|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,592
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,592 |
kto chce voucher 5e na bah?  Możesz wrzucić dawno tam nie grałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
Mistrzostwa Mistrzostwami, a zbrojenie na LM idą pełną parą: Szwoch, Budziłek, Piech i Lewczuk Nie chcę być niemiły ale nie mogę zrozumieć ludzi , którzy przeżywają , gdzie ronaldo pierdnął i itp. Chodzą na każdy mecz swojego zespołu. Całe życie ich to futboll. W rezultacie taki grajek z Legii czy z Reaulu ma w dupie kibiców. Dla niego liczą się pieniądze a tacy kibice mu tą forsę nabijają. Tak musiałby się wziąć za robotę. Nie bije do Ciebie , nie zrozum mnie źle...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
ma ktoś potwierdzone info że Eto nie zagra dziś z Chorwacją?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
Coś tam idzie  BKS  bez konterki sie obeszło ano, a posrałem się, bo grałem przez smartfona i poluszek się omsknął .. i o zero za dużo poszło  dziekuj betowi ze nie dzialal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,551
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,551 |
Hiszpania - Chile Posiadanie Handicap ( 0 : 13 ) [email protected] Betsson Czy tylko dla mnie kurs jest mocno zawyzony?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Cameroon - Croatia Tip: X (1X2) @ 3.75 / Under 2.5 @ 1.80 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Mistrzostwa Mistrzostwami, a zbrojenie na LM idą pełną parą: Szwoch, Budziłek, Piech i Lewczuk prędzej do LM awansują Szwoch z Lewczukiem niż jakieś odpady z zagranicy bez ambicji typu Sa, Augusto, Ojamaa Też tak myśle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620 |
kto chce voucher 5e na bah?  Możesz wrzucić dawno tam nie grałem  wrzuciłem na qc zaraz po zapytaniu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
kto chce voucher 5e na bah?  Możesz wrzucić dawno tam nie grałem  wrzuciłem na qc zaraz po zapytaniu  To ile masz tych bonów , że tak rozdajesz ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620 |
w sumie to tylko jeden hehe  miałem dwa i jak próbowałem wykorzystać ten drugi to wyskoczył komunikat, że nie mogę z niego już skorzystać, a że nikt z moich znajomych się w to nie bawi to wolałem wrzucić go tutaj niż pozwolić żeby się zmarnował 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
w sumie to tylko jeden hehe  miałem dwa i jak próbowałem wykorzystać ten drugi to wyskoczył komunikat, że nie mogę z niego już skorzystać, a że nikt z moich znajomych się w to nie bawi to wolałem wrzucić go tutaj niż pozwolić żeby się zmarnował  rzadko się zdarza , że ktoś za free komuś daje bon. Gratki dla Ciebie. Porządny gość
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Ziomy,
w tej chwili awaryjnie korzystam z użyczonego internetu mobilnego (T Mobile) z limitem 5 GB
Da się na tym trade'ować (Geeks, Bet Angel) tak, żeby szybko tego limitu nie wykorzystać czy lepiej nie ryzykować?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Coś tam idzie  BKS  bez konterki sie obeszło ano, a posrałem się, bo grałem przez smartfona i poluszek się omsknął .. i o zero za dużo poszło  dziekuj betowi ze nie dzialal  
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330 |
Dlaczego tak rośnie kurs na Chorwatów?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Ziomy,
w tej chwili awaryjnie korzystam z użyczonego internetu mobilnego (T Mobile) z limitem 5 GB
Da się na tym trade'ować (Geeks, Bet Angel) tak, żeby szybko tego limitu nie wykorzystać czy lepiej nie ryzykować? 5g to sporo, korzystasz z komorki ? tableta ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
Ziomy,
w tej chwili awaryjnie korzystam z użyczonego internetu mobilnego (T Mobile) z limitem 5 GB
Da się na tym trade'ować (Geeks, Bet Angel) tak, żeby szybko tego limitu nie wykorzystać czy lepiej nie ryzykować? Limit Ci żre zawsze. Podłączenie i już ciągnie. Nie musisz nic robić i tak ciągnie. Miałem to. Filmów i itp. nie oglądać, bo po 1h nie będziesz miał już 5GB . Ja miałem 4GB kiedyś i po przekroczeniu transferu zwalniała prędkość. W rzeczywistości po przekroczeniu limitu nie było internetu , bo strona wp.pl wgrywała się z 2 minuty. Na bet365 nie dużo ciągnie neta , tyle ,że musisz pozamykać okienka z live tv , bo naciągnie dużo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
jakiś overek 1.5 do przerwy powinien być i jakie czerwo w perspektywie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Poszperałem po necie i chyba dzisiaj dam sobie spokój z handlowaniem. Geeks i inne tego typu programy podobno bardzo szybko zżerają transfer. No nic, jeden dzień można sobie odpuścić. Może puszczę zwykłego beta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Ziomy,
w tej chwili awaryjnie korzystam z użyczonego internetu mobilnego (T Mobile) z limitem 5 GB
Da się na tym trade'ować (Geeks, Bet Angel) tak, żeby szybko tego limitu nie wykorzystać czy lepiej nie ryzykować? 5g to sporo, korzystasz z komorki ? tableta ? Internet mobilny podłączony do lapka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
zagrane czerwo @4  i 0 pomyslu na jakikolwiek bet w tym meczu narazie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|