Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 36 z 75 1 2 34 35 36 37 38 74 75
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Elche x2
Sasuollo x2
Torino
boks

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Torino dzisiaj bity temat

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
juz dawno pograne, dziwne, ze 2,0 caly czas trzymaja

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
ja jajecznice jadam z 6 + duzo kiełbasy i cebuli !!!,potem nie mogę patrzeć na jaja ,,,

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by hallik
takie sniadanko to na caly dzien styka spokojnie wink


Dokładnie smile

Kiedyś w Jeffsie zjadłem coś podobnego i do wieczora czułem się syty. Z resztą gorąco polecam bo cena to chyba tylko 10.90 jak dobrze pamiętam.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by mtudor
Originally Posted by Tazen
Awans Łęcznej to byłaby marketingowa tragedia dla ekstraklasy, a że ja nie wierzę w sport to uważam, że po prostu Łęczna zacznie odpuszczać (co już zresztą robiła przez ostatnie kolejki). Podobnie jak Flota, Termalika w ostatnich latach, dziwi mnie tylko to, że Bełchatów znów się szykuje na ekstraklase, chociaż też może jakiś numer wykręcą, chociaż nie wiem kto za nich miałby awansować. Typowałem Giekse, ale oni już spierdolili na całej linii

gówno prawda że tragedia zresztą nie zdziwiłbym bym sie jakby Łeczna weszła to rozgrywała by swoje mecze w Lublinie na nowym stadionie.Po porażce u siebie z Rybnikiem tez pomyslałem że odpuszczają ale remis w Zabkach i ta wczorajsza wygrana w Niepołomnicach pokazuje że chyba jednak CHCĄ AWANSOWAĆ osobiście pojade w środę na mecz z Chojniczanką i zobacze.
jasne, a w tamtym sezonie Termalica miała awansować, w końcu walczyła do ostatniej kolejki, a koniec końców jakimś cudem oddała miejsce dla Cracovii.. co z tego, że mogą grać w Lublinie jeśli frekwencja to będzie jakieś 1000-1500 osób? a przy słabej grze zapewne <1000

w naszej lidze już są wystarczające problemy z frekwencją na stadionach, nie mają po co dorzucać sobie kolejnej czarnej owcy..

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by mtudor
cała Lubelszczyzna trzyma kciuki za Górnika Łęczna !!! po wczorajszej wygranej z Puszczą narobili nadziei a dzis trzymamy kciuki za Kolejarza smile

kibice Łady sceptycznie smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,090
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,090
witam,

Flota poleciała przed rozpoczęciem, uderzę lekko DNB za 2,15 w Hillu smile

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Tazen gwarantuje Ci że jakby w Lublinie grali na mecz przychodziło 7-10 tyś dlaczego? Bo w Lublinie NIGDY nie bedzie ekstraklasy Motor to juz 3 liga dno i kilo mułu.W Lublinie chcieliby ogladac Lecha Wisłe czy Legie ale moga tylko pomarzyć.Osobiście jezdziłem na mecze do Łecznej jak grali kilka ładnych lat temu w ekstraklasie i ludzie z Lublina przyjezdzali w sile 4-5 tys żeby obejrzec najlepsze polskie druzyny.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Originally Posted by tronk
Originally Posted by mtudor
cała Lubelszczyzna trzyma kciuki za Górnika Łęczna !!! po wczorajszej wygranej z Puszczą narobili nadziei a dzis trzymamy kciuki za Kolejarza smile

kibice Łady sceptycznie smile

no tak zapomniałem i jeszcze kibice z "Hamburga" laugh

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320
Likes: 3
Originally Posted by Uve87
Elche x2
Sasuollo x2
Torino
boks

we włoskiej 5 z 6 gra baraż o LE?

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by aker
Originally Posted by Uve87
Elche x2
Sasuollo x2
Torino
boks

we włoskiej 5 z 6 gra baraż o LE?

tak 5-6 w barazach LE a Fiora bezposrednio w LE juz

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by aker
Originally Posted by Uve87
Elche x2
Sasuollo x2
Torino
boks

we włoskiej 5 z 6 gra baraż o LE?


Czwarte miejsce bezpośrednio w LE (czyli Viola), miejsca 5-6 baraż. Z tym, że piąte już sobie Inter zagwarantował.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Zgadzam się, ale jedynie na początku przeciwnicy robią jakiekolwiek wrażenie. Wiem to na przykładzie Jagi, gdzie w pierwszym sezonie frekwencja była bardzo dobra ~10tys było na większości meczów. Ludzie zobaczyli Legie, Wisłę, Lecha i skończył się szał (chociaż też były inne przyczyny spadku frekwencji). Ludzie przywykli do tego i chyba jedynie Legia wzbudza jakieś większe zainteresowanie. Każdy klub w ekstraklasie dobrze wie, że jeżeli nie ma sukcesów (walki o puchary, czyli miejsca 1-4) to nie będzie frekwencji.
Tak naprawdę gdyby nie kasa z canal+ to większość klubów wolałaby spaść ligę niżej, ciągle walczyć o awans i robić hajs na biletach, bo u nas walcząc o awans do ekstraklasy frekwencja byłaby o wiele wyższa niż teraz.

A Motor w końcu awansuje. Kiedyś pisałem, że ekstraklasa docelowo będzie ligą miast wojewódzkich + miast z dużych okręgów, czyli Arka, cały GOP i Zagłębie, może jeszcze Toruń dołączy. Ekstraklasa to musi być ładny produkt, a w takim nie ma miejsc dla klubów z miasteczek.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320
Likes: 3
Originally Posted by Uve87
Originally Posted by aker
Originally Posted by Uve87
Elche x2
Sasuollo x2
Torino
boks

we włoskiej 5 z 6 gra baraż o LE?

tak 5-6 w barazach LE a Fiora bezposrednio w LE juz

To Parma też ma w takim razie o czym walczyć

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
odpalam Orange Sport i moze cos sie zagra na ta Arke, ale trzeba zobaczyc kilka minut

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Arka-1 @3,1 boks

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Za tydzień będzie już znany Mistrz Polski. smile

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
Originally Posted by akagi
Za tydzień będzie już znany Mistrz Polski. smile
mistrz Polski już jest znany...
nowy stary mistrz smile

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by Tazen
na niedziele już rzucam, bo może spaść
Fiorentina @3,6
Parma-Livorno X2 @4,33 i Livorno DNB @11
na dzisiaj z włoskiej ode mnie, wrzucałem kilka dni temu

Strona 36 z 75 1 2 34 35 36 37 38 74 75

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, 11kera11, aker), 2,325 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,196
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1