Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Do ludzi z Lublina i okolic smile
Szukam firmy elektrycznej lub elektryków do pracy - układanie instalacji/przewodów - na sporej budowie w Lublinie.

Gdyby ktoś mógł polecić jakąś firmę elektryczną lub ekipę elektryków byłbym wdzięczny.
Kontakt na priv.
PILNE!

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Quote
1 - "lower tempo" instead of "higher tempo" in original and 2 - added "be more expressive"

jak to przetłumaczyć w kontekście ustawiania taktyki w grze FM 2014?

nie potrafię tego rozgryźć wink

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Możecie polecić jakąś aplikację z mapami Europy (nawigację) na androida, która nie potrzebuje połączenia z netem?

telefon htc one

Dołączył: Mar 2013
Posty: 745
LED Offline
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2013
Posty: 745
Ktoś się orientuje czy w centrum Warszawy dalej obowiązują bezpłatne parkingi w weekend?

https://www.warsawtour.pl/niezb-dnik/jak-porusza-si-po-warszawie/parkowanie-1511.html

Dołączył: Mar 2002
Posty: 75
J
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 75
Ostatnio mam problem na youtube. Jeżeli uruchomie jakikolwiek filmik i najade kursorem na pole ekranu (powiedzmy chce przewinąc do przodu, zapauzować, etc..) to automatycznie przewija mi całą stronę na sam dół.. WTF?

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Originally Posted by LED
Ktoś się orientuje czy w centrum Warszawy dalej obowiązują bezpłatne parkingi w weekend?

https://www.warsawtour.pl/niezb-dnik/jak-porusza-si-po-warszawie/parkowanie-1511.html

w weekendy i święta za darmo

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Originally Posted by Danielsan
Możecie polecić jakąś aplikację z mapami Europy (nawigację) na androida, która nie potrzebuje połączenia z netem?

telefon htc one


sygic

Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
czesc mam pytanko gdzie moge pozyczyc 1500zl ? bez biku itp , mam stala umowe o prace pomozcie czas nagli...

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Ktoś poleci jakąś kamerę samochodową?

Warto w to inwestować majątek, czy taka za 200-300 PLN wystarczy?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Kup pierwszą lepszą aby mogła nagrać chociaż z 1h w HD i styknie :-) Ja czasem używam GoPro, ale u mnie to inna bajka :-)

Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Originally Posted by gnacik
Ja czasem używam GoPro, ale u mnie to inna bajka :-)

Napisz coś więcej proszę o tej kamerce, bo wstępnie się nad nią zastanawiam (do sportu), jaki masz model i jak się sprawuje ?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Originally Posted by radeke
Originally Posted by gnacik
Ja czasem używam GoPro, ale u mnie to inna bajka :-)

Napisz coś więcej proszę o tej kamerce, bo wstępnie się nad nią zastanawiam (do sportu), jaki masz model i jak się sprawuje ?


Ja mam Hero 2, w sumie spoko, jednak na moje słabo radzi sobie z gorszym oświetleniem, za słabo. Teraz czekam na Hero 4, ma być niebawem to sobie kupię, póki co męczę się z tym co mam :-) Tak ogólnie sprzęcik fajny, koniecznie dokup akumulatorki, bo dość szybko padają, no chyba, że nie chcesz kręcić dłuższych filmów :-)

Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Originally Posted by gnacik
Originally Posted by radeke
Originally Posted by gnacik
Ja czasem używam GoPro, ale u mnie to inna bajka :-)

Napisz coś więcej proszę o tej kamerce, bo wstępnie się nad nią zastanawiam (do sportu), jaki masz model i jak się sprawuje ?


Ja mam Hero 2, w sumie spoko, jednak na moje słabo radzi sobie z gorszym oświetleniem, za słabo. Teraz czekam na Hero 4, ma być niebawem to sobie kupię, póki co męczę się z tym co mam :-) Tak ogólnie sprzęcik fajny, koniecznie dokup akumulatorki, bo dość szybko padają, no chyba, że nie chcesz kręcić dłuższych filmów :-)

Dzięki gnacik. A jeśli chodzi o jakość obrazu podczas nagrywania w ruchu gdzie wiadomo cały czas się trzęsie (głównie podczas biegu) jesteś w stanie coś napisać jak się sprawuje ?
No i przy okazji pyt. o Twój sprzęt czy może będziesz nosił się z zamiarem sprzedaży Hero2 jak już nabędziesz Hero4 ? tongue

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Jest może na sali jakiś kreatywny grafik komputerowy?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Czy jest ktoś w Stanach zjednoczonych i mógłby odebrać w całości opłaconą paczkę z e-bay? chodzi o główkę i shaft do lacrosse'a. Są zamówione z ebay ale okazało się, że moja znajoma musi wrócić do PL w trybie pilnym i teraz nie mam jak zrealizować zamówienia. Będę wdzięczny za pomoc.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Kiedyś był temat o zegarkach - podrzucie link.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
google.pl i wpisać:

zegarki site:mecz.pl


wink

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Szybciej poszło - przejrzałem 8 stron TiO i znalazłem!

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Lecial ktos ostatnio Lufthansa ?
Jak z alkoholem w klasie economy ?

Z zasady nie pijam piwa w samolocie, a czyms bym sie znieczulil do snu.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Originally Posted by TriumfWoli
Lecial ktos ostatnio Lufthansa ?
Jak z alkoholem w klasie economy ?

Z zasady nie pijam piwa w samolocie, a czyms bym sie znieczulil do snu.

nie ma najmniejszego problemu - tylko na bardzo krótkich lotach moze byc problem, wszystkie pozostałe to piwo/wino a na dluzszych nie ma problemu z mocniejszymi alkoholami rowniez - wodka/whisky/gin - zalezy od samolotu smile

Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, latajaca_holenderka, rafal08, forty, ANZELMO, Sensei, rymoholik, alfa, $-man, bukma, burbon), 1,452 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,706
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1