|
|
Dołączył: Nov 2013
Posty: 140
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2013
Posty: 140 |
witam
co myślicie o Mate Paviciu ? Powinien ogarnąć właśnie lukam oferte i troche te kursy nie takie jak powinny być na moje oko. 3.75 fajny kursik i kusi,Lu ostatnio w słabszej formie,a trawa nie jest jego ulubioną nawierzchnią,może młody zrobi suprajsa  no tak samo mi się wydaje, nawet @2 na to, że ugra seta też dobrze wygląda czy dobrze wyglądać będzie zobaczymy po meczu,ale kurs warty pogrania,tak samo uważam Ivo ,nie wiem skąd wytrzaśli 2.25
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 2,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 2,812 |
dzisiaj tez beckera trzeba sprobowac jeszcze wczoraj chodzil po 3.3 dzisiaj juz tylko 3
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
witam
co myślicie o Mate Paviciu ? Powinien ogarnąć właśnie lukam oferte i troche te kursy nie takie jak powinny być na moje oko. 3.75 fajny kursik i kusi,Lu ostatnio w słabszej formie,a trawa nie jest jego ulubioną nawierzchnią,może młody zrobi suprajsa  no tak samo mi się wydaje, nawet @2 na to, że ugra seta też dobrze wygląda czy dobrze wyglądać będzie zobaczymy po meczu,ale kurs warty pogrania,tak samo uważam Ivo ,nie wiem skąd wytrzaśli 2.25 nie powinno dziwic, h2h 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
LAMASINE x MENENDEZ x BAGNIS Zarabiajcie.  gra przeciw gospodarzowi  a to rożnie bywa 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
jeszcze Serra po niezlym kursie na dzis poszedl 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
Ulka spieszy się na makaron z truskawkami na obiad 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
Pani Urszula zamierza jakiś mecz wygrać w tym roku ? Po grze widać , że przypadkowa osoba (amator) mógłby Panią ograć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
Ulka jakie wjeby 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Pani Urszula zamierza jakiś mecz wygrać w tym roku ? Po grze widać , że przypadkowa osoba (amator) mógłby Panią ograć. Casy na trawie to bardzo solidna zawodniczka w turze a Ulka bez formy kompletnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
Pani Urszula zamierza jakiś mecz wygrać w tym roku ? Po grze widać , że przypadkowa osoba (amator) mógłby Panią ograć. Jak spotka się z Fosią w pierwszej rundzie to wygra, bo brzydula skreczuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
Pani Urszula zamierza jakiś mecz wygrać w tym roku ? Po grze widać , że przypadkowa osoba (amator) mógłby Panią ograć. Casy na trawie to bardzo solidna zawodniczka w turze a Ulka bez formy kompletnie Zdaje sobie z tego sprawę. Po prostu pytam czy ma zamiar jakiś mecz wygrać w tym roku...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
W WTA przeważnie po 6:0 kolejny set dla rywalki  Odnośnie Lu, to trawa jest chyba jego ulubioną nawierzchnia. Falla 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2014
Posty: 2,067
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2014
Posty: 2,067 |
Ulka to chce do końca roku wszystko przegrać w 1 rundach by w przyszłym ranking nabijać 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
prawda taka ze miejsce Ulki w tym momencie jest w itfach i tam powinna grac by odrobic forme ale kazdy sie pcha tam gdzie sa $ jesli sie ma mozliwosci ... ciekawe ze Vesely 2 turniej z rzedu u siebie na gownianej ziemi gra a na trawe sie nie pcha 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Menendez 1*-4 teraz kurs @2.50 Gaske polecał, więc pogram 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 2,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 2,812 |
faja 1,58 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
mc halle oddala 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
prawda taka ze miejsce Ulki w tym momencie jest w itfach i tam powinna grac by odrobic forme ale kazdy sie pcha tam gdzie sa $ jesli sie ma mozliwosci ... ciekawe ze Vesely 2 turniej z rzedu u siebie na gownianej ziemi gra a na trawe sie nie pcha  Gość ma ambicje , żeby wygrać jakiś turniej. Wiadomo , że w Halle raczej nie wygra a tu w Czechach ma duże szanse. Może zależy mu na pucharach i wygranych. Nie każdy pcha się do dużych turniejów aby tylko zainkasować trochę punktów i kasy i przegrywać po kolei co leci , tak jak Radwańska. Widać , że Radwańska nie ma żadnych ambicji. Gdyby w Polsce stworzono warunki do uprawiania tego sportu i państwo by pomagało , to 3/4 grających zawodniczek byłoby lepszych od urszuli radwańskiej. Zawodniczka ta nie posiada predyspozycji sportowych odnośnie tego sportu. Może w koszykówkę byłaby dobra ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2014
Posty: 2,067
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2014
Posty: 2,067 |
Pavic bp w piach, Klapek strasznie głupio gra...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|