|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
Nie znalazłem lepszego działu (w TiO by szybko zginęło) więc wrzucam tutaj. W związku z awansem Łęcznej do naszej Ekstraklapy firma Runningball AG ( www.rball.com [ rball.com]) poszukuje kogoś z Lublina lub okolic do pracy na ich meczach (i pewnie w przyszłości różnych innych w okolicy jak będą zadowoleni ze współpracy). Więcej informacji w ogłoszeniu: http://speedy.sh/aShVb/advert-Lublin.pdfJakby ktoś miał pytania na temat samej pracy wygląda to może do mnie napisać na priv.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Dwa lata temu dawali 50 zł za mecz, za które trzeba było sobie bilet kupić. Dalej mają takie stawki ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
chyba nie rozmawiamy o tej samej firmie, od początku istnienia stawka za mecz się nie zmieniła i jest "trochę" większa 
|
|
|
Link skopiowany do schowka