Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 10 1 2 3 4 5 6 9 10
#624612 07/09/2006 16:49
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710
Witam mam takie 2 pytanie :


- czy jak wplace 360 zl poprzez moneybookers takze dostane bonus w wysokosci 120 zł ?

- jak dlugo nalezy czekac aby bonus zostal dopisany ( w regulaminie pisze 30 dni chyba za dlugo )

- przy wplacie 360 zl i 120 zl bonusu ile razy nalezy obrocic te kwoty przed wyplata?


Z gory dzieki

Bonus: Unibet
#624613 07/09/2006 17:02
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
zeby dostac max bonu 120 PLN musisz wplacic 400 (30%=120)

bonus dopisywany jest automatycznie przy wplacie.

obrot 2 x depozyt+ 3 x bonus na kursach minimum 1,4

#624614 09/09/2006 19:34
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8
Ja dzisiaj konćze przygode z betgun, Od jakiegoś czasu nie mogę wygenerować kuponu czasem systemowego, czasem Ako. Poprostu, wybieram mecze, a nie moge tego kuponu wygenerować. Nie umieli mi powiedzieć dlaczego. Że niby korzystam z promocji, że kurs za mały, ble, ble, ble. Raz nie wygrałem 400 zł drugi 200 i powiedziałem dość. Nie polecam !

#624615 09/09/2006 20:54
Dołączył: May 2005
Posty: 777
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 777
rider zgadzam sie z toba w 100%, tam sie poprostu nie da grac ;] jak na poczatku OK to pozniej juz katastrofa nawet kuponu za 15zl postawic nie idzie, jak przegrywasz to wszystko OK, jak wygrywasz to nie mozna postawic kuponu

NIE POLECAM TEGO BUKA !!!

#624616 10/09/2006 06:22
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Quote
Ja dzisiaj konćze przygode z betgun, Od jakiegoś czasu nie mogę wygenerować kuponu czasem systemowego, czasem Ako. Poprostu, wybieram mecze, a nie moge tego kuponu wygenerować. Nie umieli mi powiedzieć dlaczego. Że niby korzystam z promocji, że kurs za mały, ble, ble, ble. Raz nie wygrałem 400 zł drugi 200 i powiedziałem dość. Nie polecam !

JEDEN SPOTKANIE MUSI BYC Z KURSEM 1.4

#624617 11/09/2006 09:47
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Prosze uwazac na tego buka! przy wiekszych wygranych blokuja konto! ja dostalem blokade gry skorzystalem z bonusu reaktywacja i z 520zl ugralem prawie 3000 tys, w tej chwili dostalem blokade, wyjasniam sprawe!

#624618 11/09/2006 09:58
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
...A ja właśnei wszedłem do tego tematu poczytać bo chciałem dzisiaj wpłacać tam heh:) Jednak wole zaoszczędzić nerwów .Dzięki Piotras za news,i napisz jak sie sprawa rozwinie

#624619 11/09/2006 10:11
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Quote
Prosze uwazac na tego buka! przy wiekszych wygranych blokuja konto! ja dostalem blokade gry skorzystalem z bonusu reaktywacja i z 520zl ugralem prawie 3000 tys, w tej chwili dostalem blokade, wyjasniam sprawe!

3000 tys ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

ojej to jest mnsotwo kasy...3 mln ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#624620 11/09/2006 10:41
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Nie stać Cię na mądre komentarze to sobie daruj te głupkowate.

#624621 11/09/2006 17:03
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Quote
Nie stać Cię na mądre komentarze to sobie daruj te głupkowate.

zbastuj.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#624622 11/09/2006 17:08
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
Quote
Prosze uwazac na tego buka! przy wiekszych wygranych blokuja konto! ja dostalem blokade gry skorzystalem z bonusu reaktywacja i z 520zl ugralem prawie 3000 tys, w tej chwili dostalem blokade, wyjasniam sprawe!
wypłacałeś wcześniej jakieś wygrane pieniądze od nich ?
daj info jak się skończy sprawa , bo własnie robię przymiarkę do nich , ale na razie powiem passe

#624623 11/09/2006 17:38
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
wczesniej przegralem depozyt i bonus, wiec pewnie dlatego dostalem zaproszenie do bonusa reaktywacja, jak narazie nie dostalem zadnej odpowiedzi tylko formulke od supportu:

konto: xxxx - zostało zablokowane w wyniku naruszenia zasad
regulaminu gry oraz regulaminu promocji

JuN - zamiast pomoc, doradzic itp. sie czepiasz, powiedz czemu?

#624624 11/09/2006 17:49
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
życzę powodzenia w odzyskaniu kasy - wygranej
odbieram to za przestroge dla innych !!!
może ktoś jeszcze miał z nimi taką sytuacją ?
mam wrażenie , że kłopoty gracza to zaczynają się zawsze w momencie złożenia dyspozycji wypłaty , nigdy wcześniej
ani przy bonusach ani przy rejestracji ani przy prowadzonej grze - dopiero jak uda się ograć buka.

#624625 11/09/2006 17:56
Dołączył: May 2006
Posty: 819
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 819
Hehe no to teraz sie wszyscy krytykanci zleca z tekstami typu "a nie mowilem" lol chyba pierwszy przypadek kiedy jest u nich jakis problem z wyplata (kolo pewnie nie gral kursow 1.4) i juz sie robi nagonka
Ale wystarczy ze sobie przypomne pierwszy temat o betgun i licytowanie sie uzytkownikow po ilu dniach zwina interes <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ton nadawali niemal wszyscy obecni moderatorzy i do dzis mam z nich polewke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#624626 11/09/2006 18:52
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
Quote
(kolo pewnie nie gral kursow 1.4)

w betgun poki nie zrobisz wymaganego obrotu bonusem i depozytem to nie zagrasz ponizej 1,4 bo nie bedziesz mogl takiego kuponu wogole stworzyc.

#624627 11/09/2006 20:09
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Quote
JuN - zamiast pomoc, doradzic itp. sie czepiasz, powiedz czemu?

tak chcialem rozweselic atmosfere, jezeli urazilo to przepraszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#624628 11/09/2006 20:55
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Quote
zeby dostac max bonu 120 PLN musisz wplacic 400 (30%=120)

bonus dopisywany jest automatycznie przy wplacie.

obrot 2 x depozyt+ 3 x bonus na kursach minimum 1,4

Mnie juz zniknela opcja stawiania kuponow z kursem conajmniej 1.4,chyba moge wiec juz wyplacac?

#624629 15/10/2006 16:55
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
K
member
member
K Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
Witam,
BetGun nie robi problemu z wyplatami prawda?
Rowniez z wiekszymi?
pozdro

#624630 15/10/2006 16:57
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Quote
Witam,
BetGun nie robi problemu z wyplatami prawda?
Rowniez z wiekszymi?
pozdro

Bez problemów. I skanów nie żądają. Tylko, że nie chcą czasmi przyjąć kuponów co już kiedyś pisałem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Ale za to proglam laojalności jest interesujacy i kursy.

#624631 16/10/2006 08:30
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
po zapoznaniu sie z lektura tematu o betgun, chcialbym wyrazic moja skromna opinie o tym buku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> otoz, ja ze swojej strony nie mialem z nimi zadnych problemow, wplaty i wyplaty bezproblemowe, ogolnie jestem u nich na plus 130zl (obroty kilkanascie razy wieksze), sporo razy gralem kupony po 200-300zl, zadnych limitow itp. no chyba, ze tak jak pisaliscie klopoty zaczynaja sie przy wygraniu wiekszych sum, ale to chyba u kazdego buka tak jest...

Strona 4 z 10 1 2 3 4 5 6 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, rafal08, latajaca_holenderka, burbon, alfa, betowiec, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, Sensei, bukma, rymoholik, 11kera11, aker), 2,796 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,696
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1