Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Sportowcy na olimpiadach też to mają w dupie. A co tam medale , przechodzenie do historii. Mówisz akagi jakbyś pierwszy raz MŚ oglądał
Olimpiada to co innego,
to są inne dyscypliny, nie tak komercyjne jak piłka.
Poza tym ja nie uogólniam, że tak będzie " systemowo "
"jakbyś pierwszy raz MŚ oglądał"...
Właśnie dlatego, że nie oglądam pierwszy raz.
Czasy się zmieniają - Sensei - może na Podlasiu jakby wolniej.
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
cos czuje ze anglicy zafunduja polskim typerom mocnego anala i wyjda z grupy w kazdym razie czuc w anglii juz atmosfere mistrzostw, glownie te flagi na autach i flagi w oknach, a w polsce jak?
Twierdzisz, że Biczu zostanie wydymany w pupe?
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
cos czuje ze anglicy zafunduja polskim typerom mocnego anala i wyjda z grupy w kazdym razie czuc w anglii juz atmosfere mistrzostw, glownie te flagi na autach i flagi w oknach, a w polsce jak?
Twierdzisz, że Biczu zostanie wydymany w pupe?
nie wiem czy to bral, ale jak tak to na jego miejscu w razie czego kupilbym wazeline albo;
[
Linked Image ]
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Kiedyś był ekspertem, to pewnie wie co na co stosować.
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
cos czuje ze anglicy zafunduja polskim typerom mocnego anala i wyjda z grupy w kazdym razie czuc w anglii juz atmosfere mistrzostw, glownie te flagi na autach i flagi w oknach, a w polsce jak?
Twierdzisz, że Biczu zostanie wydymany w pupe?
Biczyk się strasznie zafiksował na punkcie Anglii, tak jak wcześniej z Chelsea
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dołączył: Jun 2002
Posty: 247
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 247
poniżej 5,5 zmiany po 2.7 w milenium mam pograne w dzisiejszym meczu, co myślicie?
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
poniżej 5,5 zmiany po 2.7 w milenium mam pograne w dzisiejszym meczu, co myślicie?
patrzac na kurs to nie wejdzie
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Chorwacja x2
nic innego nie przychodzi do głowy
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
urugwaj i włochy zrobią lwom dotkliwego anala , pierdzący już pisał że znalazł niezłe promo na Jacka w kerfur ekxpres
Dołączył: Jun 2002
Posty: 247
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 247
Wychodzę z założenia, że w pierwszych meczach trenerzy mają tą swoją wymarzoną jedenastkę i póki nie zacznie się dziać coś bardzo złego jej nie zmieniają, na ostatnim Euro w pierwszych meczach grupowych bardzo ładnie ten zakład siadał
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Wychodzę z założenia, że w pierwszych meczach trenerzy mają tą swoją wymarzoną jedenastkę i póki nie zacznie się dziać coś bardzo złego jej nie zmieniają, na ostatnim Euro w pierwszych meczach grupowych bardzo ładnie ten zakład siadał
no smude to mozna bylo w ciemno grac
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
działa wam bet365? możecie obstawic jakiś zakład?
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Sens w tym jest, ale to loteria.
Kwestia czy za 2.7, opłaca się stawiać czarne - czerwone.
Matematycznie wygląda, że się opłaca.
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
urugwaj i włochy zrobią lwom dotkliwego anala , pierdzący już pisał że znalazł niezłe promo na Jacka w kerfur ekxpres
niestety pierdzacy juz sie nie chce zakladac
nawet na tak kuszacy zaklad jak o rzygi messiego
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Nie wiem czy to już było, ale oficjalna piosenka mistrzostw to jakaś tragedia, 4 lata temu była 4 razy lepsza :/
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Biczyk jesteś gorzej jak fanatyk z toruńskiej radiostacji
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
a ..uj z piosenką z mistrzostw, jakieś stare cipska wyją z playbacku
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Nie wiem czy to już było, ale oficjalna piosenka mistrzostw to jakaś tragedia, 4 lata temu była 4 razy lepsza :/
ta lepsza coca coli, chociaz glownie ze wzgledu na panienke
Link skopiowany do schowka