|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Kto nie pograł przed meczem Algeria @10, powinien się zastanowić ... daruj sobie takie glupie pierdolenie , kazdy madry po golu , pogadamy za 45 min a czy ja napisałem, że pograłem ?  nie chcę nikogo, tym bardziej nieznajomego obrażać, ale znam jednego Remika, i że tak to ujmę, okien przy nim nie trzeba zamykać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Kto nie pograł przed meczem Algeria @10, powinien się zastanowić ... dawaj print screena tylko nie mow ze się zejpsół Pies zjadła 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Wreszcie jakiś porządny grajek na boisku. Mertens 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Biczu stop agresji  podobno głaskanie kota działa uspokajająco na tych bardziej porywczych 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439 |
sedzia arnold gwizda wsio
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556 |
Kto nie pograł przed meczem Algeria @10, powinien się zastanowić ... daruj sobie takie glupie pierdolenie , kazdy madry po golu , pogadamy za 45 min a czy ja napisałem, że pograłem ?  nie wiem czy zagrales czy tez nie i szczerze mam to w dupie ale wkurwia mnie takie glopie piepszenie jakie to kursy ktos polapal po fakcie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Czołem  Belgia -1AH @2,64 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556 |
Kto nie pograł przed meczem Algeria @10, powinien się zastanowić ... daruj sobie takie glupie pierdolenie , kazdy madry po golu , pogadamy za 45 min a czy ja napisałem, że pograłem ?  nie wiem czy zagrales czy tez nie i szczerze mam to w dupie ale wkurwia mnie takie gl upie piepszenie jakie to kursy ktos polapal po fakcie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
Jeśli Belgia nie strzeli Algerii gola, to może nawet ten mecz przegrać. no news na poziomie Maryli Rodowicz z Studia Plaża  miażdży 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
Panowie brazylia over 0,5 akrtki to swietny typ zdaje sie na dzisiaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Kto nie pograł przed meczem Algeria @10, powinien się zastanowić ... daruj sobie takie glupie pierdolenie , kazdy madry po golu , pogadamy za 45 min a czy ja napisałem, że pograłem ?  nie wiem czy zagrales czy tez nie i szczerze mam to w dupie ale wkurwia mnie takie glopie piepszenie jakie to kursy ktos polapal po fakcie hehe komuś dupsko ściska, że wtapia na 1,3, więcej dystansu do gry życzę, bo szybko z torbami pójdziesz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Biczu stop agresji  podobno głaskanie kota działa uspokajająco na tych bardziej porywczych  tylko, żeby nie trafił na kotecka, który mu rękę odgryzie, bo takowe też w przyrodzie występują
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Brazylia - Chorwacja 1. połowa, gole powyżej/poniżej : Powyżej 1,5 Francja - Honduras Handicap : Fra. -1 Chile - Australia Wynik meczu : Chile Argentyna - Bośnia i Hercegowina Połowa / Cały : Arg. / Arg. Niemcy - Portugalia Wynik i gole : Niemcy i powyżej 2,5 Miami Heat - San Antonio Spurs Zwycięzca meczu : San Antonio Sp. SF Giants (T. Hudson) - WAS Nationals (B. Treinen) Liczba runs z handicapem : SF Giants (T. Hudson) -1.5 Łączny kurs: 480,78 Łączna wygrana: 110362zł Grubo  Belgowie jak dzieci.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
nie wiem czy zagrales czy tez nie i szczerze mam to w dupie ale wkurwia mnie takie glupie piepszenie jakie to kursy ktos polapal po fakcie ja bym tu jeszcze poszukał;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
nie wiem czy zagrales czy tez nie i szczerze mam to w dupie ale wkurwia mnie takie glupie piepszenie jakie to kursy ktos polapal po fakcie ja bym tu jeszcze poszukał;-) widzisz Biszop może kolega sepleni i tak mu się napisało 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556 |
hehe komuś dupsko ściska, że wtapia na 1,3, więcej dystansu do gry życzę, bo szybko z torbami pójdziesz. nikomu nie sciska bo dla mnie mecz no bet , za to Ty pierdolisz jak potrzaskany
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783 |
malo braklo i 0:2 bysmy mieli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
nie wiem czy zagrales czy tez nie i szczerze mam to w dupie ale wkurwia mnie takie glupie piepszenie jakie to kursy ktos polapal po fakcie ja bym tu jeszcze poszukał;-) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
Neustadt lub Polten jeszcze jeden gol poprosze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
Biszopek co ty z tymi frytkami - poproś małżonkę, to ci usmaży nie jadam frytasów bo później nie mogę "vanpersiego" zrobić  zrobić to byś zrobił, ale odwróconego  To już żonaty ? Nie za młody ? Małżonka to chyba nie wie , że ciśniesz wspólne pieniądze...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|