|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
o 2 w nocy NBA, więc będzie co oglądać po meczu Argentyna - BiH
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
jaka ekipa w studio  playboy, polski Mouhrinio i latynofil 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Belgia mistrzem  o to to
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
Belgia mistrzem  Kiedy BEL zaczyna?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Niech boski Diego wróci na ławkę trenerską Argentyny. A tymczasem Bośnia do boju!!! w życiu, niech se wciagi longi koki i trzyma jak najdalej od piłki.... Jak Diego był trenerem reprezentacji Argentyny w RPA, to Argentyna grała piękny football. Może nie super skuteczny, ale piękny. A dziś? Dzisiaj wygrywają 1-0 po pierwszej połowie swojego pierwszego spotkania w grupie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
o 2 w nocy NBA, więc będzie co oglądać po meczu Argentyna - BiH SAS świętuje misia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445 |
Posiadanie piłki 55:45 Argentyna cisnąc w drugiej połowie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
to może jeszcze Esteban Cambiasso 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Polskim Jose Mourihno jest Czesiu Michniewicz
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
Belgia mistrzem  dobrze gadasz Biczu, ciekawe czy na trzeźwo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
Niech boski Diego wróci na ławkę trenerską Argentyny. A tymczasem Bośnia do boju!!! w życiu, niech se wciagi longi koki i trzyma jak najdalej od piłki.... Jak Diego był trenerem reprezentacji Argentyny w RPA, to Argentyna grała piękny football. Może nie super skuteczny, ale piękny. A dziś? ta i dostała w pizde od pierwszej lepiej zorganizowanej ekipy SS 4-0!!! Błagam Cię, Diego nie miał żadnej koncepji, to był samograj bez taktyki. Wolę aby grali brzydko ale w końcu zostali mistrzem, niż lali leszczy po 4-0 a potem w ryj...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
o 2 w nocy NBA, więc będzie co oglądać po meczu Argentyna - BiH SAS świętuje misia  Chyba tak po 2 ostatnich pogromach, cięzko by Miami wygrało. Nie stawiam nic na ten mecz, ale obejrze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
to może jeszcze Esteban Cambiasso  Nawet chyba nie muszę mówić, że w najlepszej formie, nie miał sobie równych na swojej pozycji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
o 2 w nocy NBA, więc będzie co oglądać po meczu Argentyna - BiH Za małolata oglądalem finały na TVP po nocach. Pistonsów z Portland TB np. tak mnie się przypomniało teraz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691 |
Na razie chyba najlepiej zaprezentowali się Holendrzy.Nie chodzi o to,że rozgromili Hiszpanie,tylko całe 90 minut grali w wysokim tempie,na świeżości. Widać ,że fizycznie są mocno przygotowani a to może mieć na turnieju znaczenie. Weź pod uwagę, że Holendrzy bardzo chcieli zrewanżować się Hiszpanii za porażkę w ostatnim finale w RPA, więc dali z siebie wszystko. Nie mówię, że nie wygrają, ale często bywa, że drużyny, które na początku pięknie grają, później odpadają.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
Belgia mistrzem  Kiedy BEL zaczyna? wtorek 18:00
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,327 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,327 Likes: 3 |
A co myślicie jutro o szwabach? Jak dla mnie to ich win
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Medispirant 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
A co myślicie jutro o szwabach? Jak dla mnie to ich win aker, uciekłeś temu wielkiemu Murzynowi? Czy cię wypuścił po wszystkim?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
Na razie chyba najlepiej zaprezentowali się Holendrzy.Nie chodzi o to,że rozgromili Hiszpanie,tylko całe 90 minut grali w wysokim tempie,na świeżości. Widać ,że fizycznie są mocno przygotowani a to może mieć na turnieju znaczenie. Weź pod uwagę, że Holendrzy bardzo chcieli zrewanżować się Hiszpanii za porażkę w ostatnim finale w RPA, więc dali z siebie wszystko. Nie mówię, że nie wygrają, ale często bywa, że drużyny, które na początku pięknie grają, później odpadają. dokłądnie, Ci co pięknie grają i jebią bramy to potem lecą w 1/4... Wygrywają Ci, co grają kunktatorsko, skutecznie i umieją utrzymać forme. Francja u siebie,Hiszpanie w RPA czy Włosi w Dojczlandzie nie grali super ale puchary przywieźli...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|