|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Elche x2 Sasuollo x2 Torino 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Torino dzisiaj bity temat
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
juz dawno pograne, dziwne, ze 2,0 caly czas trzymaja
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
ja jajecznice jadam z 6 + duzo kiełbasy i cebuli !!!,potem nie mogę patrzeć na jaja ,,,
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
takie sniadanko to na caly dzien styka spokojnie  Dokładnie  Kiedyś w Jeffsie zjadłem coś podobnego i do wieczora czułem się syty. Z resztą gorąco polecam bo cena to chyba tylko 10.90 jak dobrze pamiętam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Awans Łęcznej to byłaby marketingowa tragedia dla ekstraklasy, a że ja nie wierzę w sport to uważam, że po prostu Łęczna zacznie odpuszczać (co już zresztą robiła przez ostatnie kolejki). Podobnie jak Flota, Termalika w ostatnich latach, dziwi mnie tylko to, że Bełchatów znów się szykuje na ekstraklase, chociaż też może jakiś numer wykręcą, chociaż nie wiem kto za nich miałby awansować. Typowałem Giekse, ale oni już spierdolili na całej linii gówno prawda że tragedia zresztą nie zdziwiłbym bym sie jakby Łeczna weszła to rozgrywała by swoje mecze w Lublinie na nowym stadionie.Po porażce u siebie z Rybnikiem tez pomyslałem że odpuszczają ale remis w Zabkach i ta wczorajsza wygrana w Niepołomnicach pokazuje że chyba jednak CHCĄ AWANSOWAĆ osobiście pojade w środę na mecz z Chojniczanką i zobacze. jasne, a w tamtym sezonie Termalica miała awansować, w końcu walczyła do ostatniej kolejki, a koniec końców jakimś cudem oddała miejsce dla Cracovii.. co z tego, że mogą grać w Lublinie jeśli frekwencja to będzie jakieś 1000-1500 osób? a przy słabej grze zapewne <1000 w naszej lidze już są wystarczające problemy z frekwencją na stadionach, nie mają po co dorzucać sobie kolejnej czarnej owcy..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
cała Lubelszczyzna trzyma kciuki za Górnika Łęczna !!! po wczorajszej wygranej z Puszczą narobili nadziei a dzis trzymamy kciuki za Kolejarza  kibice Łady sceptycznie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,090
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,090 |
witam, Flota poleciała przed rozpoczęciem, uderzę lekko DNB za 2,15 w Hillu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011 |
Tazen gwarantuje Ci że jakby w Lublinie grali na mecz przychodziło 7-10 tyś dlaczego? Bo w Lublinie NIGDY nie bedzie ekstraklasy Motor to juz 3 liga dno i kilo mułu.W Lublinie chcieliby ogladac Lecha Wisłe czy Legie ale moga tylko pomarzyć.Osobiście jezdziłem na mecze do Łecznej jak grali kilka ładnych lat temu w ekstraklasie i ludzie z Lublina przyjezdzali w sile 4-5 tys żeby obejrzec najlepsze polskie druzyny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011 |
cała Lubelszczyzna trzyma kciuki za Górnika Łęczna !!! po wczorajszej wygranej z Puszczą narobili nadziei a dzis trzymamy kciuki za Kolejarza  kibice Łady sceptycznie  no tak zapomniałem i jeszcze kibice z "Hamburga" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320 Likes: 3 |
Elche x2 Sasuollo x2 Torino  we włoskiej 5 z 6 gra baraż o LE?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Elche x2 Sasuollo x2 Torino  we włoskiej 5 z 6 gra baraż o LE? tak 5-6 w barazach LE a Fiora bezposrednio w LE juz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Elche x2 Sasuollo x2 Torino  we włoskiej 5 z 6 gra baraż o LE? Czwarte miejsce bezpośrednio w LE (czyli Viola), miejsca 5-6 baraż. Z tym, że piąte już sobie Inter zagwarantował.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Zgadzam się, ale jedynie na początku przeciwnicy robią jakiekolwiek wrażenie. Wiem to na przykładzie Jagi, gdzie w pierwszym sezonie frekwencja była bardzo dobra ~10tys było na większości meczów. Ludzie zobaczyli Legie, Wisłę, Lecha i skończył się szał (chociaż też były inne przyczyny spadku frekwencji). Ludzie przywykli do tego i chyba jedynie Legia wzbudza jakieś większe zainteresowanie. Każdy klub w ekstraklasie dobrze wie, że jeżeli nie ma sukcesów (walki o puchary, czyli miejsca 1-4) to nie będzie frekwencji. Tak naprawdę gdyby nie kasa z canal+ to większość klubów wolałaby spaść ligę niżej, ciągle walczyć o awans i robić hajs na biletach, bo u nas walcząc o awans do ekstraklasy frekwencja byłaby o wiele wyższa niż teraz.
A Motor w końcu awansuje. Kiedyś pisałem, że ekstraklasa docelowo będzie ligą miast wojewódzkich + miast z dużych okręgów, czyli Arka, cały GOP i Zagłębie, może jeszcze Toruń dołączy. Ekstraklasa to musi być ładny produkt, a w takim nie ma miejsc dla klubów z miasteczek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320 Likes: 3 |
Elche x2 Sasuollo x2 Torino  we włoskiej 5 z 6 gra baraż o LE? tak 5-6 w barazach LE a Fiora bezposrednio w LE juz To Parma też ma w takim razie o czym walczyć
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
odpalam Orange Sport i moze cos sie zagra na ta Arke, ale trzeba zobaczyc kilka minut
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Arka-1 @3,1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Za tydzień będzie już znany Mistrz Polski. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
Za tydzień będzie już znany Mistrz Polski.  mistrz Polski już jest znany... nowy stary mistrz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
na niedziele już rzucam, bo może spaść Fiorentina @3,6 Parma-Livorno X2 @4,33 i Livorno DNB @11 na dzisiaj z włoskiej ode mnie, wrzucałem kilka dni temu
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|