wreszcie kasa doszła,wypłate 50 euro zleciłem 20.06,prowizja w Kredyt Banku wyniosła 6 euro

#62285 02/07/2004 16:58
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622
Nie ma to jak dostać 50 Euro za darmo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Tytuł operacji mam taki:
"WITHDRAWAL AS ORDERED; PRZEKAZ Z ZAGRANICY NA KWOTĘ EUR 49; KURS 4,4621; REF 29646; KOSZTY BANKU ZAGR EUR 6"

AdmiralBet jest bardzo solidny, chyba jeszcze zaden bukmacher nie wypłacic nigdy tylu osobom takich pieniedzy za darmo! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

EDIT: wypłacałem 55 EUR, doszło 49, zleciłem wypłate 22.06.2004

#62286 02/07/2004 16:58
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Quote
Oryginalnie wysłał Gritz:
[qb]Czy ktoś kto otrzymał przelew od nich może podać skąd on przyszedł? Niekoniecznie numer konta, jedynie adres? Thx <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
BANK AUSTIA CREDITANSTALT AG
46114020170000490201610067

#62287 02/07/2004 17:12
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
Quote
Oryginalnie wysłał jabolukas:
[qb]z dwuch kompów, ale te same dane amatorze? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb]
wy to chyba macie IQ -50 lol

#62288 02/07/2004 17:20
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
Quote
[qb]brawo! :rolleyes: i jeszcze na dodatek nie wiesz o co im biega :eek: [/qb]
to mi powiedz bo przetlumaczyc to na polski to nie problem tylko zrozum zrobilem to co tam pisze a oni mowia ze im na maila nieodpowiedzialem to ich mail z 25 czerwca
please send me details of your bank account by email for the remittance
we've ordered was refused by BRE Bank SA. The reason for this may be a
wrong account number or this is not your bank account personally.
wyjasnilem im wszystko i podalem swoje konto a oni mi odpisali
sorry but this withdrawal is allready send and in process
napisalem im maila gdzie moja kasa a oni wyslali tego maila co napisalem wyzej wiec nie wiem za bardzo o co chodzi

#62289 02/07/2004 18:04
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763
Po 10 dniach roboczych otrzymałem już drugi przelew z Admirala tym razem na 50 Euro, prowizja 6 Euro ING Bank Śląski. Nie miałem żadnych problemów z grą i wypłatą, bardzo solidny bukmacher, duży plus dla niego.

Pozdrawiam,
Pooggoo

#62290 02/07/2004 18:10
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231
Likes: 9
Sprawa jest prosta, wedlug nich probowales ich oszukac i maja prawo bloknac ci konto dopoki nie zlozysz im nalezytych wyjasnien. Kazdy porzadny buk zrobilby tak samo. W innym wypadku ludzie, ktorym udaloby sie w jakis sposob zalogowac na czyjes konto u buka okradaliby innych i wyplacali czyjes pieniadze na swoje konto!

Zrobiles blad wyplacajac na konto w banku z innymi danymi niz konto u buka. Mysle ze juz nic teraz nie wskurasz i musisz sie z tym pogodzic.
Jesli juz zalozyles konto na kogos to trzeba bylo siedziec cicho i wyplacac na konto w banku tejze osoby, a nie pisac im o tym ze zalozyles konto na brata.

Tyle..

#62291 02/07/2004 19:24
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
****a to bylo moje konto a wyplacalem na konto brata wiec nazwisko jest takie same i napisalem im w mailu ze to konto jest brata to nie wiem na jakiej podstawie twierdza ze chce ich oszukac skoro nazwisko jest to samo a pozatym w ich mailu nic nie ma o blokowaniu konta i oszustwie tylko prosba o wyslanie danych konta

Strona 11 z 12 1 2 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, Akhu, bukma, aker, alfa, burbon, JelineK, betowiec), 1,131 gości, oraz 16 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,811
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1