|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 2,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 2,790 |
Linc chcesz trafic 20 razy zaklad all in ?
powodzenia
jak trafisz over 10,5 ja dokładam do twojej puli 100 pln mysle ze kwota przy 15-17 bedzie juz wystarczajaca  to proponuje juz powoli odkladac
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 139
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 139 |
Orton +4.5 @ 1.85 + Orton @ 4.00 #ATP London Dzieki za bet skorzystałem .
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Orton +4.5 @ 1.85 + Orton @ 4.00 #ATP London Dzieki za bet skorzystałem . Super 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
CFab Wszystkiego Najlepszego, Zdrowia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Dziękuję 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Dziękuję  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 2,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 2,812 |
Najlepszego CFab 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005 |
Rośnie na Djoka mniam mniam/ Djoko bierze Rolanda po raz 1.Ostatnio mu leży Nadal.Dzięki temu że wygrał łatwo z Murrayem to mamy taki kurs na Djoka. Granie przeciwko takiemu Nadalowi w jego królewstwie w meczu w ktorym ma szanse stworzyć historie po kursie 2.1 to prawdziwa głupota
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
może mu Rafa ostatnio leży ale to były mecze na przestrzeni 2-3 setów,4-5 setówka na mączce to zupełnie inna liga,wystarczy popatrzec na wszystkie poprzednie mecze w tym przedziale ze szczególną uwagą na półfinał z przed roku  Rafa Allez 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
Rośnie na Djoka mniam mniam/ Djoko bierze Rolanda po raz 1.Ostatnio mu leży Nadal.Dzięki temu że wygrał łatwo z Murrayem to mamy taki kurs na Djoka. Granie przeciwko takiemu Nadalowi w jego królewstwie w meczu w ktorym ma szanse stworzyć historie po kursie 2.1 to prawdziwa głupota a kogo tak naprawde Rafi tutaj pokonał?? dzik i zajechany murek to zaden wyznacznik. Wczoraj wygladal "dead hot" i fh siedział jak dawno kiedy. Do tego na zagrywce wygladal pewnie jak nigdy w zyciu. Z Djoko to bedzie zupełnie inny mecz i Rafa o tym wie, jesli kogokolwiek mogl sie obawiać to wlasnie Serba.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
Stowka CFab Najlepszego! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
nadal chyba przegral ile meczow na french open? z jeden? aby grac djoka po 2.1 to trzeba miec*;
a) niezle najebane b) glebokie uzaleznienie
*no offence
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,721 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,721 Likes: 10 |
raz przegrał z soderlingiem który zagrał mecz życia i napierdzielał najlepsze forhendy jakie kiedykolwiek widziałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Jest jakis normalny OOP albo livescore do tego Queens?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Rośnie na Djoka mniam mniam/ Djoko bierze Rolanda po raz 1.Ostatnio mu leży Nadal.Dzięki temu że wygrał łatwo z Murrayem to mamy taki kurs na Djoka. Granie przeciwko takiemu Nadalowi w jego królewstwie w meczu w ktorym ma szanse stworzyć historie po kursie 2.1 to prawdziwa głupota a kogo tak naprawde Rafi tutaj pokonał?? dzik i zajechany murek to zaden wyznacznik. Wczoraj wygladal "dead hot" i fh siedział jak dawno kiedy. Do tego na zagrywce wygladal pewnie jak nigdy w zyciu. Z Djoko to bedzie zupełnie inny mecz i Rafa o tym wie, jesli kogokolwiek mogl sie obawiać to wlasnie Serba. więcej jaj u Raonica, Cilica czy Gulbisia i mogły być 3 5 setówki przy takiej nonszalancji z Novaka nie będzie co zbierać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Rośnie na Djoka mniam mniam/ Djoko bierze Rolanda po raz 1.Ostatnio mu leży Nadal.Dzięki temu że wygrał łatwo z Murrayem to mamy taki kurs na Djoka. Granie przeciwko takiemu Nadalowi w jego królewstwie w meczu w ktorym ma szanse stworzyć historie po kursie 2.1 to prawdziwa głupota a kogo tak naprawde Rafi tutaj pokonał?? dzik i zajechany murek to zaden wyznacznik. Wczoraj wygladal "dead hot" i fh siedział jak dawno kiedy. Do tego na zagrywce wygladal pewnie jak nigdy w zyciu. Z Djoko to bedzie zupełnie inny mecz i Rafa o tym wie, jesli kogokolwiek mogl sie obawiać to wlasnie Serba. więcej jaj u Raonica, Cilica czy Gulbisia i mogły być 3 5 setówki przy takiej nonszalancji z Novaka nie będzie co zbierać  A czy wy nie bierzecie pod uwage, ze Novak z Nadalem gra zupelnie inny tenis niz z Cilicami, Raonicami, Gulbisami i innymi Berdychami? Z Nadalem jest kurewsko konsekwentny - pilka tuz pod koncowa linie, ewentualnie bekhendy po krosie w karo serwisowe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
4.33 na Miltona ? letko mozna spróbowac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
ITI kort zweryfikuje, nie mozna faworyzowac Djoka,bo tutaj zaraz bedzie wojna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
Jest jakis normalny OOP albo livescore do tego Queens? http://www.protennislive.com/LSHD/main.html?year=2014&wkno=99&eventid=en&tour=&lang=&ref=http%3A//www.atpworldtour.com/ jaki jest to jest ale jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Fakt od finału w 2007 Djoko zrobił postęp i dojechał do 1/2 przegrywając w 5 setach..........teoretycznie powinien wygrać  ale to jest Nadal i jeśli koks dobrze działa to Go pojedzie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|