|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
Ale Loda to chyba sobie jeszcze trawy w singlu nie odpusci? odpuści, to był jego ostatni mecz i oficjalne pożegnanie. Coś tam mówili że może w DC zagra jeszcze...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
czarni francuzi break w tym samym momencie  Lokoli i Gael
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Ale Loda to chyba sobie jeszcze trawy w singlu nie odpusci? odpuści, to był jego ostatni mecz i oficjalne pożegnanie. Coś tam mówili że może w DC zagra jeszcze... Szkoda wielka, bo na trawe oglada sie go super, ale ma godne zakonczenie kariery - przynajmniej singlowej, nie wiem jak tam z deblem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Lokoli od stanu 3:4 0*:15 wygral 12 pilek z rzedu i secik jego
leci kontra
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Ale Loda to chyba sobie jeszcze trawy w singlu nie odpusci? chcial skonczyc przed wlasna publicznoscia i tak tez zrobil w Londynie, by go tak nie pozegnali Pewnie, ze w Londynie nie byloby zadnej ceremonii, ale jednak troche jestem zdziwiony, ze odpuszcza ulubiona trawe (poza hala ofkors), ktora mu lezy jak malo komu. zagrac zagra dostanie dzika karte od organizatorow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
zagrac zagra dostanie dzika karte od organizatorow  przeciez rankingiem sie lapie, jak by chcial zagrac to by si zglosil, a nie zagra, Roddick tez uwielbial trwe, a kariere skonczyl u siebie na USO
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
zagrac zagra dostanie dzika karte od organizatorow  przeciez rankingiem sie lapie, jak by chcial zagrac to by si zglosil, a nie zagra, Roddick tez uwielbial trwe, a kariere skonczyl u siebie na USO A co ma Roddick i jego koniec kariery do trawy?  Przeciez USO Series bylo PO sezonie na trawie... A tu poltora tygodnia przed grass season 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
A co ma Roddick i jego koniec kariery do trawy?  Przeciez USO Series bylo PO sezonie na trawie... A tu poltora tygodnia przed grass season  odpal sobie ES teraz, to zrozumiesz
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
zagrac zagra dostanie dzika karte od organizatorow  przeciez rankingiem sie lapie, jak by chcial zagrac to by si zglosil, a nie zagra, Roddick tez uwielbial trwe, a kariere skonczyl u siebie na USO A co ma Roddick i jego koniec kariery do trawy?  Przeciez USO Series bylo PO sezonie na trawie... A tu poltora tygodnia przed grass season  chciał skończyć na francuskiej ziemi a nie u Angoli, Francuzi to patrioci. Ale głównie to on jest z Paryża, urodził się koło tych kortów, wiec to logiczne, ze tam chce skończyć swoją przygode z tenisem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
eeeeee, z tego co Michael teraz mowil to nie konczy jeszcze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
"z kim on grał ten Llodra" - Domński niczym dziadki z fortuny ktorzy graja drabinkę bez rzopiski kto na kogo trafia wdanej rundzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
eeeeee, z tego co Michael teraz mowil to nie konczy jeszcze  Widzialem chwile, ale przelaczylem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
"z kim on grał ten Llodra" - Domński niczym dziadki z fortuny ktorzy graja drabinkę bez rzopiski kto na kogo trafia wdanej rundzie  nie no, bez przesady, ze maja znac Lokoliego, ktorego na oczy nie widzieli
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
"z kim on grał ten Llodra" - Domński niczym dziadki z fortuny ktorzy graja drabinkę bez rzopiski kto na kogo trafia wdanej rundzie  nie no, bez przesady, ze maja znac Lokoliego, ktorego na oczy nie widzieli soryyyyyyy  myslalem, ze chodzi o "z kim on tanczyl ten Monfils", pomylilem setencje z ktorej jest polew
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2010
Posty: 446 |
Iveta Melzer główka po mężu widze
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Iveta Melzer główka po mężu widze kobita miala taka przerwe, ze i tak ladnie jedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
"z kim on grał ten Llodra" - Domński niczym dziadki z fortuny ktorzy graja drabinkę bez rzopiski kto na kogo trafia wdanej rundzie  nie no, bez przesady, ze maja znac Lokoliego, ktorego na oczy nie widzieli następny pacjent. Llodra grał z Verdasco
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
"z kim on grał ten Llodra" - Domński niczym dziadki z fortuny ktorzy graja drabinkę bez rzopiski kto na kogo trafia wdanej rundzie  nie no, bez przesady, ze maja znac Lokoliego, ktorego na oczy nie widzieli następny pacjent. Llodra grał z Verdasco poprawilem sie przeciez, ze o innej sytuacji pisalem
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|