|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710 |
Witam mam takie 2 pytanie :
- czy jak wplace 360 zl poprzez moneybookers takze dostane bonus w wysokosci 120 zł ?
- jak dlugo nalezy czekac aby bonus zostal dopisany ( w regulaminie pisze 30 dni chyba za dlugo )
- przy wplacie 360 zl i 120 zl bonusu ile razy nalezy obrocic te kwoty przed wyplata?
Z gory dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
zeby dostac max bonu 120 PLN musisz wplacic 400 (30%=120)
bonus dopisywany jest automatycznie przy wplacie.
obrot 2 x depozyt+ 3 x bonus na kursach minimum 1,4
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8 |
Ja dzisiaj konćze przygode z betgun, Od jakiegoś czasu nie mogę wygenerować kuponu czasem systemowego, czasem Ako. Poprostu, wybieram mecze, a nie moge tego kuponu wygenerować. Nie umieli mi powiedzieć dlaczego. Że niby korzystam z promocji, że kurs za mały, ble, ble, ble. Raz nie wygrałem 400 zł drugi 200 i powiedziałem dość. Nie polecam !
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
rider zgadzam sie z toba w 100%, tam sie poprostu nie da grac ;] jak na poczatku OK to pozniej juz katastrofa nawet kuponu za 15zl postawic nie idzie, jak przegrywasz to wszystko OK, jak wygrywasz to nie mozna postawic kuponu
NIE POLECAM TEGO BUKA !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
Ja dzisiaj konćze przygode z betgun, Od jakiegoś czasu nie mogę wygenerować kuponu czasem systemowego, czasem Ako. Poprostu, wybieram mecze, a nie moge tego kuponu wygenerować. Nie umieli mi powiedzieć dlaczego. Że niby korzystam z promocji, że kurs za mały, ble, ble, ble. Raz nie wygrałem 400 zł drugi 200 i powiedziałem dość. Nie polecam ! JEDEN SPOTKANIE MUSI BYC Z KURSEM 1.4
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
Prosze uwazac na tego buka! przy wiekszych wygranych blokuja konto! ja dostalem blokade gry skorzystalem z bonusu reaktywacja i z 520zl ugralem prawie 3000 tys, w tej chwili dostalem blokade, wyjasniam sprawe!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
...A ja właśnei wszedłem do tego tematu poczytać bo chciałem dzisiaj wpłacać tam heh:) Jednak wole zaoszczędzić nerwów .Dzięki Piotras za news,i napisz jak sie sprawa rozwinie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Prosze uwazac na tego buka! przy wiekszych wygranych blokuja konto! ja dostalem blokade gry skorzystalem z bonusu reaktywacja i z 520zl ugralem prawie 3000 tys, w tej chwili dostalem blokade, wyjasniam sprawe! 3000 tys ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ojej to jest mnsotwo kasy...3 mln ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Nie stać Cię na mądre komentarze to sobie daruj te głupkowate.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Nie stać Cię na mądre komentarze to sobie daruj te głupkowate. zbastuj.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
Prosze uwazac na tego buka! przy wiekszych wygranych blokuja konto! ja dostalem blokade gry skorzystalem z bonusu reaktywacja i z 520zl ugralem prawie 3000 tys, w tej chwili dostalem blokade, wyjasniam sprawe! wypłacałeś wcześniej jakieś wygrane pieniądze od nich ? daj info jak się skończy sprawa , bo własnie robię przymiarkę do nich , ale na razie powiem passe
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
wczesniej przegralem depozyt i bonus, wiec pewnie dlatego dostalem zaproszenie do bonusa reaktywacja, jak narazie nie dostalem zadnej odpowiedzi tylko formulke od supportu:
konto: xxxx - zostało zablokowane w wyniku naruszenia zasad regulaminu gry oraz regulaminu promocji
JuN - zamiast pomoc, doradzic itp. sie czepiasz, powiedz czemu?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
życzę powodzenia w odzyskaniu kasy - wygranej odbieram to za przestroge dla innych !!! może ktoś jeszcze miał z nimi taką sytuacją ? mam wrażenie , że kłopoty gracza to zaczynają się zawsze w momencie złożenia dyspozycji wypłaty , nigdy wcześniej ani przy bonusach ani przy rejestracji ani przy prowadzonej grze - dopiero jak uda się ograć buka.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 819
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 819 |
Hehe no to teraz sie wszyscy krytykanci zleca z tekstami typu "a nie mowilem" lol chyba pierwszy przypadek kiedy jest u nich jakis problem z wyplata (kolo pewnie nie gral kursow 1.4) i juz sie robi nagonka Ale wystarczy ze sobie przypomne pierwszy temat o betgun i licytowanie sie uzytkownikow po ilu dniach zwina interes <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ton nadawali niemal wszyscy obecni moderatorzy i do dzis mam z nich polewke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
(kolo pewnie nie gral kursow 1.4) w betgun poki nie zrobisz wymaganego obrotu bonusem i depozytem to nie zagrasz ponizej 1,4 bo nie bedziesz mogl takiego kuponu wogole stworzyc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
JuN - zamiast pomoc, doradzic itp. sie czepiasz, powiedz czemu? tak chcialem rozweselic atmosfere, jezeli urazilo to przepraszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642 |
zeby dostac max bonu 120 PLN musisz wplacic 400 (30%=120)
bonus dopisywany jest automatycznie przy wplacie.
obrot 2 x depozyt+ 3 x bonus na kursach minimum 1,4 Mnie juz zniknela opcja stawiania kuponow z kursem conajmniej 1.4,chyba moge wiec juz wyplacac?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155 |
Witam, BetGun nie robi problemu z wyplatami prawda? Rowniez z wiekszymi? pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Witam, BetGun nie robi problemu z wyplatami prawda? Rowniez z wiekszymi? pozdro Bez problemów. I skanów nie żądają. Tylko, że nie chcą czasmi przyjąć kuponów co już kiedyś pisałem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Ale za to proglam laojalności jest interesujacy i kursy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384 |
po zapoznaniu sie z lektura tematu o betgun, chcialbym wyrazic moja skromna opinie o tym buku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> otoz, ja ze swojej strony nie mialem z nimi zadnych problemow, wplaty i wyplaty bezproblemowe, ogolnie jestem u nich na plus 130zl (obroty kilkanascie razy wieksze), sporo razy gralem kupony po 200-300zl, zadnych limitow itp. no chyba, ze tak jak pisaliscie klopoty zaczynaja sie przy wygraniu wiekszych sum, ale to chyba u kazdego buka tak jest...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|