Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 54 1 2 5 6 7 8 9 53 54
Dołączył: May 2005
Posty: 3,592
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,592
Originally Posted by luk4sz_
kto chce voucher 5e na bah? smile
Możesz wrzucić dawno tam nie grałem smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Originally Posted by vindom
Mistrzostwa Mistrzostwami, a zbrojenie na LM idą pełną parą: Szwoch, Budziłek, Piech i Lewczuk

Nie chcę być niemiły ale nie mogę zrozumieć ludzi , którzy przeżywają , gdzie ronaldo pierdnął i itp. Chodzą na każdy mecz swojego zespołu. Całe życie ich to futboll. W rezultacie taki grajek z Legii czy z Reaulu ma w dupie kibiców. Dla niego liczą się pieniądze a tacy kibice mu tą forsę nabijają. Tak musiałby się wziąć za robotę.
Nie bije do Ciebie , nie zrozum mnie źle...

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
ma ktoś potwierdzone info że Eto nie zagra dziś z Chorwacją?

Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Originally Posted by BKS
Originally Posted by Biczu
Coś tam idzie smile
BKS piwo bez konterki sie obeszło
ano, a posrałem się, bo grałem przez smartfona i poluszek się omsknął .. i o zero za dużo poszło laugh

dziekuj betowi ze nie dzialal tongue

Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,551
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,551
Hiszpania - Chile Posiadanie Handicap ( 0 : 13 ) [email protected] Betsson

Czy tylko dla mnie kurs jest mocno zawyzony?

Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Cameroon - Croatia
Tip: X (1X2) @ 3.75 / Under 2.5 @ 1.80

kula

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by Dziabor
Originally Posted by vindom
Mistrzostwa Mistrzostwami, a zbrojenie na LM idą pełną parą: Szwoch, Budziłek, Piech i Lewczuk

prędzej do LM awansują Szwoch z Lewczukiem niż jakieś odpady z zagranicy bez ambicji typu Sa, Augusto, Ojamaa

Też tak myśle.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Originally Posted by Red1978
Originally Posted by luk4sz_
kto chce voucher 5e na bah? smile
Możesz wrzucić dawno tam nie grałem smile
wrzuciłem na qc zaraz po zapytaniu smile

Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Originally Posted by luk4sz_
Originally Posted by Red1978
Originally Posted by luk4sz_
kto chce voucher 5e na bah? smile
Możesz wrzucić dawno tam nie grałem smile
wrzuciłem na qc zaraz po zapytaniu smile

To ile masz tych bonów , że tak rozdajesz ?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
w sumie to tylko jeden hehe tongue miałem dwa i jak próbowałem wykorzystać ten drugi to wyskoczył komunikat, że nie mogę z niego już skorzystać, a że nikt z moich znajomych się w to nie bawi to wolałem wrzucić go tutaj niż pozwolić żeby się zmarnował smile

Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Originally Posted by luk4sz_
w sumie to tylko jeden hehe tongue miałem dwa i jak próbowałem wykorzystać ten drugi to wyskoczył komunikat, że nie mogę z niego już skorzystać, a że nikt z moich znajomych się w to nie bawi to wolałem wrzucić go tutaj niż pozwolić żeby się zmarnował smile

rzadko się zdarza , że ktoś za free komuś daje bon.
Gratki dla Ciebie. Porządny gość

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Ziomy,

w tej chwili awaryjnie korzystam z użyczonego internetu mobilnego (T Mobile) z limitem 5 GB

Da się na tym trade'ować (Geeks, Bet Angel) tak, żeby szybko tego limitu nie wykorzystać czy lepiej nie ryzykować?

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by mateekk
Originally Posted by BKS
Originally Posted by Biczu
Coś tam idzie smile
BKS piwo bez konterki sie obeszło
ano, a posrałem się, bo grałem przez smartfona i poluszek się omsknął .. i o zero za dużo poszło laugh

dziekuj betowi ze nie dzialal tongue
piwo

Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
Dlaczego tak rośnie kurs na Chorwatów?

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by Szewa
Ziomy,

w tej chwili awaryjnie korzystam z użyczonego internetu mobilnego (T Mobile) z limitem 5 GB

Da się na tym trade'ować (Geeks, Bet Angel) tak, żeby szybko tego limitu nie wykorzystać czy lepiej nie ryzykować?
5g to sporo, korzystasz z komorki ? tableta ?

Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Originally Posted by Szewa
Ziomy,

w tej chwili awaryjnie korzystam z użyczonego internetu mobilnego (T Mobile) z limitem 5 GB

Da się na tym trade'ować (Geeks, Bet Angel) tak, żeby szybko tego limitu nie wykorzystać czy lepiej nie ryzykować?

Limit Ci żre zawsze. Podłączenie i już ciągnie. Nie musisz nic robić i tak ciągnie. Miałem to. Filmów i itp. nie oglądać, bo po 1h nie będziesz miał już 5GB . Ja miałem 4GB kiedyś i po przekroczeniu transferu zwalniała prędkość. W rzeczywistości po przekroczeniu limitu nie było internetu , bo strona wp.pl wgrywała się z 2 minuty. Na bet365 nie dużo ciągnie neta , tyle ,że musisz pozamykać okienka z live tv , bo naciągnie dużo.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
jakiś overek 1.5 do przerwy powinien być i jakie czerwo w perspektywie boks

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Poszperałem po necie i chyba dzisiaj dam sobie spokój z handlowaniem. Geeks i inne tego typu programy podobno bardzo szybko zżerają transfer.

No nic, jeden dzień można sobie odpuścić. Może puszczę zwykłego beta laugh

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by BKS
Originally Posted by Szewa
Ziomy,

w tej chwili awaryjnie korzystam z użyczonego internetu mobilnego (T Mobile) z limitem 5 GB

Da się na tym trade'ować (Geeks, Bet Angel) tak, żeby szybko tego limitu nie wykorzystać czy lepiej nie ryzykować?
5g to sporo, korzystasz z komorki ? tableta ?

Internet mobilny podłączony do lapka

Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
zagrane czerwo @4 boks i 0 pomyslu na jakikolwiek bet w tym meczu narazie

Strona 7 z 54 1 2 5 6 7 8 9 53 54

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, JelineK, forty, latajaca_holenderka), 2,522 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,192
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1