|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
jest.. babka mi powiedziala jakąs bzdure po kilku minutach ze mi na chwile obecan nie moze powiedziec jak kupon zostanie rozliczony
mimo ze pytałem dlaczego jeden typ z trebla widzę jako "unieważniony"
a wg regulaminu (mojego jego rozumowania) powinno byc "wygrany, bo Zheng wygrała seta, a miałem hc +1,5 seta
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
"Handicap: Jeżeli mecz tenisowy nie zostanie dokończony z jakiejkolwiek przyczyny, to wszystkie zakłady z handicapem zostaną uznane za nieważne. Wyjątkiem są zakłady dotyczące zakończonych setów"
czy to oznacza, że +1,5 seta na Zheng ma być unieważniony??.. bo wg mnie chyba przeciwnie? podbijam... to z betsafe... Raczej chodzi im o handi gemowe w zakończonych setach. akurat takich zakładów nie oferują, wieć to raczej nie może być to
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,295
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,295 |
W takim razie cisnąć z czatem i słać maile pozostaje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
tak jest  dzięki, Panowie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Duval 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 68
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2014
Posty: 68 |
Witajcie
Mam kod ukash 750
Oddam go za 600 przelew bankowy
Ktos chetny?priv
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Chomik zagra seta i już sił nie ma 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Ała sie posypala 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
moja teoria spiskowa dot. tenisa stołowego i turniejów "challengerseries" podpowiada mi, że trzeba spróbować tych sprzedawczyków ugryźć tak: D. Zwickl - P. Mego Zwycięzca meczu 2 7.75 Svetlana Ganina (RUS) - A. Galic Zwycięzca meczu 2 11.00 Ganina 100% 1sze miejsce ma, więc jak to naród rosyjski - jest podejrzana a Zwickl niby ma szanse na awans, bo może być 4-ech lub 3-ech z bilansem 4:3, ale.. po nim gra Huzjak, któremu wystarczą tylko 2 sety, żeby wykolegować Zwickla z turnieju chyba dobrze to przekalkulowałem wszystko... tak czy siak - Zwickl może mieć pewne pieniądze @7,75 lub liczyć, że Huzjak przegra 1:3 lub 0:3 i ewentualnie mieć ten zakichany półfinał 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Rogers  Ała set w trabe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
moja teoria spiskowa dot. tenisa stołowego i turniejów "challengerseries" podpowiada mi, że trzeba spróbować tych sprzedawczyków ugryźć tak: D. Zwickl - P. Mego Zwycięzca meczu 2 7.75 Svetlana Ganina (RUS) - A. Galic Zwycięzca meczu 2 11.00 Ganina 100% 1sze miejsce ma, więc jak to naród rosyjski - jest podejrzana a Zwickl niby ma szanse na awans, bo może być 4-ech lub 3-ech z bilansem 4:3, ale.. po nim gra Huzjak, któremu wystarczą tylko 2 sety, żeby wykolegować Zwickla z turnieju chyba dobrze to przekalkulowałem wszystko... tak czy siak - Zwickl może mieć pewne pieniądze @7,75 lub liczyć, że Huzjak przegra 1:3 lub 0:3 i ewentualnie mieć ten zakichany półfinał  To ostatni sport , który warto ruszać. Próbowałem to rozgryźć. Wszystko się da. Baaa nawet baseball ale tego nie ma opcji. Robia wały i nie wiadomo kiedy. Jedno spotkanie gość gra dobrze za 1,5 h wchodzi i nie może w piłeczkę trafić albo stół. Nie warto tego próbować.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
zgadza się... ale kursy widzisz? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
Wozniak świnio co ty robisz ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
Johansson patologia na korcie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Kudra zejdz z kortu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
moja teoria spiskowa dot. tenisa stołowego i turniejów "challengerseries" podpowiada mi, że trzeba spróbować tych sprzedawczyków ugryźć tak: D. Zwickl - P. Mego Zwycięzca meczu 2 7.75 Svetlana Ganina (RUS) - A. Galic Zwycięzca meczu 2 11.00 Ganina 100% 1sze miejsce ma, więc jak to naród rosyjski - jest podejrzana a Zwickl niby ma szanse na awans, bo może być 4-ech lub 3-ech z bilansem 4:3, ale.. po nim gra Huzjak, któremu wystarczą tylko 2 sety, żeby wykolegować Zwickla z turnieju chyba dobrze to przekalkulowałem wszystko... tak czy siak - Zwickl może mieć pewne pieniądze @7,75 lub liczyć, że Huzjak przegra 1:3 lub 0:3 i ewentualnie mieć ten zakichany półfinał  a pukne w ako za 30zl moze 2k wpadna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2014
Posty: 2,067
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2014
Posty: 2,067 |
Kumkhum to chyba trzeba skontrować...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138 |
jest.. babka mi powiedziala jakąs bzdure po kilku minutach ze mi na chwile obecan nie moze powiedziec jak kupon zostanie rozliczony
mimo ze pytałem dlaczego jeden typ z trebla widzę jako "unieważniony"
a wg regulaminu (mojego jego rozumowania) powinno byc "wygrany, bo Zheng wygrała seta, a miałem hc +1,5 seta a powiedz mi wg. " twojego rozumowania' co by bylo jakby przegrala 1 set i skreczowala ktoras z zawodniczek?? zaklad wygrany?? bo 1:1,5.... nigdzie sie nie spotkalem z tym zeby przy hcp setowym, gemowym rozliczali zaklad?? bo niby jak?? ZWROT! chyba ze jest gdzies jakis bukmacher ktory przy hcp set na doga przy kreczu po 1 secie i wygranym przez doga rozliczy ci to jako win (przy calym meczy nie ma mozliwosci przegrania)..... a jednoczesnie zrobi zwrot jak seta przegra (bo przeciez moze byc roznie w nastepnych setach) - dla mnie durnota
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
Konta sie niemiała kiedy połamać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Chomik 3*-1 trzymaj ! 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|