|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
Ciekawe jaka linię kartek wystawią buki na mecz o tytuł?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
top3 primera w formie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Szkoda Osasuny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
szkoda Atletico pewnie sezon skończą z niczym
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
w ostatnim meczu Messi sie przebudzi, walnie 2-3, a Atletico skonczy z losem Liverpoolu
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
no to za tydzien barca win i mistrza ma
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
atletico z levante 0-2 teraz z malaga 1-1  wieksze jeszcze frajerstwo od liverpoolu Gdzie to ich frajerstwo? mają wszystko w swoich rękach, wystarczy im remis z Barceloną do mistrzostwa, a wielkim wyczynem to nie będzie. Spokojnie wygrają ligę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
idąc rozumowaniem bitka gdyby to byly mecze ligi mistrzów to barca i atletico spokojne wygrane moze sprzedali lub chca zwolnic trenerów dobrze ze betis wygrał bo ustafka miala byc
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Końcówka sezonu żenująca w wykonaniu Top3 PD, ale przynajmniej fajny meczyk się szykuje. Nie ma to jak poznać mistrza w ostatniej kolejce i to w meczu pomiędzy dwoma zainteresowanymi drużynami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Końcówka sezonu żenująca w wykonaniu Top3 PD, ale przynajmniej fajny meczyk się szykuje. Nie ma to jak poznać mistrza w ostatniej kolejce i to w meczu pomiędzy dwoma zainteresowanymi drużynami. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
no huge teraz twoja kolej 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
atletico z levante 0-2 teraz z malaga 1-1  wieksze jeszcze frajerstwo od liverpoolu Gdzie to ich frajerstwo? mają wszystko w swoich rękach, wystarczy im remis z Barceloną do mistrzostwa, a wielkim wyczynem to nie będzie. Spokojnie wygrają ligę. mają w srode lige mistrzów i tam zostawią wszystkie siły może nawet 120 min i karne ... wiec z Barceloną mogą paść
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
mooru teraz nieźle dojebałeś, finał LM jest 24 w sobotę
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
atletico z levante 0-2 teraz z malaga 1-1  wieksze jeszcze frajerstwo od liverpoolu Gdzie to ich frajerstwo? mają wszystko w swoich rękach, wystarczy im remis z Barceloną do mistrzostwa, a wielkim wyczynem to nie będzie. Spokojnie wygrają ligę. mają w srode lige mistrzów i tam zostawią wszystkie siły może nawet 120 min i karne ... wiec z Barceloną mogą paść byku w środę nie ma ligi mistrzów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2013
Posty: 1,461
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2013
Posty: 1,461 |
atletico z levante 0-2 teraz z malaga 1-1  wieksze jeszcze frajerstwo od liverpoolu Gdzie to ich frajerstwo? mają wszystko w swoich rękach, wystarczy im remis z Barceloną do mistrzostwa, a wielkim wyczynem to nie będzie. Spokojnie wygrają ligę. mają w srode lige mistrzów i tam zostawią wszystkie siły może nawet 120 min i karne ... wiec z Barceloną mogą paść co ty pierdolisz ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
atletico z levante 0-2 teraz z malaga 1-1  wieksze jeszcze frajerstwo od liverpoolu Gdzie to ich frajerstwo? mają wszystko w swoich rękach, wystarczy im remis z Barceloną do mistrzostwa, a wielkim wyczynem to nie będzie. Spokojnie wygrają ligę. mają w srode lige mistrzów i tam zostawią wszystkie siły może nawet 120 min i karne ... wiec z Barceloną mogą paść byku w środę nie ma ligi mistrzów  mooru może na mefedronie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
mooru spoko kolega kazdy ma prawodo pomylki
w koncu juz 40-tka na karku i torba dłuzsza od kija
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
trzeba kolegę pacyfka napomnieć że nie powiedział "dobry wieczór"
może dlatego, że jest w szoku od wczoraj, gdy oglądał Eurowizję
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Pany Dajcie spokój moorkowi. Potwierdzam, że dzisiaj widziałem napisane w telegazecie, że finał teraz w środę.
Teraz dopiero zmienili na 24.05.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|