|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Linia kartak 7.5 w becie, wysoka.Ale do pokrycia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
A co to w Zagrzebiu wojna kibiców?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,316 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,316 Likes: 3 |
nie dostaną jeżeli wyjdą z nastawieniem na 0-0 od początku, czym ta barcelona może ich postraszyć? A ja myślę że Barca ostatni raz w tym sezonie i w tym składzie zagrają jak to mówi Ojro na pełnej kur..... i wygrają. Jeżeli zagrają z takim zaangażowaniem jak na Realu to jestem spokojny o wynik i wygraną Barcy. Co do Atletico to też uważam że mają wszystko na wyciągniecie reki a ostanie im sie ino "sznur" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Empoli 2,20 Over 1,5 ht 2,25  1-1  Dobić  2-1 po przerwie dokończyć  3-1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Carpi @2,5  karny palermo i przestrzelony, klasycznie ustawili chyba, bo wykonanie to  i 1-1  1-2 FT
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
Witam z rana  W Śląsku bez bramek 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
Zysk Daje Ryzyko
|
|
Zysk Daje Ryzyko
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798 |
to sobie wybrałem bts we Włoszech
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Witam z rana  W Śląsku bez bramek  @2,2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 635
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2010
Posty: 635 |
Barca 1 @ 1.8 10/10 Barca -1,5 @ 3.0 5/10 Grubo grane zeby lepiej sie ogladalo  Jak ktoś liczy na Atletico dzisiaj srogo sie zawiedzie a jak postawi jeszcze na nie kase to powinien szybko konczyc z bukmacherka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Barca 1 @ 1.8 10/10 Barca -1,5 @ 3.0 5/10 Grubo grane zeby lepiej sie ogladalo  Jak ktoś liczy na Atletico dzisiaj srogo sie zawiedzie a jak postawi jeszcze na nie kase to powinien szybko konczyc z bukmacherka  Barca 10/10? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
Degerfors @ 2.30 Korona Kielce @ 2.20 Barcelona @ 1.80 Udinese @ 1.90 Valencia - Celta Vigo X 3.60
same single
Degerfors mój faworyt na dziś
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Barca 1 @ 1.8 10/10 Barca -1,5 @ 3.0 5/10 Grubo grane zeby lepiej sie ogladalo  Jak ktoś liczy na Atletico dzisiaj srogo sie zawiedzie a jak postawi jeszcze na nie kase to powinien szybko konczyc z bukmacherka  barca nie potrafi grac z atletico, dlaczego dzis by mialo byc inaczej, no i typ 10/10 barca, szalenstwo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,087
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,087 |
Barca 1 @ 1.8 10/10 Barca -1,5 @ 3.0 5/10 Grubo grane zeby lepiej sie ogladalo  Jak ktoś liczy na Atletico dzisiaj srogo sie zawiedzie a jak postawi jeszcze na nie kase to powinien szybko konczyc z bukmacherka  Barca 10/10?  Za dycszke mozna postawic i jesc haribo w trakcie meczu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
b365 to co weekend ma problemy? ciągle coś się pieprzy u nich
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,087
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,087 |
b365 to co weekend ma problemy? ciągle coś się pieprzy u nich rano nie chcial mi sie zaladowac teraz strona smiga bez ciec
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 635
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2010
Posty: 635 |
Barca 1 @ 1.8 10/10 Barca -1,5 @ 3.0 5/10 Grubo grane zeby lepiej sie ogladalo  Jak ktoś liczy na Atletico dzisiaj srogo sie zawiedzie a jak postawi jeszcze na nie kase to powinien szybko konczyc z bukmacherka  Barca 10/10?  Za dycszke mozna postawic i jesc haribo w trakcie meczu  cala kasa poszla na barce, na haribo juz nic nie zostalo wiec mecz o suchym pysku i bez prowiantu  moze to ryzykowne ale tak to dzis widze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Barca 1 @ 1.8 10/10 Barca -1,5 @ 3.0 5/10 Grubo grane zeby lepiej sie ogladalo  Jak ktoś liczy na Atletico dzisiaj srogo sie zawiedzie a jak postawi jeszcze na nie kase to powinien szybko konczyc z bukmacherka  Barca 10/10?  Za dycszke mozna postawic i jesc haribo w trakcie meczu  10/10 kieszonkowego  haribo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
słucham cały czas komentatora na C+ i czy tylko ja słyszę że w Śląsku gra Drogba?? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|