Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 50 z 70 1 2 48 49 50 51 52 69 70
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
jest.. babka mi powiedziala jakąs bzdure po kilku minutach ze mi na chwile obecan nie moze powiedziec jak kupon zostanie rozliczony

mimo ze pytałem dlaczego jeden typ z trebla widzę jako "unieważniony"

a wg regulaminu (mojego jego rozumowania) powinno byc "wygrany, bo Zheng wygrała seta, a miałem hc +1,5 seta

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Originally Posted by orpgad
Originally Posted by kemp
Originally Posted by kemp
"Handicap:
Jeżeli mecz tenisowy nie zostanie dokończony z jakiejkolwiek przyczyny, to wszystkie zakłady z handicapem zostaną uznane za nieważne. Wyjątkiem są zakłady dotyczące zakończonych setów"

czy to oznacza, że +1,5 seta na Zheng ma być unieważniony??.. bo wg mnie chyba przeciwnie?

podbijam... to z betsafe...

Raczej chodzi im o handi gemowe w zakończonych setach.

akurat takich zakładów nie oferują, wieć to raczej nie może być to

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,295
O
veteran
veteran
O Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,295
W takim razie cisnąć z czatem i słać maile pozostaje.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
tak jest smile dzięki, Panowie

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Duval kasa

Dołączył: May 2014
Posty: 68
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: May 2014
Posty: 68
Witajcie

Mam kod ukash 750

Oddam go za 600 przelew bankowy

Ktos chetny?priv

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Chomik zagra seta i już sił nie ma laugh

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Ała sie posypala frown

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
moja teoria spiskowa dot. tenisa stołowego i turniejów "challengerseries" podpowiada mi, że trzeba spróbować tych sprzedawczyków ugryźć tak:

D. Zwickl - P. Mego
Zwycięzca meczu
2 7.75
Svetlana Ganina (RUS) - A. Galic
Zwycięzca meczu
2 11.00

Ganina 100% 1sze miejsce ma, więc jak to naród rosyjski - jest podejrzana
a Zwickl niby ma szanse na awans, bo może być 4-ech lub 3-ech z bilansem 4:3, ale.. po nim gra Huzjak, któremu wystarczą tylko 2 sety, żeby wykolegować Zwickla z turnieju

chyba dobrze to przekalkulowałem wszystko... tak czy siak - Zwickl może mieć pewne pieniądze @7,75 lub liczyć, że Huzjak przegra 1:3 lub 0:3 i ewentualnie mieć ten zakichany półfinał laugh

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Rogers kasa

Ała set w trabe puke

Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Originally Posted by kemp
moja teoria spiskowa dot. tenisa stołowego i turniejów "challengerseries" podpowiada mi, że trzeba spróbować tych sprzedawczyków ugryźć tak:

D. Zwickl - P. Mego
Zwycięzca meczu
2 7.75
Svetlana Ganina (RUS) - A. Galic
Zwycięzca meczu
2 11.00

Ganina 100% 1sze miejsce ma, więc jak to naród rosyjski - jest podejrzana
a Zwickl niby ma szanse na awans, bo może być 4-ech lub 3-ech z bilansem 4:3, ale.. po nim gra Huzjak, któremu wystarczą tylko 2 sety, żeby wykolegować Zwickla z turnieju

chyba dobrze to przekalkulowałem wszystko... tak czy siak - Zwickl może mieć pewne pieniądze @7,75 lub liczyć, że Huzjak przegra 1:3 lub 0:3 i ewentualnie mieć ten zakichany półfinał laugh

To ostatni sport , który warto ruszać. Próbowałem to rozgryźć. Wszystko się da. Baaa nawet baseball ale tego nie ma opcji. Robia wały i nie wiadomo kiedy. Jedno spotkanie gość gra dobrze za 1,5 h wchodzi i nie może w piłeczkę trafić albo stół. Nie warto tego próbować.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
zgadza się... ale kursy widzisz? wink

Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Wozniak świnio co ty robisz ?

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Johansson patologia na korcie puke

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Kudra zejdz z kortu puke

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Originally Posted by kemp
moja teoria spiskowa dot. tenisa stołowego i turniejów "challengerseries" podpowiada mi, że trzeba spróbować tych sprzedawczyków ugryźć tak:

D. Zwickl - P. Mego
Zwycięzca meczu
2 7.75
Svetlana Ganina (RUS) - A. Galic
Zwycięzca meczu
2 11.00

Ganina 100% 1sze miejsce ma, więc jak to naród rosyjski - jest podejrzana
a Zwickl niby ma szanse na awans, bo może być 4-ech lub 3-ech z bilansem 4:3, ale.. po nim gra Huzjak, któremu wystarczą tylko 2 sety, żeby wykolegować Zwickla z turnieju

chyba dobrze to przekalkulowałem wszystko... tak czy siak - Zwickl może mieć pewne pieniądze @7,75 lub liczyć, że Huzjak przegra 1:3 lub 0:3 i ewentualnie mieć ten zakichany półfinał laugh
a pukne w ako za 30zl moze 2k wpadna cool

Dołączył: Jun 2014
Posty: 2,067
C
Pooh-Bah
Pooh-Bah
C Offline
Dołączył: Jun 2014
Posty: 2,067
Kumkhum to chyba trzeba skontrować...

Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
C
Pooh-Bah
Pooh-Bah
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
Originally Posted by kemp
jest.. babka mi powiedziala jakąs bzdure po kilku minutach ze mi na chwile obecan nie moze powiedziec jak kupon zostanie rozliczony

mimo ze pytałem dlaczego jeden typ z trebla widzę jako "unieważniony"

a wg regulaminu (mojego jego rozumowania) powinno byc "wygrany, bo Zheng wygrała seta, a miałem hc +1,5 seta

a powiedz mi wg. " twojego rozumowania' co by bylo jakby przegrala 1 set i skreczowala ktoras z zawodniczek?? zaklad wygrany?? bo 1:1,5....

nigdzie sie nie spotkalem z tym zeby przy hcp setowym, gemowym rozliczali zaklad?? bo niby jak?? ZWROT!

chyba ze jest gdzies jakis bukmacher ktory przy hcp set na doga przy kreczu po 1 secie i wygranym przez doga rozliczy ci to jako win (przy calym meczy nie ma mozliwosci przegrania)..... a jednoczesnie zrobi zwrot jak seta przegra (bo przeciez moze byc roznie w nastepnych setach) - dla mnie durnota

Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Konta sie niemiała kiedy połamać wink

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Chomik 3*-1

trzymaj ! boks

Strona 50 z 70 1 2 48 49 50 51 52 69 70

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, forty, betowiec, alfa, Lukasz111, bukma, rymoholik, $-man), 3,303 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,604
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1