|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Moze mi ktos wyjasnic jaki cel i sens ma typowanie live? Jak w to sie gra?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735 |
Oryginalnie wysłał wilu: [qb]Moze mi ktos wyjasnic jaki cel i sens ma typowanie live? Jak w to sie gra?[/qb] oglądasz sobie mecz. Widzisz wielką przewagę drużyny X, nieudokumentowaną bramką. Stawiasz na drużyne X na live. Drużyna X wygrywa, a Ty wygrywasz pieniądze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Oryginalnie wysłał Blazzz: [qb] Oryginalnie wysłał wilu: [qb]Moze mi ktos wyjasnic jaki cel i sens ma typowanie live? Jak w to sie gra?[/qb] oglądasz sobie mecz. Widzisz wielką przewagę drużyny X, nieudokumentowaną bramką. Stawiasz na drużyne X na live. Drużyna X wygrywa, a Ty wygrywasz pieniądze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Expekt potem robi wała i nie uznaje wygranego kuponu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A ty juz wyleczyłeś sie z gry live <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198 |
największy wał to ****** expekta, a szczególności ******. 36 razy pod rząd nie trafiłem w obstawianiu na *****. 36€ poszło się jeb*ć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
Zamiast prawdopodobienstwa trafienia czerwone/czarne 50% jak powinno byc,to w tej ruletce chyba jest 1/10
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 230
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 230 |
No to jest ten minus że jest to w komputerze a nie masz na stole i widzisz jak to idzie ... ale kiedyś kumpel wygrał na ruletce prawie 50 euro więc pies ich wie jak tam oni sięw to bawią , wiem że to ludzi przyciąga którzy wierzą w swoją wygraną , dopiero po dotkliwej porażce uważają to za ściemę ... fajnie się gra w keno , na tym też idzie zarobić ... a co do LIVE na expekcie to mam ten minus że nie mam TV w pokoju z kompem a tak mógłbym ostro sobie zapodawać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Oryginalnie wysłał Listek: [qb]a co do LIVE na expekcie to mam ten minus że nie mam TV w pokoju z kompem a tak mógłbym ostro sobie zapodawać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Ja komp mam w kuchni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i czasem biegam tam i z powrotem, żeby coś obstawić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Oryginalnie wysłał revange: [qb]największy wał to kasyno expekta, a szczególności ruletka. 36 razy pod rząd nie trafiłem w obstawianiu na kolory. 36€ poszło się jeb*ć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/qb] Zagraj w totka, bo to co Ci się przytrafiło powinno zdarzać się śrenio raz na 50 miliardów prób. Chyba prawdopodobieństwo wytypowania szóstki jest większe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka