|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
solus contra omnes
|
|
solus contra omnes
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883 |
na co jakies handi jak Bertens wygra  niewykluczone 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
to by bylo zbyt smieszne,muguruza jeszcze jakos pasuje,ale kiki w cwiercfinale szlema?....na petke kurs wyzszy niz bym sie spodziewal
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
to by bylo zbyt smieszne,muguruza jeszcze jakos pasuje,ale kiki w cwiercfinale szlema?....na petke kurs wyzszy niz bym sie spodziewal  Peta powinna pozamiatać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
Na Murguroze szpara tez bedzie za silna, caly czas uwazam ze szpara i Djoko biora RG
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
to by bylo zbyt smieszne,muguruza jeszcze jakos pasuje,ale kiki w cwiercfinale szlema?....na petke kurs wyzszy niz bym sie spodziewal to nie sa klocki ani puzzle zeby cos mialo pasowac albo nie mecz niebawem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988 |
dwa debelki, jeden mikst i lecimy... na początek juz o 11 Babos/Butorac po 1,57 na żywo można obejrzeć, jest stream, będą emocje,sędziowie tylko niech nie pomagają gospodarzom,
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
dwa debelki, jeden mikst i lecimy... na początek juz o 11 Babos/Butorac po 1,57 na żywo można obejrzeć, jest stream, będą emocje,sędziowie tylko niech nie pomagają gospodarzom, na maczce to srednio moga pomoc  tez mysle ze ogarna Butoracki 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
to by bylo zbyt smieszne,muguruza jeszcze jakos pasuje,ale kiki w cwiercfinale szlema?....na petke kurs wyzszy niz bym sie spodziewal to nie sa klocki ani puzzle zeby cos mialo pasowac albo nie mecz niebawem petka jest zwyczajnie od niej lepsza,bardziej doswiadczona i wie co to znaczy cwiara szlema(wszedzie zrobila oprocz wimbledonu),kiki to nie ten poziom ale wszystko okaze sie po meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
Babos /Butorac 2 gem  asuj Butoracu!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
to by bylo zbyt smieszne,muguruza jeszcze jakos pasuje,ale kiki w cwiercfinale szlema?....na petke kurs wyzszy niz bym sie spodziewal to nie sa klocki ani puzzle zeby cos mialo pasowac albo nie mecz niebawem petka jest zwyczajnie od niej lepsza,bardziej doswiadczona i wie co to znaczy cwiara szlema(wszedzie zrobila oprocz wimbledonu),kiki to nie ten poziom ale wszystko okaze sie po meczu dokladnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
Na Murguroze szpara tez bedzie za silna, caly czas uwazam ze szpara i Djoko biora RG Jak Muguruza sie nieobesra to wcale niejest powiedziane że szpara przejdzie dalej,tymbardziej że Lesba jej totalanie puściła 1,5 meczu wczoraj
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
Babos /Butorac 2 gem  asuj Butoracu! 2k singiel i 1k singiel izi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
Na Murguroze szpara tez bedzie za silna, caly czas uwazam ze szpara i Djoko biora RG Jak Muguruza sie nieobesra to wcale niejest powiedziane że szpara przejdzie dalej,tymbardziej że Lesba jej totalanie puściła 1,5 meczu wczoraj Jak to mowia co Ciebie nie zabije, tylko Ciebie wzmoci. Maria przeleci przez Murguroze, bo wie ze ma to "in the bag"  Nie ma juz nikogo kto moglby jej fiknac 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Petka z taka celnoscia to faktycznie 0-2 w setach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Petka niszczona i osmieszana 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
Petka niszczona i osmieszana  ona sie sama ośmiesza ale po niej się można tego spodziewać, najbardziej chimeryczna zawodniczka w WTA, ale to dobrze bezcenna mina przegrywającego szwaba 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988 |
Babos jaka zadowolona z życia , ciągle się uśmiecha do Butoraca
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
oby się tylko niemiecka szmata nie obudziła
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|