|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
o 2 w nocy NBA, więc będzie co oglądać po meczu Argentyna - BiH Za małolata oglądalem finały na TVP po nocach. Pistonsów z Portland TB np. tak mnie się przypomniało teraz. Ja to samo. Hej hej tu NBA. Włodek Szaranowicz i Ryszard Łabędź.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
Belgia mistrzem  Kiedy BEL zaczyna? wtorek 18:00 Dobrze że wziąłem urlop,trzeba będzie pomyśleć o jakimś L4. Dawno temu nie byłem a spotkań o 24.00 dużo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
ten remis Bośni po @7 zagram
pierwszy remis, a Argentyna gra padlinę. Jest szansa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
o 2 w nocy NBA, więc będzie co oglądać po meczu Argentyna - BiH SAS świętuje misia  Chyba tak po 2 ostatnich pogromach, cięzko by Miami wygrało. Nie stawiam nic na ten mecz, ale obejrze. też już nie ruszam, po meczu nr 4 jestem wyleczony z obstawiania ale chętnie obejrze egzekucje gwizadorków z indorem na czele 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
o 2 w nocy NBA, więc będzie co oglądać po meczu Argentyna - BiH Za małolata oglądalem finały na TVP po nocach. Pistonsów z Portland TB np. tak mnie się przypomniało teraz. Ja to samo. Hej hej tu NBA. Włodek Szaranowicz i Ryszard Łabędź. Dokładnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
pewnie 2-0 sie skonczy ale ta gra.. o Igła jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
o 2 w nocy NBA, więc będzie co oglądać po meczu Argentyna - BiH Za małolata oglądalem finały na TVP po nocach. Pistonsów z Portland TB np. tak mnie się przypomniało teraz. Ja to samo. Hej hej tu NBA. Włodek Szaranowicz i Ryszard Łabędź. Portland z Chicago grali finały i wjebali 2-4. Eh to były czasy, niezapomniany Clyde the Glyde, MJ, Pipen i reszta kozaków 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
o 2 w nocy NBA, więc będzie co oglądać po meczu Argentyna - BiH Za małolata oglądalem finały na TVP po nocach. Pistonsów z Portland TB np. tak mnie się przypomniało teraz. Ryszard Łabędź:) finały sie kończyły godzine przed pójściem do podstawowki na lekcje Trzezwy jestem Aro Belgia w finale na karne z niemcami
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Później się nagrywało z DSF na videło. Pamiętam jak po szkole oglądałem, matka wchodzi do pokoju a tam akurat przerwa na reklamy... ruf misch an... die beste von teresa orlowski... A co ty oglądasz? Jak to co? NBA 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Gago na ratowanie środkowej strefy?
Kiepska ta Argentyna musi być.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556 |
BiH gol przed 80. @3.5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
ooo Biczu coś się opuściłeś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Piwko jedno sącze dłuższy czas  Dzisiaj jakoś nie miałem ochoty na %
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Później się nagrywało z DSF na videło. Pamiętam jak po szkole oglądałem, matka wchodzi do pokoju a tam akurat przerwa na reklamy... ruf misch an... die beste von teresa orlowski... A co ty oglądasz? Jak to co? NBA  Z tym DSF to identycznie robiłem z bratem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Biczu, umówmy się. W niedzielę się odpoczywa, a nie pije.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Piwko jedno sącze dłuższy czas  Dzisiaj jakoś nie miałem ochoty na % Ja dzisiaj jedno bro, wczoraj dwa. Tak więc spokojnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
To jeszcze wspomnę finał Bulls-Suns: Paxon... za trzy... JEEEEEST !!!!  Wracamy do meczu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,326 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,326 Likes: 3 |
A co myślicie jutro o szwabach? Jak dla mnie to ich win aker, uciekłeś temu wielkiemu Murzynowi? Czy cię wypuścił po wszystkim? stary szkoda gadać, zrobił mi z dupy jesień średniowiecza i teraz poruszam się jak cyrkiel  Reasumując zbieram siły na finał bo na chwilę obecną puszczają mi zwieracze jak biegam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
To jeszcze wspomnę finał Bulls-Suns: Paxon... za trzy... JEEEEEST !!!!  Wracamy do meczu. A w Suns ten biały jak się nazywał? Później chyba trenerem został.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|