Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#62561 23/06/2004 01:57
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Moze mi ktos wyjasnic jaki cel i sens ma typowanie live?
Jak w to sie gra?

Bonus: Unibet
#62562 23/06/2004 02:24
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
Quote
Oryginalnie wysłał wilu:
[qb]Moze mi ktos wyjasnic jaki cel i sens ma typowanie live?
Jak w to sie gra?[/qb]
oglądasz sobie mecz. Widzisz wielką przewagę drużyny X, nieudokumentowaną bramką. Stawiasz na drużyne X na live. Drużyna X wygrywa, a Ty wygrywasz pieniądze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#62563 23/06/2004 02:26
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Quote
Oryginalnie wysłał Blazzz:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał wilu:
[qb]Moze mi ktos wyjasnic jaki cel i sens ma typowanie live?
Jak w to sie gra?[/qb]
oglądasz sobie mecz. Widzisz wielką przewagę drużyny X, nieudokumentowaną bramką. Stawiasz na drużyne X na live. Drużyna X wygrywa, a Ty wygrywasz pieniądze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Expekt potem robi wała i nie uznaje wygranego kuponu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
A ty juz wyleczyłeś sie z gry live <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#62564 23/06/2004 04:27
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198
największy wał to ****** expekta, a szczególności ******. 36 razy pod rząd nie trafiłem w obstawianiu na *****. 36&#8364; poszło się jeb*ć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#62565 23/06/2004 12:20
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Zamiast prawdopodobienstwa trafienia czerwone/czarne 50% jak powinno byc,to w tej ruletce chyba jest 1/10

#62566 23/06/2004 13:35
Dołączył: May 2004
Posty: 230
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 230
No to jest ten minus że jest to w komputerze a nie masz na stole i widzisz jak to idzie ... ale kiedyś kumpel wygrał na ruletce prawie 50 euro więc pies ich wie jak tam oni sięw to bawią , wiem że to ludzi przyciąga którzy wierzą w swoją wygraną , dopiero po dotkliwej porażce uważają to za ściemę ... fajnie się gra w keno , na tym też idzie zarobić ... a co do LIVE na expekcie to mam ten minus że nie mam TV w pokoju z kompem a tak mógłbym ostro sobie zapodawać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#62567 23/06/2004 16:16
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Quote
Oryginalnie wysłał Listek:
[qb]a co do LIVE na expekcie to mam ten minus że nie mam TV w pokoju z kompem a tak mógłbym ostro sobie zapodawać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Ja komp mam w kuchni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i czasem biegam tam i z powrotem, żeby coś obstawić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#62568 23/06/2004 19:32
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał revange:
[qb]największy wał to kasyno expekta, a szczególności ruletka. 36 razy pod rząd nie trafiłem w obstawianiu na kolory. 36&#8364; poszło się jeb*ć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/qb]
Zagraj w totka, bo to co Ci się przytrafiło powinno zdarzać się śrenio raz na 50 miliardów prób. Chyba prawdopodobieństwo wytypowania szóstki jest większe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, aker, $-man, Sensei, betowiec, alfa, Lukasz111, Akhu, ANZELMO, forty, ElNinho[mmdea]), 2,921 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,690
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1