|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
Selekcje Nr Selekcje Zdarzenie Data zdarzenia Zasady Wygrana/miejsce Kursy Wynik 1 Powyżej 3.5 Tomas Berdych v Roberto Bautista-Agut (Liczba setów 2-drogowo) 30/05/2014 Brak 1.50 Odbędzie się 2 Marin Draganja i Florin Mergea Gabashvili/ Kukushkin v Draganja/ Mergea (Wygra mecz) 30/05/2014 Brak 1.61 Odbędzie się 3 Powyżej 3.5  Marcel Granollers v Martin Klizan (Liczba setów 2-drogowo) 30/05/2014 Brak 1.50 Odbędzie się Selekcje Nr Selekcje Zdarzenie Data zdarzenia Zasady Wygrana/miejsce Kursy Wynik 1 Samantha Stosur Dominika Cibulkova v Samantha Stosur (Wygra mecz) 30/05/2014 Brak 1.36 Odbędzie się 2 Jelena Jankovic i Alisa Kleybanova ZWROT Fichman/ Pavlyuchenkova v Jankovic/ Kleybanova (Wygra mecz) 30/05/2014 Brak 1.57 Odbędzie się 3 Powyżej 3.5 Milos Raonic v Gilles Simon (Liczba setów 2-drogowo) 30/05/2014 Brak 1.50 Odbędzie się   Grano set 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 647
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2010
Posty: 647 |
do ktorej pograja na RG ? . Chwila po 21 maks
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Był czas, że mogłeś wymieniać Gaudio, Coria, Kuerten, Calleri, Moya, A. Costa, F. Vicente, A. Corretja ba nawet Charpentier, Alberto Martin czy Fernando Meligeni a dziś u Latynosów bida z nędzą  Ten Pan to Brazylijczyk 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Był czas, że mogłeś wymieniać Gaudio, Coria, Kuerten, Calleri, Moya, A. Costa, F. Vicente, A. Corretja ba nawet Charpentier, Alberto Martin czy Fernando Meligeni a dziś u Latynosów bida z nędzą  Ten Pan to Brazylijczyk  A Brazylijczyk nie jest Latynosem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Wywalając gnój w krótkich przerwach!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988 |
mikst Srebotnik/Bopanna 1,61 Shvedova/Soares 1,66 na mikstach tez idzie zarobić Srebotnik / Bopanna - Hlavackova/Lopez 7-6, 7-5, Shvedova/Soares - DelAqua/Murray 6-3, 5-7, 10-6, swoją drogą dziwię się że Jerzy z Martą nie grają, mieliby spore szanse,
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Był czas, że mogłeś wymieniać Gaudio, Coria, Kuerten, Calleri, Moya, A. Costa, F. Vicente, A. Corretja ba nawet Charpentier, Alberto Martin czy Fernando Meligeni a dziś u Latynosów bida z nędzą  Ten Pan to Brazylijczyk  A Brazylijczyk nie jest Latynosem? A jak brzmiało pierwsze pytanie? qurwa czy jeszcze jakikolwiek Hiszpan albo Argentyńczyk umie dobrze grać na clay 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Niech bedzie  Teraz nawet takiego Gugi ni ma  Brazylia ma Bellucciego... (rotfl)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116 |
ale chcą wyciulać Hantu! banda debili na stołkach
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
ale chcą wyciulać Hantu! banda debili na stołkach kebab też cwaniarę zagrała i się nie chciała przyznać, że powinna być powtórka punktu
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Parmantier 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2014
Posty: 222
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2014
Posty: 222 |
Rao kończ już to 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116 |
ale chcą wyciulać Hantu! banda debili na stołkach kebab też cwaniarę zagrała i się nie chciała przyznać, że powinna być powtórka punktu myślałem, jak podeszła że przyzna rację, a piczka jeszcze z pretensjami: Let's play.... miałem o niej lepsze zdanie..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
Parmentier – Barthel Kosmiczny tenis w wykonaniu Parmentier. Wprawdzie koncertowo Barthel zwaliła ale gra francuzki robi ogromne wrażenie. Siła , dokładność. Widać , że francuzka trenowała przed rolandem na tych kortach. Geometria kortu – poezja. Szacun dla Parmentier. Myślę , że francuzka może tu zajść bardzo daleko. Zważywszy , że widać iż francuzka na tych kortach trenowała.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Parmentier w IV r. RG 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Parmentier w IV r. RG  a Fosi ni ma 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Rao mógłby spokojnie grać Clarka Kenta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Parmentier w IV r. RG  a Fosi ni ma  To mnie akurat nie cieszy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Klizan jestes najgorszy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
Parmentier w IV r. RG  a Fosi ni ma  To mnie akurat nie cieszy. Parmentier by naszą zmiotła...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|